• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    LADINEK: mas nainstalovany Developer Preview? S tim lze vytvaret slozky nativne jen presunutim na dalsi dlazdici. Pokud nemas, tak mrkni sem: http://www.ibtimes.co.uk/how-download-install-windows-phone-8-1-update-1-developer-preview-1459770
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    LADINEK: kupoval si novej nebo bazar? Brousim si na ni taky zuby
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    LADINEK: je tam appka Folders a ta ti vytvoří dlaždici s tím co chceš.
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Ahoj, tak jsem stal majitelem lumia 925 s WP8.1 a jelikoz je to muj prvni WP tak mam dotaz jestli se daj nejak slucovat dlazdice ? treba sms, messenger, mail do jedny dlazdice. Diky moc...
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ALOPEX_LAGOPUS: Dik za tip. Uz se to skoro blizi me představě o prehravaci. Akorát to ma velký minus za prostredi při prehravani. Neaktualizuje se například to, co zrovna hraje za song.
    Defaultní player je v pohodě, ale chtěl bych aby četl složky a ne tagy... Jedna ze starších verzi WP to mela..
    Existuje neco co by splnilo moji představu?
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Microsoft claims 'Windows 10 upgrades for all Lumia Windows Phone 8 devices' | Windows Central
    http://www.windowscentral.com/microsoft-claims-windows-10-upgrades-all-lumias
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    MAZA: tak dobře tedy :)
    MAZA
    MAZA --- ---
    HE11_KNIGHT: H+ = HSDPA Plus (až 21 Mb/s) > 3G UMTS (až 2 Mb/s)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    VECTOR: Ahoj, mě se dovolají všichni díky bohu, ale jde mi o mobilní internet, stále tam mám jen H+, 3G se mi neobjevuje. 3G v nastavení SIM mam zapnuté (a vlastně všude kde zapnuté má být).
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    HE11_KNIGHT: Jakej presne mas problem na mysli?
    Pokud by slo o to, ze se pri zapnutym 3G telefon obcas tvari ze je na prijmu, ale ve skutecnosti jsi nedostupna, na to asi zadnej lek neni. Ja to mam na 920 uz nekolik mesicu, a jakkoli je to otravne, mam vetsinou zaple 2G, na doporuceni CRAZY_IVAN, je to jedine reseni co funguje.. Kdyz chci neco stahovat nebo me sere pomalej internet, tak zapnu 3G, ale pak riskuju, ze to za par hodin zacne blbnout a nikdo se mi nedovola, dokud to zas nezmenim.

    Zatim nepomohl zadnej update, deje se to imho od ty doby, co spustili WP8.1.
    Tajne doufam, ze by to mohlo vyresit treba apgrejdovani na 4G (LTE] simkartu, ale k tomu jsem se jeste nedostal.
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    Nemáte někdo zkušenost s Lumií 520 a paměťovými kartami? Chci vzít Kingston Micro SDHC 16Gb Class 10. Na netu jsou zmínky, že občas nějaké karty zlobí, přímo tuhle jsem nenašel, tak kdyby někdo z vás náhodou věděl. Dík
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Ahoj, neřešili jste někdo s Lumii 520 problém s připojením na 3G? Googlim už pár dní, ale zjistil jsem že po updatu to má hodně lidí..
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DAN_F: jo, to souhlasim.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    ADAMFC: Z HW hlediska ani tak ne, ale ještě to chce zapracovat na uživatelském rozhraní. Některé věci pořád ještě nejsou dostupné v dotykovém prostředí a některé jsou řešené dost nemotorně. Potom low-end zařízení zatím nejsou úplná paráda (a teoreticky by tak mohlo dávat smysl na ně cpát RT), ale to je jen otázka času a než vyjdou W10, stane se tenhle problém bezpředmětným.
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    MCKIDNEY: Díky, už se to spárovalo .:).
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DAN_F: Poměrně? :)
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    PANORAMIX: To asi ani není věc Surface, jako spíš toho že Windows 10 nejspíš vůbec nebudou pro ARM tablety, respektive nevím proč by tu verzi dělali, když se jim poměrně úspěšně daří na tabletech rozchodit plnohodnotné Windows.
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    ADAMFC: Pokud jsem se dobře koukal, tak je to s češtinou, ale nám bylo řečeno, že se jim nevyplatí náklady na lokalizaci. Proto jsem zvědavej :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    PANORAMIX: Třeba to není česká distribuce
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    ADAMFC: Stáří beru v úvahu. Ani jsem moc neuvažoval o koupi, tablet nepotřebuju - nevim, co bych s nim dělal. Jen mě to zaujalo.

    Bavili jsem se o tom totiž před prázdninama s Igorem Šmerdou z Nokie a ten tvrdil, že u nás to nebude, protože se jim lokalizace pro Win RT do češtiny nevyplatí atd. Což mi tehdy přišlo divný, ale nějak jsem to teda pobral. A najednou se u nás prodává.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    PANORAMIX: no hlavně se bavíš o rok starym přístroji a řešíš, co bude za další rok.. Navíc, pokud zařízne Microsoft Lumia 2520, tak zařízne i Microsoft Surface. A když už sme u toho, tak bych radši šel do toho Surface 2
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    Koukal jsem, že czc.cz mají v nabídce Lumii 2520. Asi nikdo nevíte, jestli dostane Win10 co? Já se bojim, že to Microsoft zazdí kvůli surface.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    PONCIK: Bohužel nejsem odborník na češtinu.

    Co se stane, když provedeš stručně popsáno?
    Zapnout BT
    Odpojit připojení BT zařízení
    Přepnout BH-106 do discovery modu
    Vyhledat zařízení na nokii
    připojit


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam