• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    KEJML
    KEJML --- ---
    HAWLIS: Gesta v Edge mi taky chybí, stále s každým updatem doufám, že se vrátí....
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    HAWLIS: dle internetu: The following Lumia devices currently do not support double tap to wake up:

    Lumia 550
    Lumia 650
    Lumia 650 Dual SIM
    Lumia 950
    Lumia 950 Dual SIM
    Lumia 950 XL
    Lumia 950 XL Dual SIM

    FAQ - Does my Lumia support double tap to wake up? - Microsoft - USA
    https://www.microsoft.com/en-us/mobile/support/faq/?action=singleTopic&topic=FA144547
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Tak L950 doma... vůbec si nedovedu představit, že bych měl tu XL verzi... už takhle mam trochu strach, jak se s tímhle pádlem sžiji :)
    no nicméně po prvních radostech mě teda dost možná hned z kraje nasral Edge.... to jako fakt neni gesto swipe back (forward) ani v mobilní verzi? to se v fakt v tom majkrosoftu někdo uplně uplně zbláznil? nebo se to dá nastavit? případně používáte jiný prohlížeč?
    no a další co mi zatim chybí je wake up by double-tap. jenže to po diskusích píšou že by mělo jít, ale já to v tom nastavení (extras - touch) nevidim. any hint pls?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Hledáme brigádníky na testování Seznam prohlížeče a mobilních aplikací:
    Volná místa u Seznam.cz
    http://seznam.jobs.cz/detail/?id=G2-1100658045-aden_brand0&rps=186
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    NECROMAN: Je to tak, ani jsem se neobtěžoval s tím otravovat, protože je mi jasné, že to bude tím insiderem. Nejede fakt kde co :o) Ale i tak jsem si nemohl odpustit ten insider nainstalovat.
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    TOOMIX: Díky, to bylo asi ono. Druhý restart pomohl. Já se lekla, že ho budu muset reklamovat. Týden bez mobilu jsem nějak zvládnula, měsíc už bych musela řešit.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SUPEX: Mapy.cz nefunguji na aktualnim Insider buildu. Je to znamy problem, v tomto buildu nefunguje vice aplikaci.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    TOOMIX: Ano :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    případně ještě tohleto
    T-Mobile měl výpadek dat. Restartujte si telefon, radí zákazníkům - iDNES.cz
    http://mobil.idnes.cz/...di-zakaznikum-pwz-/kratke-zpravy.aspx?c=A160419_150843_mob-kratke-zpravy_jm
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    GLOBALISTA: vyndat/zandat SIM, případně ji zkusit v jiném telefonu
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Nová 640 LTE, WP 8.1, už jsem přes jak hodinu bez signálu. Restart nepomohl. Nějaké typy, jak to rozchodit?
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    NECROMAN: Ve webový verzi je MHD součástí, ale je to označený jako BETA – myslíš, že je možnost, že se to časem dostane i do appky? Dík :)

    SUPEX: I kdyby bylo, tak bez kontextu je ta informace k ničemu...
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    NECROMAN: Mi mapy.cz padnou při zapínání :'(

    build 10.0.14322.100

    Tak jenom dávám echo, pokud je tady feedbackové místo pro tuhle appku.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MYKEZ: pravda, ze Mapy.cz pro umi v planovani ledacos, ale MHD zatim ne.
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    ACID: Ale je fakt, že by to bylo ideální NECROMAN :)
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    ACID: Tam není MHD, teda je jen ve webový verzi (ne v appce).
    ACID
    ACID --- ---
    MYKEZ: mapy.cz to neumi?
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    Neexisuje na WP něco, co by umělo vyhledávat trasu jako google maps? https://www.google.cz/...94ed36cbbf31:0xb8e1ba70e651154c!2m2!1d14.4271892!2d50.0817465!1m0!3e3?hl=cs

    Chci, aby to umělo kombinovat chůzi a aktuální dostupnost (M)HD – to Here mapy neuměj (neví, kdy co jezdí...). GMaps aplikaci na WP neexistuje a přes webový rozhraní je to neuvěřitelně pomalý a až nefunkční. Díky :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    NECROMAN: Stejná v. systému jak Tomi, 550ka a vše cajk.

    Jinak tedy musím říct, že jsou pro mé ty 10ky velice příjemným překvapením! Koupil jsem si na seznámení s nimi 550ku s tím, že ji později posunu dál a půjdu do něčeho s continuum. A i když to není žádný hw zázrak, to co potřebuju slape velice slušně.
    Takový komfort obsluhy na androidu docílíš až u modelů za 2 a více násobnou cenu.
    Jasně, dokumenty, web, navigace, telefon a to je vše, i tak je to pro mně mnohem příjemnější a jsem z toho paf v dobrém smyslu slova. Takhle fajn jsem se cítil naposled se symbianem
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NECROMAN: Lumia 640 DualSim Windows 10 10586.218 všechno OK
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam