• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    MOPIK: proste v people ten kontakt mam , ma u sebe telefonni cislo ale chybi tam polozka SMS text .. nechapu proc?
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    kdyz jsme u tech nesmyslu viz P19 , da se nejak poslat sms na cislo , ktere mi volalo?
    ve vypisu mam neprijaty hovor od ( blabla cislo telefoni z googlu naimportovany ) ale ani pri psani sms na nej nemuzu psat.. kdyz cislo zadam do dialogu sms rucne, tak ho to priradi. Co se to deje?
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    HAWLIS: jj
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    NECROMAN: malo X :(
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    LADINEK: sem vubec nezkousel. to je tvrdej restart?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Daruji trička s Microsoft/Nokia developer tématikou. Zájemci nechť mě kontaktují :)
    http://imgur.com/a/uiOmj
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    HAWLIS: podrzet 10s snizeni hlasitosti a vypnuti telefonu nepomohlo ?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    HAWLIS: omg koukam ze sem tam udelal vic preklepů, nez je zdrávo... ale snad chápete .)

    ADAMFC: krome ovládání byla nahovno i neustálá poruchovost, co jsem tak pozoroval kolem sebe. a taky me celej zivot nebavi to, co je zrovna nejvíc v kurzu.. davové a mainstreamové věci moc nebaštim.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    HAWLIS: Měl sem to přesně stejně. Nokia mi přišla neskutečně debilní na ovládání, takže sem ji ignoroval.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    HAWLIS: tohle chci mít v kapse!
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    PANORAMIX: tady verim, ze W10 bude velikej krok. a já za doby absolutní nokiácký mobilní nadvlády tu značku neměl rád (měl jen telefony jako sony cmd-j6 a pak sony-ericcsony a byl jsem ani-nokiák ve školních letech:)), ale z WP se to otočilo a jen proste pocitově mi to na tom obrázku chybí .) nic dramatickýho :)
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    HAWLIS: log "No..." co? :) Asi i díky bohu za to, protože s tou N1 od Nokie se ukázalo, že to nebyl zlej Microsoft, kterej držel Nokii pod krkem.

    Podle mě by se to celé s dalšíma výrobcema mělo zlepšit s Windows 10 :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    GILDARIUS: mozna by melo jit nasdilet vice souboru najednou z jine aplikace, jen me ted nenapada, ktera umi multishare...
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    NECROMAN: to je teda pěkně debilní že to nejde vybrat přímo při psaní emailu, jak třeba připojím víc příloho de jednoho emailu ?

    Zlatej symbian :(
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    PSYSBEE: jak říkáš .)

    jinak na mě včera při diskusi s kamaradem přišla myšlenka - že by se mi líbilo Lenovo s WP... google prozradil, ze moje přání může být splněno, ale všechno jsou to články z května 2014, kdy lenovo oznamuje že od konce 2014 představí první telefon s WP, ale nic dalšího jsem nenašel...
    Máte pls nejaký info?
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    HAWLIS: jo, svet uz nikdy nebude jako driv.. :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ROMANICAK: odeslat i jine soubory lze, ale musis si nejdriv nekde jinde vyrat tento soubor, dat Sdilet a nasdilet ho do aplikace Mail, kde jej pak muzes odeslat. Je to divne, ale jinak to zatim nejde.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NECROMAN: to logo Nokia mi tam fakt chybí... to je prvne co to takhle vidim..
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    LADINEK: tohle jsem nezkousel (radsi) protoze uz se mi ta prekrasna zrnitza obrazovka asi trikrat ukazala a byl jsem trochu v soku, kdyz s tim neslo lautr nic delat.. jednou se mi podarilo tel. vypnout ze sem postupoval jako normalne, akorat nebylo videt na display co delam.. ale pak uz to taky nefungovalo.. co s tim, kdyz nejde vyndat baterka?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam