• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    IGRAQ: taky se mi to zda, zravejsi jsou o dost imho
    IGRAQ
    IGRAQ --- ---
    nezda se vám, že je 8.1. žravější na baterku, nebo si s telefonem jen víc hraju? :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jedna z prvnich prednasek v cestine o novinkach ve WP8.1
    Novinky ve Windows Phone 8.1 Preview
    https://www.youtube.com/watch?v=SsRUj9dEaQI
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SLUPKA: kdyz nemam po ruce PC a chci treba nahrat novou verzi z mailu, schovat ci publishnout aplikaci a podobne, tak bych mel mit tu moznost z Windows Phone.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NECROMAN: hele, a k čemu přesně to bude dobré?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Podporte prosim tento pozadavek na WPdev UserVoice - at je stranka Windows Phone Dashboardu plne pouzitelna i na WP8.1 telefonu, diky
    Windows Phone Dashboard web should be fully supported in IE11 on WP8.1 – Dev Feedback on Windows Phone Development
    https://wpdev.uservoice.com/...uggestions/5789956-windows-phone-dashboard-web-should-be-fully-suppor
    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    Mam jeste pocit ze se slusne zrychlilo otevíráni složek aplikaci...
    HALVED
    HALVED --- ---
    mně teda děsně baví to vkládání fotografií na pozadí uvodní obrazovky
    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    NECROMAN: Sel jsem do hard resetu a hry tam nemam zadny, nevadí, vse co potřebuju jednoduše naladaju na uvodni obrazovku, u me ohromná spokojenost, i ten prohlížeč je vylepsenej.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SWAMP_ASS: to tam bylo i drive od urciteho poctu aplikaci. Vhledem k tomu, ze ted jsou tam i hry, tak ti to snadno narostlo a uz se tam zobrazuji i pismena.
    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    Taky jsem neodolal a nainstaloval. Zarazí me v seznamu aplikaci serazeni dle abecedy s možností listovat dle pocatecniho písmena. Tak to bylo v pripade WP7 nebo se pletu?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jeste to museji kluci odladit, viz ty ceske popisky :)
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    ADAMFC: áha.. tzn. že si globální seznam musím zkopírovat k sobě..
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    CERMINEK: nezobrazí se ti informace z exchange serveru. Zobrazí se ti pouze, pokud máš tebou založenej kontakt v outlooku s tim telefonim čísem.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj mám dotaz k synchronizaci s Exchange serverem. Nastavil jsem si služební mail do telefonu a zaškrtl jsem synchronizaci, jak mailů, tak kalendáře, úkolů i kontaktů. Diář a maily jdou OK, ale kontakty se mi v telefonu nezobrazují. Když mi kolega volá, zobrazuje se mi číslo, nikoliv jméno a to na serveru je globální sdílený adresář, ale když vyhledávám v telefonu kontakty podle jména, tak se dostanu do fáze, že kontaky nejsou nalezeny a musím zvolit "hledat v adresáři firmy"... Jde to nějak nastavit, abych sdílené kontakty v telefonu měl mezi všemi ostatními kontakty z Facebooku, Outlook.com, Twitteru apod.? Googlil jsem řešení, ale nic jsem nenašel. Víte někdo, co s tím prosím?
    HALVED
    HALVED --- ---
    u mě dobrý, ale asi nevyužívám v telefonu všechno co vy, páč jsem nic co by mi nějak vadilo nenašel...snad jen u těch ikonek nahoře jak se objeví přetáhnutím dolů (nevím jak se tomu odborně říká...jsem starší ročník) mi chybí ikonka pro zapnutí datové připojení.
    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    Chci se zeptat jak je to s Explorerem vyhrožovali 11? Stalo se?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    IGRAQ: urcite se ta pouzitelnost zlepsi kdyz:
    1. uzivatel pojede po hard resetu
    2. bude k dispozici aktualni firmware pro WP8.1, tj. Nokia "Cyan"
    3. vice aplikaci prida podporu Action Center a prekompiluje aplikace do nativniho WP8.1

    Pamatuji stav po zakoupeni HTC 8X 1. den, kdy byl v CR v prodeji - prvni mesic ani neexistovalo nastaveni SIM karty pro meho operatora a musel jsem to tam zadat rucne, stejne tak Store a sync appka jeste dlouho nebyly v plne pouzitelne podobe.
    IGRAQ
    IGRAQ --- ---
    DIM_: Mě teda víc vyhovuje Chronos, i když vytváření events v něm je dost pruda.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    IGRAQ: Zapomnel jsi na hyperparadni kalendar.
    IGRAQ
    IGRAQ --- ---
    No já osobně nevěřím tomu, že by tahle verze byla nějak nedodělanější než final release :)
    Za mně to vidím pozitivně - her jsem měl pár a zobrazení v seznamu mi vyhovuje víc. Pozadí v tiles je super, na notifikační centrum jsem byl nadrženej od začátku a jsem spokojenej, nový store mi přijde taky lepší, app pro telefon je fajn. Co mě vyloženě sere je pořád chybějící slide klávesnice. Co se týče pomalosti systému - včera po čerstvé instalaci to docela dřelo, ale myslím že až se všechno doinstalovalo dnes to jede +- stejně jako před updatem. Wifi sense jsem nezapínal, přijde mi to trochu scary.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam