• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    PELDA
    PELDA --- ---
    TWARR: zkus... ja to gugloval a evidentne tam problem je :(
    u nas to neni nijak kriticke, ale jestli se do CS opravdu neda prihlasit a appku nemaji, tak je to opravdu vrchol demence:(

    Servis 24 - Poradna Nokia Lumia 925 - Heureka.cz
    http://mobilni-telefony.heureka.cz/nokia-lumia-925/poradna-otazka/262564/

    TWARR
    TWARR --- ---
    PELDA: kolega tu neni, tak se ho nezeptam, ale hadam, ze by nemel byt problem se prihlasit pres mobilni prohlizec. "jen" to nebude optimalizovany.
    PELDA
    PELDA --- ---
    TWARR: a funguje to servis24 v prohlizeci na telefonu? moje draha dostala k vanocum Lumia a pry se ji tam nedari prihlasit...
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    ENDRUE: V lidech jsem si skupiny vytvatel, ale musel jsem pridavat kontakty rucne po jednom a navic po 100kontaktech, protoze vic adresatu pro odeslani info sms nefacha...
    ENDRUE
    ENDRUE --- ---
    CERMINEK: mozna primo v lidech si vytvorit skupinu
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj behem vcerejska jsem prisel na nemilou ficuru WinPhone (v7.8 HTC Radar). Chtel jsem rozeslat smsku vsem svym kontaktum a normalne v smskach jsem musel pridavat kontakty po jednom a maximalne 100 kontaktu. Hledal jsem nejakou app, ktera by umozila vzit cely telefonni seznam a poslat mu sms, ale marne. Cas od casu (nejen o Vanocich) potrebuju hromadnou smsku poslat, ale nenasel jsem zatim nic user friendly. Nemate nekdo tip na app, ktera to umoznuje?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SLUPKA: ten spojeny Store ted skoro jiste jeste nebude, tipuji az v tech Windows 9. Ted to bude takove pekne priblizeni v mezich zakona.
    Uz Windows 8.1 prinesly uplne novy AppBarButton, ani bych se nedivil, pokud by to konecne vyresili i ve WP8.1.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NECROMAN: to, že se bude spojovat store a api s W8 je podle mého takřka jistota... "Databindable and fully managed AppBar" - třeba tomuhle moc nevěřím, už ve WP7 to bylo špatně a to měli hodně času už do WP8. Ale jinak máš vypsané pěkné věci, které by bylo fajn, kdyby se objevili... Jsem zvědav, no :))
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SLUPKA: jak tam pisu, je to muj odhad + co jsem kde cetl + podle User voice stranek :)
    Meli na to rok a pul, to je doba od prvniho WP7 k vydani Lumia 900 s WP7.5 Tango. Snad tam toho bude vice, nez jen nova velikost ikon.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    SLUPKA: jenže mě u všech těch zařízení sere, že se furt plní :):)
    spíš bych uvítal ten Settings hub.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    ADAMFC: pokud se na něj nebudeš dívat, tak by tě neměl otravovat, ne? :))

    NECROMAN: Ty % jsi bral podle čeho? Zvláště developer sekce mi často přišla jako zbožná přání :))
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: já jen doufam, ze se notification center pujde vypnout.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Sepsal jsem, co nas asi ceka ve 2014 u Windows Phone platformy
    What to expect from Microsoft in 2014, Part 1. Windows Phone « Martin Suchan – BloQ
    http://suchan.cz/2013/12/what-to-expect-in-2014-windows-phone/

    Na co se vy nejvice tesite?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SLUPKA:
    HTC 8X, Windows Phone 8 GDR3, day one device (3824009994) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/htc-8x-windows-phone-8-gdr3-day-one-device-i3824009994.html
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NECROMAN: Díky za info, počkám si.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    BOPA: mne už 4,5" přijde jako strašně přerostlá kráva, ale ještě se to dá jakž takž snést. Já vidím ideál na 4", i 820 (4,3") je docela velká.
    BOPA
    BOPA --- ---
    SLUPKA: já měl 4.7" a bylo to super.. teď mám 4.5" a někdy fpoho, někdy mi těch pár milimetrů chybí.... ale 5" už si myslím, že je naprosté maximum (už se to dost blbě ovládá jen jednou rukou a hrozí vyklouznutí z ruky) ... Raaději opravdu 4.7"....
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SLUPKA: asi bych to videl podobne, nicmene pokud nespechas, tak v unoru bude Mobile World Congress a predpoklada se predstaveni telefonu s Windows Phone 8.1, take novych Nokii bez HW tlacitek, jen na displeji, jako u Androidu.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NECROMAN: 5" ach jo. 4,5" vidím jako naprosté maximum pro použitelný mobil.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SLUPKA: ceka se najaky nastupce 920, ktery bude jen zmensena 1520 - 4jadro, FullHD, 5" displej. Ve stredni tride se toho moc nechysta, jen nejake upgrady stavajicich modelu s 1 GB RAM.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam