• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    KEJML
    KEJML --- ---
    ROMANICAK: Máš pravdu, nic moc, no. Holt další výrobce, kterému Windows nestojí za pozornost
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    KEJML:
    Mnooo, tak nevim, ty commenty:

    Waze – aplikace pro Windows v Microsoft Storu
    https://www.microsoft.com/cs-cz/store/p/waze/9wzdncrfj2m3#
    KEJML
    KEJML --- ---
    ROMANICAK: Já autem prakticky nejezdím, ale naprostá většina lidí kolem mne používá na navigaci Waze, který je koukám i pro Windows. Na ten jsi nekoukal?
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Ehm...tak jsem se s tema mapama GMapsPRO radoval trosku predcasne. V zapalu pokusu o vyhledavani a ukladani do favorites a vseho moznyho jsem si vubec nevsiml, ze tam nikde neni nic, co by ty mape reklo, at me naviguje. Ona nenaviguje, je to jen mapa, Ach jo.
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    KEJML: No ta msn když uz funguje tak live tile i aktualizuje, ms band ale ne. Zkusím jeste ten fitbit.
    KEJML
    KEJML --- ---
    GILDARIUS: Tak on ty data schraňuje nějakej ten čip, kterýmu mS říká "Sensor Core", takže pokud to ta aplikace zvládá, tak to z něj jde číst i zpětně (nevím jak dlouho), ale žádnou na 100% spolehlivou, kterou bych nemusel občas zapnout, aby se probrala z nějakého hlubokého spánku a zas začala znova automaticky číst, jsem nenašel.
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    KEJML: Msn health jsem v telefonu nasel a občas i fungoval, pak to počítala taky apka na ms band, ale ta taky nefuguje, paradoxní na tom je ze občas když uz to začne fungovat tak se zobrazí data za x dnu zpátky kdy to neukazovalo :) proste taková pitomost ale mrzí me to, bylo to šikovný
    VITI
    VITI --- ---
    VECTOR: zrovna pocasi se i refreshuje, zlobi to vsak u alarmu. Zavislost nedokazu vykoumat, nekdy staci budik vyp/zap, jindy nepomuze nic a porad sviti jakoby byl zapnuti ac neni ;-)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    ADAMFC: taky uz čekám az kluk koupi android a zmizí :)) snad brzo...
    KEJML
    KEJML --- ---
    VECTOR: Mne se některý aktualizovaly, některý přestaly, když jsem několik dnů nepustil danou aplikaci.

    GILDARIUS: ... ale krokoměr mi fungoval, nakonec jsem jako aplikaci pro něj používal FitBit, který ale měl právě také občas ten problém s dlaždicí. Na tohle bývala nejlepší aplikace MSN Health and Fitness, která fungovalo spolehlivě a hlavně asi jako jediná z celýho Store uměla ukazovat počet kroků i na nejmenší dlaždici. Nástupnickej MS Health v době, kdy jsem to řešil neměl živou dlaždici vůbec, ale už je to nějakej pátek zpátky, tak jsem skončil u toho Fitbitu.
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    VECTOR: dlaždice se mi taky neaktualizujou :-/ a vubec mě štve to že jsem si koupil telefon s krokoměrem a nekrokoměruje ! :-D
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ROMANICAK: Já to tam mám taky tak a to proto, že platím přímo přes Vodafone a ani si neuvědomuji, že bych měl možnost jiné platby. Ale ani jsem ji nehledal. Prostě jen zaplatím a přijde mi to s fakturou za služby od operátora.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    KEJML:
    Ano to zafungovalo, ale hazy cesky vysledky.
    VECTOR:
    Tohle presne zkusim, diky!

    VECTOR:
    No me prave ne, a to jsem vyhledal i skutecnou adresu na mapach. Ale teda USA, ne GB, mozna je mezitim rozdil.

    HAWLIS:
    Dekuju za radu, zafungovalo to. Objevila se tam nejaka meziobrazovka Vodafone a az z ni jsem se proklikl na vyber platebni metody (karta, PayPal...) . Tusis kde se tam ten Vodafone vzal a proc je ten system udelanej takhle? Moc nerozumim duvodum...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    ROMANICAK: bez na http://google.com/ncr (no country redirect) - to te hodi na klasickou defaultni google.com mezinarodni (bo americkou?:) stranku a muzes si pak rovnou pridat google jako vyhledavac primarni v anglictine, kde hazi stokrat relevantnejsi vysledky nez v cesky..
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Mam posledni mesic (vlastne od te doby, co se mi vratil mobil ze servisu a jsem zpet na produkcnich, ne insider buildech) problem s tim, ze se mi spousta dlazdic neaktualizuje. Hlavne he ti videt u Amazing Weather HD, kde se neaktualizuje ani lockscreen. Sunset&Sundown se taky obnovuje jen dost nahodne.
    Neresite nekdo neco obdobneho?
    ROMANICAK: ja mel region nastavenej dlouho na Velkou britanii, do paypalu jsem zadal ad resu z nakyho online generatoru fake UK adres a fungovalo mi nakupovani aplikaci pres Paypal uplne v ophode.
    KEJML
    KEJML --- ---
    ROMANICAK: Zkus otevřít google.com a pak se podívat do toho nastavení
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    KEJML:
    Opet problem - samozrejme jsem nasel http://www.windowscentral.com/how-change-default-search-microsoft-edge-windows-10-mobile
    Jenze ja tam nemam Google, ale pise to:
    Google Maps (discovered)
    www.google.com

    a kdyz zvolim, tak:
    We couldn't set Google Maps (discovered) as your default search engine.
    Try again later.

    FUUUUUUUUUUUUU!
    KEJML
    KEJML --- ---
    ROMANICAK: V Edge defaultní vyhledáváč změnit můžeš, celkově v systému ne.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    HAWLIS:
    Spis bing nez google...kez by sel dat google jako default vyhledavac. (?)
    OK, tak ja to zkusim.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ADAMFC:
    Ja mam fakt strasnou smulu a vsechny chyby ve vsem ceho se dotknu se mi projevi. Jako v praci je to dobry, pac delam SW testera, ale v realnym zivote je to kolikrat peklo, co ti budu povidat.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ROMANICAK: například na nakupování ve Store. Ještě ti taky nepůjde Cortana. Jinak nic extra. Možná začne google defaultně vyhledávat výsledky v češtině...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam