• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Zatracene, zase dobry industrialni telefon s Windows 10 - ale ty prachy.
    ACID
    ACID --- ---
    Pred casem jsem resil, ze mi nejde zapnout BT handsfree..
    ted se mi zas hovor (odchozi) sam prepne na BT, ikdyz v BT mam v hornim menu vyple.. vite nekdo kde zas mam co blbe zaple? L830 W10
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Vcera jsem otevrel Amazing Weather HD a vybaflo na me, ze aplikace a sluzba konci za tri tydny... :/
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    Včera vyšla v rámci Production Ring konečně aktualizace aplikace Fotky, které trvá podstatně kratší dobu zobrazit nově pořízené snímky (a taky přináší drobná UX vylepšení, jako třeba animaci při návratu z obrázku na celkový přehled v mřížce).
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    DAN_F: Ale Panasonic celkem nečekaně představil "telefon", který je dostupný i ve verzi s W10 :)
    Panasonic launch a new Windows Phone - MSPoweruser
    https://mspoweruser.com/panasonic-launch-new-windows-phone/
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Omlouvám se za OT, ale nechce se mi zbytečně zabít celý večer a tady možná někdo bude vědět. [ GLOBALISTA @ Mobilní telefony Nokia - hardware, software, odblok, CZ, náhradní díly ]
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    DAN_F: Tak NuAns představil ten svůj nový telefon a… je to Android :)

    NuAns ditches Windows 10 Mobile for Android on it's new smartphone - MSPoweruser
    https://mspoweruser.com/nuans-ditches-windows-10-mobile-for-android-on-its-new-smartphone/
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    Ach jo už mě ten mobil začíná štvát, jsem na služebce ve francii a zdechla mi navigace - žádnej problem, dyt mam v telefonu, jenže po zapnutí jsem zjistil že na mě navigace nemluví - ten trik s tím změnit hlas z marka na ziru tentokrat nepomohl. Pak jsem potřeboval něco vyfotit do práce, a najednou zjistim že třetina fotek se uložila na kartu, třetina do telefonu a třetina vůbec... ty vole co stim ty kreténi vyváděj?
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    LBW:
    :-)

    Pokud je to pres telefon, tak to neslo u me kvuli nastavenymu jinymu regionu. Pomohlo nastavit si CR, udelat ve store co potrebuju a pak zpet do USA, kde funguje Cortana.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    DAN_F: většinou na tu chybu narazí úplně jinak, třeba reverzem kódu nebo debugováním chybného chování vlastního programu
    LBW
    LBW --- ---
    Jak tak googlim, tak je asi zbytecne psat neco o tom, ze mi nejde ve Store pridat zadna moznost platby...
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    DAN_F: jo no :) je fakt ze zkusit to jednou , 2x by me napadlo ale x krat , nebo rychlejc po sobe to uz je magie = trosku me desi co tam programatori z MS provadeji.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    MOPIK: Po pravdě by mě zajímalo jak na to ti lidi vždycky narazí, protože si pamatuju některé podobné díry z ostatních OS a někdy jsou ty cesty k jejich vyvolání fakt extrémně krkolomné.
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    ROMANICAK: jojo je to zakerne :) nedivim se ze na to neprisli :)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    Kecam! jde to, ale musi se to udelat dostatecne rychle.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    FORELLI:
    There's nothing to show here. At to delam kolikrat chci.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Chyba ve W10M umožňuje vstup do galerie i když je displej zabezpečen PINem | WMMania.cz
    https://wmmania.cz/...ek/chyba-ve-w10m-umoznuje-vstup-do-galerie-i-kdyz-je-displej-zabezpecen-pinem/
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    TOOMIX: Tak a neni to, že tě to táhne centrem daný prostě tím, že když dáš ten průjezdný bod Nymburk tak tě to táhne centrem protože onen bod Nymburk je prostě někde v centru... Když zadám Praha, tak mě taky každá navigace zavede k muzeu... Najdi si průjezdnej bod někde na okruhu. :)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    OK, aktualizovanej seznam co chci od slusne navigace:
    hlasovy navigovani
    3D pohled
    navadeni do pruhu
    hledani cisel popisnych i orientacnich
    hledani najednou v jednom radku, naseptavac, ale vyber vysledku na obrazovce
    vyber trasy rychlejsi nebo kratsi nebo prumerna
    vypinani placenych useku a silnic nejnizsi tridy/polnich cest
    ukladani favorites
    zobrazni hustoty provozu, nehody, uzavirky
    objizdny trasy
    nocni rezim
    prujezdni body
    rychlost
    online+offline mapy, upozorneni na aktualizaci

    -- ono je toho vlastne docela dost :-)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DAN_F: používám nejrychlejší
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam