• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Existuje jeste nejakej jinej drzak do auta na lumii 920 s bezdratovym nabijem? Nebo klidne i dratovy, jake mate zkusenosti. ZNam jen toto: http://www.alza.cz/nokia-cr-201-d514387.htm Ale je to zkratka drahe, navic mam pocit, ze pred trictvrte rokem stal jen 1500..

    + asi jste si vsimli, ale facebook aplikace nove nepodporuje zpravy, takze si clovek musi instalovat ten zkurvenej FB messenger, kde se ani neda nastavit status online/offline.
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    STEMBUS: Bohužel není... celkem problém s Japoncema :)
    KEDDY
    KEDDY --- ---
    PANORAMIX: ;) vyborne.. ;) Diky..
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    Omlouvám se za mneší spam, ale prodávám za 4500,- svojí 1320. Dostal jsem ji v květnu za práci pro Nokii. Původně jsem jí chtěl používat jako tablet, nicméně mi jen leží doma, protože mám L925 a ultrabook. Předání jen osobně v Praze. Kdybyste někdo měl zájem, pište do zpráv.
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    KEDDY: volume up a start key je ten na boku, kterým nokii vypínáš ;)
    KEDDY
    KEDDY --- ---
    ALOPEX_LAGOPUS: Tak to mi nejak asi nefunguje...
    ALOPEX_LAGOPUS
    ALOPEX_LAGOPUS --- ---
    KEDDY: boční tlačítka volume up + start key (prostřední)
    KEDDY
    KEDDY --- ---
    ALOPEX_LAGOPUS: Asi uplne blba otazka.. ale jak udelam na nokii screen foto? Ani mi nedoslo, ze to neumim.. Diky...
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    STEMBUS: Nikde nevidim. Možná to má co dočinění s tím, že se Nokia v Japonsku prakticky neprodává.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    ULRIK: JP neni ani v HERE+??? Dle mě tam by asi být měly ne? A WP8.1 už obsahuje HERE+ i pro telefony, ketrý měly jen HERE - takže update by ti to měl vyřešit...
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    CERMINEK: Napadá mě je jen dočasně hodit na blacklist a po dovolený to zrušit, ale pokud jich je hodně, tak se uklikáš.
    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    Co to dnes přilétlo za aktualizaci vývojářského systému?
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Ahoj, nevíte o nějakých offline mapách Japonska pro WP? Bohužel HERE neobsahujou JP.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj, exituje nějaká možnost, jak být nedostupný jen pro nějaké kontakty? Mám telefon připojený k firemnímu exchange serveru (používám svůj telefon) a na dovolené chci telefon používat, ale nechci řešit pracovní věci a ideální by bylo, kdybych nedostupný pro zákazníky, které mám uložené na exchange serveru... Je to nějak řešitelné? Díky
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    .. a aktivujou se, že přejedes prstem od horního okraje k dolnimu.. Skvela vec, ktera u 8.0 chybela, pouzivam to zejmena na (de)aktivaci režimu Letadlo, WIFI, GPS a Zámku otáčení.
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    ALOPEX_LAGOPUS: Nový notifikace, který nemůžou být zobrazený pod hodinama. Já tam mám místo jen pro 5 věcí - telefon, sms, dva maily a whatsapp. Pro ostatní se zobrazí obdelníček vedle wifi/signálu.
    ALOPEX_LAGOPUS
    ALOPEX_LAGOPUS --- ---


    co to je za obdelnikovej ukazatel vedle wifi ?
    STEHLA
    STEHLA --- ---
    používám Bookviser
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam