• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Trochu jsem si pohral s cisly verze WP - pokud plati, ze cim vyssi cislo, tim vice funkci, tak WP8.1 prinese vice zmen, nez WP8.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VECTOR: tady jeste pisou Coming soon, asi nejaky dovoz?
    Availability in Europe - Nokia
    http://www.nokia.com/global/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    VECTOR: lumia 920 ted
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Prave se mi objevil update na nokia black pres OTA.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    Doporučí někdo program ze storu na šifrování SD karty? N52 to umela, uvítal bych to i pro Lumii.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    CRAZY_IVAN:
    tady zatim první verze, kdyby to někoho zajímalo, co z toho app studia leze:

    Autíčkář.cz | Windows Phone Store – aplikace+hry (Česká republika)
    http://www.windowsphone.com/.../aut%C3%AD%C4%8Dk%C3%A1%C5%99-cz/73eadcfa-9280-4ef3-b8d4-fe2a4d3d02ab

    ještě to budu vylepšovat a až si nainstaluju win8, tak se pohrabu ve zdrojáku, co se tam dá ještě tvořit
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    HAWLIS: zmacknes zaroven cudlik windows a ten postrani wake button
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NECROMAN: dik zkusim. ulozi se mi to do obrazku?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HAWLIS: na WP8 - zmacknes Win + On/Off button soucasne. Na WP7 to nijak nejde.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    VECTOR: jak se delaj ty screenshoty pls?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VECTOR: prvni informace bych cekal v dubnu na Build konferenci Microsoftu, mozna uz v unoru na Mobile World Congress, ale to spise ne.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    ještě si s tim pohrávám a asi tam ještě narvu galerii :)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    tak jsem si zkusil přes app studio udělat aplikaci... už jsem jí poslal do windows store a čeká na publikaci :))

    je to docela zajímavej jednoduchej nástroj, když máte třeba web, kterej chcete přiblížit uživatelům, tak přes rsska nebo html můžete udělat vlastní appku jednoduše klikáním :)

    screeny z aplikace než bude schválena







    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NECROMAN: Si jeste pockas ;)

    Kazdopadne, kdyz se ted zacala distribuovat nockia black (a ten GDR3 mame uz par mesicu), kdy lze cekat wp8.1?
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    NECROMAN: 620 ano, nokia black nikoli.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Mate nekdo Lumii 620 a jiz nainstalovany update Nokia Black? Na testovacim stroji mi to porad nenabizi.
    MAGE
    MAGE --- ---
    KEJML: IMHO co autor to bordel, ale jsou zas vyjimky ktere to posunuji dal
    KEJML
    KEJML --- ---
    DAN_F: Jako zatím N9 slouží a okamžitý přechod neplánuju, ale tak nahlížím do budoucna :) Harmattan jen tak něco nenahradí, no. Pokukuju i po Jolle, ale očividně je to furt ve vývoji (z mnoha pohledů) a v ruce jsem to ještě neměl.
    WP jsou mi hodně sympatický svým vzhledem a tak když jsem u toho, rovnou se na něco zeptám: Jak moc se aplikace třetích stran držej vizuálního stylu definovanýho samotným systémem? Je to tak, že většinu aplikací nelze od oka odlišit od těch vestavěnejch, nebo je to naopak co autor, to originální vzhled?
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    ADAMFC: Taky Moto X v nějaký formě.

    KEJML: Na WP bohužel ale myslím jen u těch aplikací, u kterých si nastavíš zobrazování notifikací na lockscreenu (maximálně tuším 6, což teď z hlavy nevím jestli pokryje všechno z Harmattanu). Navíc na N9 je z lockscreenu ta možnost swipnout notifikaci a skočit přímo do aplikace. V tomhle je to pořád ještě z N9 downgrade a pak ten multitasking a spravování připojení a integrace IM... V řadě věcí je to pořád hodně bolestivý :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam