• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Když mám zkoušku na bicí, tam mi můj Garmin Forerunner 35 ukáže večer i přes 20 000 :-)
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    ELHO_CID: Moje zkušenost s levnými náramky je, že často používají velice primitivní senzor a stačí tak třeba půl hodiny ručně brousit nějaké prkno a rázem máš 10 000 :) Ten akcelerometr, nebo co to měří, v Lumii je kupodivu docela sofistikovaný a většinou ty naměřené vzdálenosti s odchylkou +/- 20 % odpovídají tomu co říká mapa, což mi přijde vlastně velmi dobré – s ohledem na to, že krok není konstantní veličina a jeho délku ovlivňuje řada faktorů. Nicméně třeba na kole telefon nic nenaměří (i když teda sensor core nějakým vyhodnocením rychlosti přesunu podle GPS a zaznamenaných pohybů pozná, že jsem jel na kole). Zatímco třeba Misfit si člověm může připnout tím jejich klipsem někam na nohu a měří celkem obstojně i na kole.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    DAN_F: Přesně to je ten důvod, proč to nefunguje dobře. Telefon můžeš mít v jakékoli kapse a není možné najít vzorec, který to spolehlivě změří kdekoli na těle. Ale nějaký ten náramek je levný a funguje už obstojně.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    ROMANICAK: Tak ono měřit si pořád kolik ujdeš kroků je ti tak jako tak naprd :)

    Jinak ta MS Band aplikace měří na poměry celkem obstojně, ale musí se vždycky synchronizovat s cloudem než ti ukáže aktuální hodnotu. Ze zvědavosti jsem koukal jak to vychází v porovnání s tím co naměří iPhone a odchylka byla v řádu procent. Dost ale taky záleží, jak ten telefon nosíš asi.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ELHO_CID:
    "Úplně normální." = naprd.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    ROMANICAK: Úplně normální. Přesnější jsou ty sporttrackerový náramky (jako FitBit), ale taky nejsou dokonalý.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    DAN_F:
    V ohledu poctu kroku. Vsechno co jsem mel v ruce pocitao blbe - bud to bralo pomalu kazdou vibraci jako krok, nebo to naopak neco nebralo. Takze kdyz jsem si delal kontrolni pocitani (jak blbec) po ceste do prace a z prace a kratky vylety a tak, tak to nevychazelo treba o tretinu, i vic.
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    ROMANICAK: Ja používám tu aplikaci msn zdravi, který ukončila podpora v roce 2015 a ta ani moc nekecá, ale dost často i několik dni pocitadlo nefunguje :/ pak se ty hodnoty nactou zpětně
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    ROMANICAK: Nekecá v jakém ohledu?
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    POZITRON:
    B3DA:
    Existuje vubec nejakej princip/stepcounter, kterej nekeca?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    B3DA: tak uz to funguje
    B3DA
    B3DA --- ---
    NECROMAN: do detailu muzu.. update jsem nezkousel. ale jelen peknej :D
    B3DA
    B3DA --- ---
    POZITRON: celkem spokojene jsem pouzival tohle
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    prosim, poradte mi nejakej step counter, kterej funguje? od prechodu na w10 jsem na zadnej takovej nenarazila, pak jsem to na nejakou dobu vzdala a ted by se mi zase hodil. jo a aby byl zdarma.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Poslední šance, kdo by měl zájem. Osobní předání v Praze nebo za poštovné:
    Daruji trika Microsoft/Nokia - Album on Imgur
    http://imgur.com/a/gJQcK
    VIK
    VIK --- ---
    VECTOR: Teoreticky by to mělo jít smazat přes webový účet Microsoftu, jestli to máš nastavený. Je tam taková možnost vymazat mobil v případě krádeže. Nikdy jsem to ale nezkoušel.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Rano mi spadla L950 na zem a prestal fungovat displej. Telefon ocividne jinak funguje, vydava zvuky, vibruje atd, jen ten displej. Nevite nekdo, jestli muzu smazat uzivatelska data nejak kabelem, abych ji mohl odnest do servisu?
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    A pozor, big deal. Přece jen jsou zas nějaké feature updates na cestě:
    Windows Maps for Insiders updated with multi-stop route planning - MSPoweruser
    https://mspoweruser.com/windows-maps-for-insiders-updated-with-multi-stop-route-planning/
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    DAN_F: Jo, u mironetu bych asi nemel problem koupit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam