• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    KEJML
    KEJML --- ---
    TOOMIX: To je podle mne naprosto lichý očekávání, respektive ne úplný. Mnohé z normálních buildů to opravit může, ale na druhou stranu v insider buildech byli, jsou a budou bugy. Kdyby to měli odladěný, tak to nacpou všem uživatelům. Rozuměl bych výtkám na pomalej celkovej vývoj, ale že je rozbitej insider build je snad jasný už z definice... Z podmínek, které jsi odsouhlasil:

    Služby programu zahrnují zkušební a předběžnou verzi softwaru. To znamená, že může docházet k občasným chybám a ztrátě dat.

    Program Agreement - Windows Insider Program
    https://insider.windows.com/Home/TermsOfUse
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KEJML: Pořád marně doufám, že opraví to, co je rozbité. Vzhledem k tomu, že tento build by se měl blížit k nějakému finálnímu, který dostanou i neinsideři, jsem docela rozladěný
    KEJML
    KEJML --- ---
    TOOMIX: A proč ty insider buildy instaluješ?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Tak mám včerejší insider build:
    Vlezu na ihned.cz, Edge zamrzne a za půl minuty se telefon restartuje. Jiný web to nedělá
    Občas telefon zamrzne na lockscreenu a je potřeba vyndat baterku
    Občas se telefon restartuje po ukončení hovoru/po připojení k PC
    Při změně SIM pro data je nutný restart, aby se to přehodilo
    Vyzvánění pro každou SIM stále není,
    Firma u volajícího kontaktu stále není,
    Občas spadne Store...

    ...začínám šetřit na Redmi 3 Pro
    KEJML
    KEJML --- ---
    ACID: Jo, mně se to občas stávalo, že události příliš daleko v budoucnosti se chovaly přesně takhle. Minimálně některé takovéto události se mi v kalendáři časem samy objevily, ale spolehlivý postup, jak to obejít neznám.
    ACID
    ACID --- ---
    Snažím se vložit do soukromého Google kalendáře záznam na prosinec, všechno vyplním, záznam se objeví a po vteřině zmizí. Pokud to udělám v pracovním Outlook kalendáři, tak drží. Setkal jste se s tím někdo? Je chyba v telefonu nebo v Googlu?
    B3DA
    B3DA --- ---
    GILDARIUS: diky, tohle je fajn a zatim bez problemu :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    mimochodem, v poslednim insed buildu nefunguje uber aplikace.
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    B3DA: Ja jedu foxit reader už úplně na všem..
    B3DA
    B3DA --- ---
    TOOMIX: za core player dik..
    ten acrobat se u me chova nejak zvlastne, restart ani reinstall nepomohl. budu asi muset pockat jestli se to nezlepsi s aktualizaci win
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    B3DA:
    1) Adobe reader, jede mi v pohodě
    2) používám Core player, umí i složky
    B3DA
    B3DA --- ---
    1) v cem prosim ctete pdf?

    - pdf reader (se kterym jsem byl v podstate v pohode) uz chvili tlaci edge a posledni dobou v nem neotevru vse (oteviram->padaam)
    - edge uplne zbytecny adresni radek + donedavna obri horni lista se strankovanim (ktera uz je nastesti mensi a dokonce se obcas uz i umi skryt) + pokazdy zacinat knihu od stranky 1 je fakt super..
    - acrobat reader pada, nebo alespon vyhazuje err msg pri kazdym scrollnuti

    2) nemate posledni dobou trable se stabilitou (a predvidatelnosti chovani) groove music? nejaka osvedcena/oblibena alternativa?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Tak nový Insider build na Lumii 640 DS:

    po ukončení hovoru se telefon restartuje (dnes 1x)
    po připojení k počítači se telefon restartuje (dnes 2x)
    nelze přepnout data na druhou SIM
    občas nejde z emailu otevřít příloha (docx, pdf) ikdyž aplikace pro prohlížení v mobilu jsou
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    MOPIK: Jak dlouho? :)
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    MOPIK: Haha , tak sem to vsechno vypnul .. double tap na probuzeni a uspani a ejhle :) baterka zije dele :)
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    DIMOUSE: To zní rozumně.
    DIMOUSE
    DIMOUSE --- ---
    VECTOR: Osobně bych se vydal cestou Slow ringu a sledoval reakce na vydávané Fast ringy.
    Po posledním (předposledním) Fastu, který z telefonu udělal přenosná kamínka a baterka vydržela 4-6 hodin ze 100% baterky na 0% už raději oželím nějaký ten den oželím. Když se dočtu, že vše na Fastu běží ok, tak přepínám ze Slow na Fast aktualizuji a pak zpět do Slow.
    Je to trochu krkolomný, ale zatím mi to takto vyhovuje.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    Tak to je takhle nějak, ne? Fast = nejaktuálnější, nejméně stabilní buildy s nejnovějšími features, slow = co se vyzkouší na insider fast a obstojí / opraví se ty nejhorší bugy a jde na insider slow a production ring jsou ty buildy co se brzy chystají k uvolnění pro běžné uživatele (aktuálně tuším pořád Treshold větev).
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Znova bych si dal do telefonu Windows Insider - poradite mi kterej ring vybrat? Z tech tri jsem totalne zmatenej, hlavne z toho posledniho. 950.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Koukám, že opravili chybu s nevyskakující klávesnicí...bohužel ale zůstává problém s daty na druhé SIM :-/
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Windows 10 Mobile IP (v. 14356) Nové RedStone sestavení ve znamení velkého množství oprav | WMMania.cz
    https://wmmania.cz/...0-mobile-ip-v-14356-nove-redstone-sestaveni-ve-znameni-velkeho-mnozstvi-oprav/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam