• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MAGE: o novych Lumiich nikdo nic nerekne, to same o WP8.1+.
    U zadne jine firmy jsme si WP zarizeni nevsimli, vsechno to take asi ceka na WP8.1.
    Sice tu Nokia laka na kazdem rohu Android vyvojare, aby zacali portovat pro Nokia X, mam ale ten pocit, ze hned jak bude dokoncen prodej Microsoftu, tak se to cele zarizne tak, jako kdysi Meego.
    Take jsme se ptali na dostupnost DVLUP programu pto CR, pry se na tom pracuje, a na ten Black pro Lumii 620 se mohu zeptat.
    MAGE
    MAGE --- ---
    NECROMAN: budou nové Lumie? Jak rychlej bude vývoj WP? Kdy máme čekat 9? Je tam víc firem co chce nasadit WP nebo to je stále více méně jen Nokia? A co si myslíte o těch AOSP telefonech?
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    NECROMAN: můžeš se jich zeptat na výdrž baterky :D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Zdravim z Barcelonyz MWC, kde jsme dnes byli na tiskovce Nokie. Sice predstavila jen novy dumbphone, Ashu a Nokia X, ale pokud mate nejake dotazy na existujici modely, mohu zodpovedet nebo se zeptat.
    Jen dodam, ze o Windows Phone 8.1 "nikdo nic nevi", o tom se bude mluvit az na Build konferenci.
    DWAY
    DWAY --- ---
    muzete doporucit nekdo nejakou appku na prehravani videa, nebo neni zbyti, nez vsecko zkomprimovat do mp4?
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    ad posledni aktualizace Lumii - vsichni - vcetne majitelu nizsiho modelu 520 - uz maj posledni aktualizaci Black davno schvalenou a nainstalovanou a pro moji L620 porad "Waiting for approval".. Nechapu :(
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    SWAMP_ASS: mně se aktualizuje co 30 minut
    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    Jak to mate, pouzivate-li sledovani stavu baterie na zivych dlazdicich? Zacal jsem tuto aplikaci pouzivat az nyni a trochu me zarazi, ze se stav baterky na dlazdici neaktualizuje, aktualni stav se ukaze vzdy az po tom co do aplikace vlezu a vyskocim z ni. L820-black.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    (má staré sedmičky)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    btw. známá má dotaz

    "Ahoj, mám otázku...začal se mi brutálně sekat telefon po té, co jsem ho nechala přes ZUNE aktualizovat...mám to zkusit znovu? Nebo ho hodit do továrního nastavení? Nebo ho utopit v bažině?"

    nenapadá vás něco?
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    CRAZY_IVAN: tak podle nějakých leaků by to tam mělo být :))
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ESY: leak se da stahnout z netu, nebo pockat na Build konferenci pocatkem dubna.
    ESY
    ESY --- ---
    bude nekdy open 8.1 dev preview bez invutu ?
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---

    Nezměněné možnosti vzhledu v WP 8.1

    26 hlasy od 26 respondentů

      VECTOR
      VECTOR --- ---
      CRAZY_IVAN: mne to desne zere facebook beta, tak to zkus vypnout kdyztak.
      NECROMAN
      NECROMAN --- ---
      BEOWULF_CZ: je to ocekavatelne - na home screen se ted vejde klidne i 4x tolik dlazdic - vykreslovat je vsechny vcetne live tiles a animaci muze nepatrne zpomalit system.
      HAWLIS
      HAWLIS --- ---
      BEOWULF_CZ: jj nic jsem nedelal. prislo mi to tak drobny zdrzeni, ze jsem si rekl, ze si zvyknu. a zvykl. i kdyz prvni moment me trochu prekvapil no..
      BEOWULF_CZ
      BEOWULF_CZ --- ---
      HAWLIS: No presne takovej dojem mam... Tys to nechal byt?
      HAWLIS
      HAWLIS --- ---
      jinak pls vite nekdo co s tim? --> HAWLIS dík
      HAWLIS
      HAWLIS --- ---
      BEOWULF_CZ: ja si pamatuju, ze se o drobnou setinku sekundy dele oteviraly polozky z metra... maličko znatelný to bylo, ale jinak vse v cajku.
      BEOWULF_CZ
      BEOWULF_CZ --- ---
      Hmm. :( to to asi budu muset udelat a rovnou s "tovarnim" nastavenim...
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam