• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    PANORAMIX: Jojo, nevýhoda prewiev, ale co, jakmile prijde nove jdu do toho znova, nevím jak bych mohl posledních pár mesicu třeba bez notifikacniho centra vůbec existovat?!
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    Pokud jste měli Developer preview, tak vás moc nových věcí nečeká. :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    HAWLIS: já 40:0
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ADAMFC: já večer sledoval 7:0 vid.) a
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    HAWLIS: vodáč to uvolnil už večer. Klobouček
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NECROMAN: oujééé .)) já myslim že to trvat nebude ,) viz:
    CZ
    Lumia 925 - Vodafone - version: 3051.50009.1424.0004 cyan: Available
    Availability in Europe - Nokia
    http://www.nokia.com/global/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/

    čili ve výsledku - manuální check for update mi na 925 našel a začal instalovat 8.1 ! CENIM! byl jsem dost v praci jeste rozespalej, ale tohle me dokonale probralo !
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    JESSE_MORENO: ta, co se ted instaluje, je totozna s aktualni dev preview verzi
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    NECROMAN: tusis zda to u me zjisti ze mam vyvojarskou preview verzi a preplacne mi to automaticky ty veci co se mezitim zlepsily?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    WP8.1 je oficialne venku vcetne Lumia Cyan - jeste to ale bude trvat, nez ho uvolni jednotlivi operatori
    http://conversations.nokia.com/2014/07/15/lumia-cyan-update/
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    STEHLA: taky bych už znovu do 720 nešel... Veci co byly na symbianovce hned nacteny se načítají třeba 5 vtwein a na to zvyklej fakt nejsem - např prohlížeč, přehrávač mp3 :( na update cekam jako na smilování, jinak ne zatim WP moc nenadchly
    STEHLA
    STEHLA --- ---
    720 jedině vzhled. Gorilla Glas je jen marketing, pošrábe se stejně. Navíc jen 512 MB paměti je pro spoustu věci limit. Řešil jsem stejný problém a vybral 820.
    BELO
    BELO --- ---
    Lumia 720 vs 820, babo raď...

    Lumia 720 - vzhled, gorilla glass, výdrž baterie, foťák
    Lumia 820 - výkon (8.1 je za dveřmi), vyměnitelný kryt, takovej ten lepší display
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    STEMBUS: jasny, chapu. Ja cekam na ofiko verzi pro wp8 zatím, takže netuším.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    HAWLIS: hele ofiko jsou venku Lumie 630 a snad už i 930 který mají 8.1 v základu a na to už právě i vyšel první update, jen se někde snažím zjistit co všechno tam je za zněmy než ho updatnu
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NECROMAN: jo aha.. Nadšení goes down,) takže porad je ten zářijový termín platný?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HAWLIS: to je obecny clanek. Na uvolneni se jeste ceka.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Btw. dnes jsem si vymenil kryt na me 920. Originalni zlutej byl uz rozmlacenej, kusy odstiply, praskliny. Trochu jsem se bal, nebot jsem onehda pri snaze o vymenu displeje na HTC evo 3D ten telefon totalne znicil,, ale:
    cely to zabralo i se sledovanim navodu na Youtube asi 10 minut. Strcil jsem na to cervenej kryt, kterej uz mel na sobe civku pro bezdratovy dobijeni, takze proto to slo rychle, nemusel jsem to odlepovat.

    Jen dve poznamky - pouzil jsem nakej cinskej neznackovej kryt, tvari se jako original, ale je trochu pruhlednej, clovek zkratka vidi, jak je tam nalepena ta civka. a Sedi sice dobre, ale ne perfektne, zhruba uprostred dlouhe strany displeje ten displej leze o pul milimetru z tela telefonu, ale to muze byt i mou nesikovnosti pri prvni vymene. Uvidime jak dlouho vydrzi, ale ten pocit, ze mate zbrusu novy telefon...:))

    Pokud by se do toho nekdo chtel poustet taky, doporucuju radsi poriit originalni zada nez no name. Ale zas je to tak jenoduche, ze clovek muze menit zada stejne casto jako krity na 5110, kdysi davno :)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    moment - 8.1 už je venku oficialne? ja furt cekam nekdy na zari a tady to vypada jako ze to je venku ))) to mi nejak uplne uteklo...
    Jak mohu získat Windows Phone 8.1? | Návody pro Windows Phone (Česká republika)
    http://www.windowsphone.com/cs-cz/how-to/wp8/basics/how-do-i-get-windows-phone-8-1

    ale automaticky mi to porad 925 nenabidla..
    CROME
    CROME --- ---
    STEMBUS: mam funguje,ale netusim co je tam novyho:)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    máte někdo WP8.1 update 1 - funguje? Našli ste někde seznam "whats new"? dík
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam