• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NJORL: bohuzel ne.
    NJORL
    NJORL --- ---
    prosim mam dotaz. jsem cerstvym majitelem windows phone, Nokia 520, a zajimalo by me, jestli nejakym zpusobem pres nej lze posilat SMS z pocitace. u Androidu jsem mel aplikaci MyPhoneExplorer, ktera to umoznovala. Je neco takoveho o pro tento OS?

    diky
    ESY
    ESY --- ---
    MAGE: to jsem tam Mel prave driv taky. Ok, vecer se na to budu muset podivat
    MAGE
    MAGE --- ---
    ESY: já tam mam "při doručení položek" ale nevím jestli to funguje...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Prvni video z WP8.1 emulatoru
    Hands On: Windows Phone 8.1 SDK Build 8.10.12298 - Improvements + MORE
    https://www.youtube.com/watch?v=r0K5eoSMsQY
    ESY
    ESY --- ---
    chivlku jsem byl bez wipounu, a pote co jsem si nastavoval ted teleofon, mam moznost sync gmailu jen jednou za 15 minut ? Jsem zmaten, priznam se ze jsem moc negooglil. Ale po celym dni jsem myslel ze to nastavim a jdu spat:D a ono tohle..
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    BOPA: me osobne je tahle provazanost uplne u prdele... je to ale dany tim, ze jsem hodne profi fb a pouzivam ho dost sporadicky.. mam tam asi jen 30 lidi a i to mi prijde moc.. takze za me no problema.. nicmene jsem asi tezka mensina.
    BOPA
    BOPA --- ---
    NECROMAN: mno.... jednu z věcí, kterou veeelmi oceňují lidi z jiného prostředí (Apple a Android) je perfektní provázanost sociálních sítí s kontakty ve Windows Phone - sdílení všech informací pod jedním kontaktem - prostě dobrou provázanost...
    Hodně lidí to bere jako velký přínos systému... Pokud to WP hodlá zrušit, bude to asi dost škoda...
    Samozřejmě vůůůbec netuším, jak to bude... Ale dopředu mohu říci - byly by to škoda
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Novinky ve WP8.1, co uz nekdo leaknul, jak jsem presne tusil :)
    Windows Phone 8.1 (Blue) – Velký přehled novinek a vylepšení - WMMania.cz
    http://wmmania.cz/clanky/obecne/windows-phone-blue-prehled-novinek/
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DAN_F: systém je ale mnohem stabilnější, odezva rychlejší atd. než droid. Hotovo dvacet
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    ADAMFC: A já ti to věřím. Nic to ale nic nemění na tom, že řadě lidí se Lumie sekají, restartují a trpí výpadky signálu. Obojí je nejspíš pravda :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    a kolem mě to má 6 lidí a nekouše se to nikomu
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DAN_F: já mam 4. a nikdy se mi nekousal
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    ADAMFC: Oni to do těch reklam cpát nemůžou, protože řadě lidí se ty WP koušou furt :) Je to nevypočitatelné, sestře L920 dělá hrozné věci.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    HALVED: Je to v poradku. Ze jsi na LTE poznas podle "L" vedle sily signalu. U T-Mobile ale musis na pobocku si LTE nechat aktivovat. Prej u novych SIM nemusis, ale ja musel (s jen rok starou SIM).
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    CAPTAIN_TACUD: přesně - a tohle by měli cpát do reklam. Ne furt nějakej foťák, na kterej 90% lidí sere
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MAGE: chápu. Pointa s droidem a nokií trvá
    HALVED
    HALVED --- ---
    nevíte někdo jak je to s funkcí LTE u Nokia 820 ? V nastavení mám nejvyšší rychlost 4G je to takhle v pořádku nebo by tam mělo být LTE ?
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    ja jsem teda s oknama 8 na svy nokii Lumii 1520 spokojenej zatim, predtim jsem mel android a spis je chyba ze to porad nejak srovnavam, vono je to totiz uplne jinak. Kazdopadne zatim se ani jednou "nekousla" narozdil od mejch asi 3x samsungu s androidem, takze si to pochvaluju
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADAMFC: já se tu ale bavím o lidech kteří budou přecházet z ještě hloupých telefonů, ne o mlaďácích co už smart phone stejně mají. Jde o to jak se poperou o tu druhou polovinu co ještě smart phone nemá. A tam je právě hodně lidí s tou nostalgií. Ty Samsungy a HTC jsou opravdu výjimky jelikož globálně má Nokia skoro 90%.
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    BELO: dík za doporučení
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam