• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    FESTER
    FESTER --- ---
    MYKEZ: GPS a WIFI berou hodne stavy takze se neni cemu divit :)
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    VLAKODLAK: Nepoužívám sice prakticky vůbec GPS a WiFi, nicméně za tohoto předpokladu vydrží baterka přes osm dní.
    KEJML
    KEJML --- ---
    DAN_F: V desítkách? Mně totiž padá na splash screenu
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    KEJML: Nyx funguje :D
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    VLAKODLAK: DTTO já s 1020. Teď váhám jestli jí nechat na preview desin, nebo tam vrátit staré dobré 8.1.
    KEJML
    KEJML --- ---
    EMPORIO: Dlouho. taky jsem tam měl prvních tak 15 minut progress bar skoro na nule, pak se to začalo hejbat, ale teď to zase visí na cca 2/3, kolečka se dále točí.. už to běží dýl jak půl hodiny...
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    GILDARIUS: 640 bych ještě popsal jako dobrý pádlo, jak je na tom s výdrží? Měl jí kolega a taky si jí nemohl vynachválit.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    EMPORIO: 5-10 minut říkali, trvalo to asi hodinu a půl se vším všudy.
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    VLAKODLAK: přítule tu 630 má a nemuže si jí vynachvalit :) já mám 640 a je to pádlo :(
    EMPORIO
    EMPORIO --- ---
    jak dlouho jste to tak instalovali? uz se mi tu chvili toci ozubeny kolecka ale postup zadnej
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Jsem skoro rád, že na mou 630 to není :) ten telefon je výbornej a vydrží mi tejden, tim si MS/Nokia nasrala do bot, že udělala doopravdy dobrý telefony a lidi nemaj potřebu kupovat nový :(
    KEJML
    KEJML --- ---
    NECROMAN: Ač to nemám ve zvyku dělat hned, tak jsem ten update odvážně spustil :) musel jsem teda stáhnout ten Upgrade Advisor, bez něj ten telefon update neviděl.

    Popravdě mě telefon začíná trochu štvát, tak jsem zvědav, jestli mu upgrade vlije v mých očích krev do žil, nebo ho spíš pohřbí.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    Tak ještěže sem s rou 925 nečekal
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tak je to venku:
    Upgrading existing Windows Phone 8.1 devices to Windows 10 Mobile | Windows Experience Blog
    https://blogs.windows.com/...3/17/upgrading-existing-windows-phone-8-1-devices-to-windows-10-mobile/

    Jinak od tohoto dne jen tyto delefony budou dostavat updaty Windows 10 Insider, tak bacha:
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MCKIDNEY: Jenom na internetu najdete lidi, co nechápou, že se většina nezabejvá buildama.
    ENDRUE
    ENDRUE --- ---
    Já docela rád používám City Lens, toho bude škoda.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Já umím číst mapu natolik, že můžu používat Mapy.cz a tak v tom žádnou ztrátu nevidím.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Jenom na internetu najdete lidi co nechapou, že 3D navigace je v Maps až od určitého buildu 8.2 a 10.
    Zatímco ostatní mají k dispozici jenom HERE Drive+, protože Microsoft 3 roky nic neudělal a jenom licencoval HERE Maps+ jako "Maps".

    Ztráta jediného dodavatele navigace pro Windows Phone prostě není žádná ztráta :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MCKIDNEY: tak tohle zrovna je úplně stejný. Takže OLOL tobě
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam