• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Registrace do WP Dev Center je nyni dozivotni, nevyprsi po roce :)
    New Dev Center lifetime registration and benefits program
    http://blogs.windows.com/...ngapps/2014/09/17/new-dev-center-lifetime-registration-benefits-program/
    IGRAQ
    IGRAQ --- ---
    jak je to vlastně s wordflow pro češtinu? koukal jsem že třeba v polský klávesnici si to zapnout můžu :(
    8.1. developer preview
    ACID
    ACID --- ---
    NECROMAN: Ze strany serveru netusim, ze strany uzivatele me to nijak neobtezovalo. Sem tam pri horsim signalu nebo pomalejsim dostupnem pripojeni jsem dyl cekal na nahrani, ale zadna tragedie.. Na rozhledny, zriceniny a podobne veci kde jsem ty turisticke mapy pouzival to proste bylo super..

    CERMINEK: Pokud autonavigaci, zacal jsem pouzivat Nokia Autem a zatim jsem nenasel zasadni problem, tusim ze uz to v telefonu bylo (L800)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Když se tu tak řeší ty mapy.cz, které opravdu přestaly fungovat, tak doporučili byste nějakou freeware navigaci, co nejpodobnější mapám.cz? Klidně at si mapy tahá z netu, ale na WP7.8 ještě chvíli pojedu a nějakou navigaci by to chtělo...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ACID: oficialne odpoved nevim, ale vim, ze mapy pro WP7.8 jeste nepodporovaly renedring pomoci nativniho kodu a cele vykreslovani bylo hodne neefektivni. Stahovaly se defakto obrazkove dlazdice namisto jen metadat, ktere by se v telefonu vykreslily. U WP8 se cele jadro prepsalo do C++ a mapy se vykresluji primo v telefonu. Diky tomu je i mozne stahnout si metadata do offline, je jich jen nejakych 300MB.
    ACID
    ACID --- ---
    HITMAN47: resil jsem totez kdyz zapatras, oficialni odpoved ze seznamu je ve volnem prekladu "serem na uzivatele WP7.8 a s turist mapama mate utrum"
    bohuzel, turist mapy byly vazne super a nahrada v podstate neexistuje...
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    VECTOR: Kolik si vyzkoušel aplikací, které s bleskem pracujou?
    HITMAN47
    HITMAN47 --- ---
    NECROMAN: Aha, škoda - říkal jsem si, že třeba nechali tu WP7.8 verzi funkční tak, jak byla, takže by fungovala nahraná z xap, i když na store už není.

    Jinak update je jasnej, ale chci toho Mozarta dát tátovi, a toho by myslím ty turistický mapy od Seznamu potěšily :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HITMAN47: Mapy.cz pro WP7.8 uz nejsou dostupne a snad i API, co se tam pouzivalo, uz na tom nepojede. Doporucuji updatovat na WP8 resp. WP8.1. Ten rozdil je ohromny :)
    HITMAN47
    HITMAN47 --- ---
    Neměl by někdo na telefonu s Windows Phone 7.8 nainstalovaný Mapy.cz? Sháním je v .xap - bohužel aktuální verze je dostupná jen pro Windows Phone 8.

    Btw jsem teď oživoval HTC Mozart (poté, co mi ho přejelo auto, jsem měnil displej a potřeboval jsem změnit touch driver) - downgradoval jsem SPL přes goldcard, instaloval jsem custom rom (deepshining) - návody jsou na XDA, ale kdyby někdo něco potřeboval, dejte vědět, možná budu moct pomoct.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Prosim o radu. Prestal mi fungovat blesk na me 920. Nevim kdy, proste jsem najednou zjistil, ze nejde, ani baterka, nepomaha ani restart.

    To asi nebude SW problem, co..?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Mohli byste prosim podporit tento napad na WPdev UserVoice - Dev Center API
    Continuous Integration - Dev Center API for updating (beta/normal) app xap files. – Dev Feedback on Windows Phone Development
    https://wpdev.uservoice.com/.../suggestions/6106290-continuous-integration-dev-center-api-for-updati
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    PRAASHEK:
    To tenhle umi a dokonce i kdyz ho omylem vypnes krizkem, tak bezi jako skrytej, takze dokud cas vylozene rucne nezastavis, tak o to odpocitavani neprijdes.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    (ale zas neumí ject na pozadí ehm)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ROMANICAK: dík, zkusim. vzdal jsem to po instalaci desátého timeru kterej je aspoň vtipnej, protože je na měření kol v boxu (hlas a gong included v boxu:) a je rychlej (teda ne v počítání, ale ve spuštění a nastavení)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    PRAASHEK:
    Me se osvedcil StopWatch http://www.windowsphone.com/cs-cz/store/app/stopwatch/71724a87-67b2-4fe0-acdd-3c83cfb53fd9 . Nepotreboval jsem ale nahrat vlastni melodii. Ono to totiz ma navic hlasovy hlaseni (v anglictine) kdyz se odpocet blizi ke konci. Coz se dost hodi.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    PRAASHEK: bylo to tam
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SLUPKA: jo a za totok dík ;)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    nebyla to appka asi to bylo na jiném webu s aplikacem pro wp nebo tak
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam