• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NIXX: Aktualizace pro 8x ještě není. je preview for developers
    NIXX
    NIXX --- ---
    Nedaří se mi nainstalovat WP 8.1 na HTC 8x - systém hlásí, že telefon je aktuální... žádnou aktualizaci nenajde. Podle informací na netu ale měl update být k dispozici i pro 8x. Neuměli byste někdo poradit? Díky!
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    GILDARIUS: Tak Wifi patří do toho co bych tam měl kdybych měl zaškrtnuto nechat WiFi zapnutou při zamčené obrazovce :)
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    MCKIDNEY: kdyby ty dlaždice například vypnutí/zapnutí wifi fungovaly okamžitě z obrazovky a ne jako jenom odkaz do nastavení tak by tu lištu taky nepotřeboval :)

    ještě k nastavení, ty jednotlivý složky jsou srovnavný podle jakýho klíče ? přijde mi to dost random :-D
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Nevim jestli je to spravnej klub, ale doporucite mi nekdo nejake vhodne aplikace pro klasicke Win8.1 metro? Od vcera mam doma Surface Pro, tak se s nim szivam a premyslim jak nejlepe vyuzit jeho tabletovost.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ono casem zjistit ze to menu je skoro k nicemu. WP je postaveno na tiles a v tom statusu je to ve smes pomalejsi a horsi.

    Po mesici uz ho pouzivam jenom na zamykani otáčení obrazovky a GPS.
    KEDDY
    KEDDY --- ---
    NECROMAN: Tak to me torichu kazi naladu..
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KEDDY: zatim je tam jen fixni seznam asi 12 systemovych voleb. Vybrat si muzes 4 nebo 5 na vetsich telefonech.
    KEDDY
    KEDDY --- ---
    NECROMAN: Tak to si myslim ze nemam.. :) ale uz se pomalu zacinam s tim systemem zzivat.. Mozna prvni otazka. je mozne si nejak pridat zkracene volby do horniho vysuvneho panelu? jako mezi wifi, letadlo, ... ?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KEDDY: Zatim dostupny jen jako Preview for developers, ale funguje v pohode. Pridava slozky a par dalsich detialu
    GDR1 pro Windows Phone 8.1 – Kompletní a podrobný přehled novinek a vylepšení - WMMania.cz
    http://wmmania.cz/clanky/obecne/windows-phone-81-gdr1-prehled-novinek-a-vylepseni/
    KEDDY
    KEDDY --- ---
    Zatím nějaký zásadní problém není, ale to rozhodne prijde az bude cas se na vsechny funkce zamerit. NECROMAN_WP8.1 bych jeste pochopil ale co znamena GDR1, to nemam tuseni.. :D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    GILDARIUS: ne, uz si na to hodne lidi stezovalo :(
    Muzes pro to hlasovat zde, asi 5. nejhlasovanejsi bod:
    Feature Suggestions: Top (59561 ideas) – Feature Suggestions for Windows Phone
    https://windowsphone.uservoice.com/forums/101801-feature-suggestions/filters/top
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    GILDARIUS: Pokud vim tak ne, jde jen to, co je přímo v centru akcí na výběr
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    dotaz lze nějak nacpat do vysouvací lišty rychlýho ovládání vypnutí/zapnutí mobilních dat jako to měl symbian ?
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    KEDDY: To seš jen zvyklej na převážně dementní systém, zlepší se to během dvou dnů. :) Ale kdyžtak mám taky 925
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KEDDY: a v cem je teda problem, mas tam uz WP8.1 GDR1? :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    KEDDY: a s čim? Ja mam 925
    KEDDY
    KEDDY --- ---
    Ahoj, jen se pridavam do skupiny... Od vcerejska mam Lumii 925 a zatim teda musim rict, ze me to dost sere.. Predtim jsem mel Android a zvyk je zelezna kosile.. :/ Tak budu rad, kdyz mi v pripade nouze trochu poradite.. ;)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    PONCIK: v 8.0 zmáčkneš hlasitost a nahore kliknes na vibrate/vibrate+ring a ono se to zmeni.

    v 8.1 se ti zobrazí 2 změny hlasitosti a tam to poladíš obdobně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam