• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    CMLKA: Pokud na telefonu bezelo Windows Phone 8, tak tam se zadna data nezalohuji.
    Pokud tam uz bylo Windows Phone 8.1 tak u aplikaci zkompilovanych pro WP8.1 se uz data zalohuji a obnovuji, ale u starych aplikaci tusim ne.
    Vyjimkou je to, pokud si dana aplikace sama data zalohuje do cloudu, ale takovych moc neni.
    Zejmena u her to zamrzi, ja takto ztratil progress u vsech Angry Birds her.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ahoj provedla jsem obnovu dat na telefonu, ktery byl ted mesic v opravne, nicmene jsem nejak cekala, ze se obnovi i ta data v tech aplikacich, co tam byly, to takhle nefunguje (sorry pokud je muj dotaz prilis naivni)? Vim, ze jsem jeste nekde videla, ze je na to i specialni appka na to, ale nevim, presne na co a jaka, diky :))
    Jinak je to Lumia 920
    PERI
    PERI --- ---
    ADAMFC: Já mam 8.1 ve svym Ativu už několik měsíců a nepozoruju žádné problémy, spíš naopak.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    resp. - já mam 8.1 ve svý 925 několik měsíců. Teď sem to instaloval přítelkyni na její Ativ. Neslyšel jsem ani píp. Je spolehlivej indikátor na podobný věci
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    PEPPE_LOPEZ: vůbec
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    A od té doby co jsi to nainstaloval pozoruješ nějaké problémy?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    PEPPE_LOPEZ: jo - a ten telefon pobral 6 různejch updatů. Takže se kdyžtak připrav na to, že to budeš dělat celej večer :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    PEPPE_LOPEZ:

    How to get Windows Phone 8.1: Download and install the developer preview with Cortana | Expert Reviews
    http://www.expertreviews.co.uk/...t-windows-phone-81-download-and-install-the-developer-preview-with
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    ADAMFC: měl by jsi link s více info
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    PEPPE_LOPEZ: O víkend jsem ho "natvrdo" upgradoval přes ten developer účet. Jinak bych se nedočkal
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    Zdravím , kde se mohu dočíst nějaké ofiko info o tom zda bude na Samsung Ativ S upgrade na 8.1 . Něco jsem googlil, všechno blbosti, nebo nevěrohodné.

    Děkuji
    IGRAQ
    IGRAQ --- ---
    Tak jsem upgradoval na nokia cyan a wordflow furt nikde :/
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Tak ten Defender car holder je celkem OK. Chtel jsem jeste jeden a Okay ukoncil prodej. :-(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Stream.cz pro Windows Phone dorazí již velmi brzy :)
    Stream.cz blog | Stream.cz se na podzim pouští nejen do nových pořadů, ale i do aplikací
    http://stream.seznamblog.cz/post/98890901596/stream-cz-se-na-podzim-pousti-nejen-do-novych-poradu
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    IGRAQ:
    PANORAMIX:
    Asi rozumim. Tenhle problem na 6" Lumia 1520 fakt nemam. Taky proto jsem chtel tak velkej display.
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    ROMANICAK: Protože ovládání internetovýho bankingu přes telefon je pěknej voser. V app nemusim čekat na SMS kód, platby můžu zadávat načtenim QR kódu atd. a nemusim se doslova "srát" s loginem, zvětšovánim atd. jak popisuješ. Prostě mají app lepší UX ;)
    IGRAQ
    IGRAQ --- ---
    ROMANICAK: já žádnej problém se svou 620 nemám - do ruky, kapsy a na appky který používám mi přijde ideal. A ad pohodlnost práce při šmrdlání po screenu abych se trefil, zvětšoval, odzoomovával, trefil znova - to se na to radši vyprdnu a udělám na desktopu :)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    ROMANICAK: KB to má pořád na certifikát
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ADAMFC:
    Mnohem. RBCZ presla z certifikatu v souboru na disku na overovani pomoci sms prave z tohodle duvodu, KB tu moznost nema? Javu/Javascript spustis kdekoliv, v tom problem neni.

    IGRAQ:
    Mobilni verze webu jsou dalsi zlo :-) Zvlast, kdyz jsou vynuceny teda. jinak pokud mas problem s 4palcovym telefonem, tak proc sis ho kupoval? Vzdyt tam je maly vsechno, drtiva vetsina webu, diskusnich for, atd...ale to uz mozna zbytecne zabrousime k dalsimu tematu, a to je proc si lidi kupuji 4" telefony s HD rozlisenim, kdyz pak na tom displayi je stejne 5 velkejch cudliku a jedno textovy pole :-)

    Jinak ohledne toho porodu - ja nevim jak u tebe, ale dvema prstama si muzu roztahnout a zvetsit cokoliv co vidim na obrazovce, u tebe to nejde? :-DDD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam