• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    ACID: kdyz vydrzis tyden ( mironet pise 2.1.2015 ) tak ti reknu jak je na tom :) zatim jen to ze nejspis opravili problemy s dotykacem, ale nazory se dost ruzni :( tak uvidime co vyleze na tomto trhu.
    ACID
    ACID --- ---
    INSTINKKT: to by taky slo, dik
    INSTINKKT
    INSTINKKT --- ---
    ACID: Lumia 535
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    DIM_:
    Ahaaaa!!!! Tvl to me vubec nenapadlo...diky!
    BEOWULF_CZ
    BEOWULF_CZ --- ---
    Zda se mi to nebo v Zune nejde pridat ke satvajicimu telefonu dalsi? :O
    ACID
    ACID --- ---
    KEJML
    KEJML --- ---
    ERNEDAR: Ne, detaily můžeš zde filtrovat, pokud tě zajímají.
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    Zdravím vás. Používal jsem nyxdroid a přešel na WP 7.8 - dárek, existuje na WP7.8 taky něco jako nyxdroid? Díky
    DIM_
    DIM_ --- ---
    ROMANICAK: Tak se pletou cislo orientacni a popisny.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    SHITTIE:
    DIM_:
    Dam hledat treba Prosecka 677, Praha a enter. Najde mi to Proseckou ulici, jenze ta je dlouha jak prase a to cislo je uplne jinde, nez kam vede navigace. Bez mesta to obcas nevyhleda vubec. Verze stejna - 4.2.5905.1 / mapa 8.30.56.114

    Uz se mi to stalo vickrat, ze mi nekdo rekla dresu a ja pak jak blb nemohl najit kde to je.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    SHITTIE: Potvrzuji, mail to nezobrazuje
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    kdyz uz jsem tady, tak se zeptam.
    kdo mate v telefonu pridanej firemni exchange ucet, ukazuje vam to v telefonu ksichty tech kontaktu? ja je tam za boha nevidim ani v tom mobilnim outlooku, ani v kontaktech. zkousel jsem si i nainstalovat lync, jestli si je to nestahne z nej, ale ani hovno, resp. v lyncu se zobrazi, jinde ne. tak jestli delam neco blbe ja, nebo mame neco blbe nastavenyho na exchangi, nebo proste microsoft.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    SHITTIE: jinak teda nokia 730 a verze here drive+ 4.2.5905.1 / mapa 8.30.56.114
    DIM_
    DIM_ --- ---
    ROMANICAK: Das hledat "Ulice XY"? Mne to funguje a nevim na co se ptas jinyho. Existujou ulice, ktery nejsou v podkladech ocislovany, tak tam ti to presne nehodi, ale v drtivy vetsine pripadu neni co resit.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    ROMANICAK: ted jsem to zkousel, normalne jsem to zadal ve formatu "ulice cislo baraku, mesto" a enter. sice to nenabizi v tom roletkovym seznamu (ten nabizi jen ulici), ale po odenterovani to naslo. a to je to prdel s cca 6k obyvatel.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    Kecam - Here Drive+ se to jmenuje.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    Zkusim to jeste jednou - pouzivate nekdo navigaci Here+ maps? Pokud jo, jak vyhledavate ulici s cislem baraku?
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    ACID: Pokud nevyužiješ 2 sim, tak 735, má LTE a to je občas docela znát.
    ACID
    ACID --- ---
    chcipla mi L800, co je adekvatni nahrada, 730? Blesk je pro me nutnost.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    GLOBALISTA: ja pouzivam klasickej explorer na vsechno, ale u nyxu musim vzdycky vypnout kntrolu IP, neb me to pri kazdym refreshi odhlasi. imho je to spis problem nyxu nez prohlizece.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam