• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Nevím jestli už jste zaregistrovali:

    Files | Windows Phone Apps+Games Store (United States)
    http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/files/762e837f-461d-4847-8399-3526f54fc25e
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    Vyšla další aktualizace Developer preview! :)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    prosim help..

    stahl jsem zazipovanej soubor z mp3kama z ulozto. otevrit to slo jedine pres archiver, ale neslo to vpodstate rozbalit..
    1) co s tim? v 8.1 uz to asi nebude problem, ale ja mam furt black
    2) nenasel jsem ten soubor ani kdyz jsem ti pichnul do pc.. kde bych to mohl najit pls a smazat? at to nezabira misto...

    předem dík
    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    Poradite mi někdo prosím, kde v 8.1 vypnu vyskakovani oznámení narozenin z FB, ze je mam v kalendáři je v pořádku, ale ze mi kazdy den vyskakuje oznameni stejne jako, když zvoní třeba budik me moc nebaví.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    MoliPlayer Pro | Windows Phone Store – aplikace+hry (Česká republika)
    http://www.windowsphone.com/cs-cz/store/app/moliplayer-pro/19ea6d3e-e3d9-401d-b30a-f6471811fe08
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    HOLAKAC:
    Jako filebrowser se mi osvedcil Pocket File Manager
    Pocket File Manager | Windows Phone Store – aplikace+hry (Česká republika)
    http://www.windowsphone.com/...cz/store/app/pocket-file-manager/56dd9c3d-fe0a-4ceb-84b0-043e58e55b19
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    NECROMAN:
    HOLAKAC:
    Zkusil jsi MoliPlayer ?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HOLAKAC: tady je problem s formatem videa, mkv to neprehraje. Leda pomoci nejake specialni aplikace, ale nevim, zda na mkv takova nejaka je. Mozna, az dokonci portovani VLC.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    HOLAKAC: Windows Phone supports WAV, MP3, WMA, AMR, AAC/MP4/M4A/M4B and 3GP/3G2 standards. The video file formats supported on WP include WMV, AVI, MP4/M4V, 3GP/3G2 and MOV (QuickTime) standards.[62] These supported audio and video formats would be dependent on the codecs contained inside them. It has also been previously reported that the DivX and Xvid codecs within the AVI file format are also playable on WP devices.[63][64]

    The image file formats that are supported include JPG/JPEG, PNG, GIF, TIF and Bitmap (BMP).[65][66]

    Users can also add custom ringtones which are less than 1MB in size and less than 40 seconds long. DLNA streaming and steroscopic 3D are also supported.[61]
    IFEELGOOD
    IFEELGOOD --- ---
    Hlásila vám někdy Lumie (920) že je infikována virem? Mám se obávat nebo něco jako vir na WP není možný?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    NECROMAN: mam ve slozce videos podslozku a v nem .mkv a .srt se stejnym nazvem a v aplikaci Video mi to pise ze nemam zadna data. Pokud v Metro file manageru vlezu do slozky s filmem a zkusim ho otevrit, , dostanu hlasku, ze bude potreba vyhledat aplikaci ve Store.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HOLAKAC: video s titulky by melo jit na WP8.1 prehrat jiz i v defaultni aplikaci Video, zkousel jsi ji?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    ADAMFC: ha nalezeno, diky, kazdopadne nechapu proc to nejde z webove verze marketplace, obzvlast kdyz te ta appka presmeruje do webu kde se teda vybere duvod a odesle ;/
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    HOLAKAC: přímo v plikaci v marketplace můžeš cvaknout na "Report concern to Microsoft"
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Jde nahlasit nejaka aplikace jako nevhodna/zavadna ? tohle je fake aplikace, nikde nejde nahlasit. Recenze/hodnoceni co odeslu z webu se neulozi

    Vubec ten marketplace mi prijde jako nejslabsi clanek, najit free aplikaci na prehravani video souboru s podporou titulku zda se byt nemozne
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tip na video prehravac, a nejaky file browser ?
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    HAWLIS: Pracuje s tim čidlo na světlo - změna jasu. Když to čidlo na chvíli zakryješ a pak zase odkryješ, rozsvítí se ty tlačítka na chvíli. Ale protože je den, tak asi rychle zase zhasnou :) To podsvícení podle mě bude fungovat spíš večer. Ozkoušim.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    HAWLIS: jestli mas 8.1, tak tam se to uz da nekde nastavit imho
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    HAWLIS: Já si nikdy nevšim, že by to nesvítilo. Schválně to zkusim sledovat
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    L925 - jak to je pls s podsvicenim spodnich trech "klaves" ? da se to nejak nastavit? občas to sviti, občas ne a nenapada me podle jakyho klice protoze podle svetla to neni. a obcas me sere, kdyz je tma, neco si poustim z telefonu a vedle vide na me sviti ty tri klavesy..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam