• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    HAWLIS: jak říká mage. A 1020 má lepší foťák, 2x více RAM, podpora pro HD voice (jak jsou s touto technologií na tom čeští operátoři, to netuším) a nějaké drobnosti.
    MAGE
    MAGE --- ---
    HAWLIS: co vím tak z hlavy tak 925 je z hliníku a 920 z plastu, 925 je mnohem lehčí ale zas nemá indukční nabíjení...
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ADAMFC:
    DIM_:
    SLUPKA:

    a v cem se pls 925 a 920 tak lisi? ja si to hodil do srovnani jen na mobilmanii, ale fakt nevim v čem je "vyrazne nadupanejsi"... teda pokud hovorim o 1020, tak rozdil vidim zase jen v tom fotaku..
    tak pls - v cem sou ty rozdili? nesnazim se o trolling, ja fakt proste nevim a z toho srovnani mam pocit, ze 925 a 920 je temer to same (a jeste bych dal prednost 920 kvuli kapacite) a 1020 ma jen lepsi fotak...
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    HAWLIS: 925 má lepší provedení těla... 1020 je výrazně nadupanější :)) Nejsou to stejné telefony... Nicméně, na toto jsem si tu stěžoval nedávno, že novinky byly teď low-end a pak obří placky. Tobě je to k ničemu, ale vypadá to, že na konci února budou představeny nové telefony a i já se dočkám něčeho rozumného mezi novýma obrama :))
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DAN_F: taky říkám, že to mam akorát v autě. Jinak ho nepoužívám.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    ADAMFC: Kryt je ohavnej :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DIM_: mam ten kryt - používám jen v autě.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    HAWLIS: 925 nema indukcni nabijeni, na to pozor. Jinak bych ji bral misto svoji 920.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    HAWLIS: 925 přece není stejnej telefon :)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    nevim jestli sem, nebo do Nokiackyho auditka, ale zkusim sem..

    pls o radu.. ze servisu nestihnou moji 920 vratit do mesice, takze bud vratit love, nebo vymena zbozi.. jenze 920 neni na sklade a prej neni zrovna dostupna... a premyslim co s tim teda..

    nenasel jsem zadnou jinou rozumnou alternativu.. 925 je uplne stejnej telefon jen s polovicni kapacitou a o dvojku drazsi.. 1020 ma jen nadupanej fotak, jinak identickej telefon ale dvakrat drazsi...

    existuje nejaka rozumna nahrada za 920? ve stejny cenovy... a WP8 only ) dík
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Moje appka "Astronomy Lock Screen" je nyni plne v cestine jako Astro snimek dne:
    Astro snímek dne | Windows Phone Store – aplikace+hry (Česká republika)
    http://www.windowsphone.com/.../store/app/astro-sn%C3%ADmek-dne/062fcf52-0a75-494f-8a7b-2498ba332beb
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    uteklo :)) dik
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    CAPTAIN_TACUD: Lumia 1520 ma GDR3 a Lumia Black uz od vyroby, pokud to nekomu uteklo :)
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    CAPTAIN_TACUD: To je vtip, nebo ji tam skutečně hledáš?
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    NECROMAN: moje lumie 1520 tam pro jistotu neni nikde :))
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    VECTOR: stejný
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    btw. narazil jsem na kuriozni problem: kdyz zadam do vyhledavani ve store heslo "weather", napise mi to, ze na dany vyraz nejsou zadne vysledky. nestava se to i nekomu jinemu?
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    NECROMAN: so close! :))

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: par desitek tisic z toho bylo, ale nic extra. Kdybych dostal korunu za kazdy download, to by byla jina :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam