• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    MCKIDNEY: mam 730 a win10m a ano, mozna oproti wp8.1 je to pomalejsi ale ne nejak zasadne, rozhodne prevazuje konfort funkci , ktere na wp8.1 vubec nejsou :)
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    MCKIDNEY: Proč? Já mám W10M na 640XL LTE a jsem naprosto spokojený.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    RENDALF: Rozhodne nechod do 735+W10M :D
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    RENDALF: Prodám ti svojí 950. DvouSIMka, funguje normálně. Chci skočit na Blackberry. Tak kdyžtak pošta
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    RENDALF: Nexus 5X je OK :)
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    RENDALF: no ja koupil L950 a kdyby se nesekal ten Edge tak si nemam vůbec důvod stěžovat...
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    odesla mi 925, potrebuju novej tel. Ale jak to tak rady ctu (a sleduju nabidku eshopu), budu asi muset jit do droidu:/
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    GILDARIUS: Mně ano :)) Netušm jestli to je někde v nastavení nebo čím to je způsobené, ale nepamatuji si, že bych si něco někde povoloval...
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    SLUPKA: Me defaultni apka nevyhledává
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    GILDARIUS:
    SLUPKA:
    RENDALF:
    No vlastne volat jde. Nelezes do seznamu pres People hub, ale pres Phone app (jak je historie volani a tak) a dole na liste je pak tel. seznam. Ale nezobrazuje to fotky a je to klikani navic, proste voser.

    Tusite nekdo ty Ytb videa?
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    GILDARIUS: Vždyť takhle funguje i normální dialer co tam je v základu, nebo čím se to liší?
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    Ja nainstaloval rapdialer - klávesnice kde principem t9 zadavas jméno, asi nejrychlejší způsob jak někomu zavolat. Hub lide uz vůbec nepoužívám, protože to je nepouzitelny
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    ROMANICAK: telefon s kterym nejde volat?:) koukam ze MS posunuje latku porad vejs
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    ROMANICAK: Ti me taky nejedou, ale pripisoval jsem to insideru.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Takze v ramci asi 12 aktualizaci, ani nevim co vsechno krome map tam bylo, mi prestaly fungovat People??? Tvl ja nemuzu nikomu ze seznamu volat. teda krome tech co mam v historii volani, fakt super!
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Prave se stahuje aktualizace windows maps, trosku se bbbojjjiiiimmm....
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Tusite nekdo proc mi nejdou na W10m 950XL prehravat youtube videa v edge? Proste se vubec nespusti, porad jakoy se nacitalo.
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    KEJML: to je fakt...

    a zkušenost s tímto eshopem máte?
    http://www.shopmediator.cz/Item/3529729-microsoft-lumia-640-lte
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    KAMIONG: Konkrétně 640 je s desítkama v pohodě. Sám to tak mám. Když ti nebudou vyhovovat, dá se kdykoli vrátit na 8.1.
    KEJML
    KEJML --- ---
    KAMIONG: U telefonu se uvádí operační systém, který je v něm z výroby. Po nákupu můžeš provést aktualizaci na desítky
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    Zdravím vespolek a prosím o radu. Mám asi 3 roky starou Lumii 620 s Windows 8.1 a chci si pořídit novou Lumii, konkrétně 640. Nicméně na webu, kde jsem jí našla za dobrou cenu, je s Windows 8.1 a já jsem měla za to, že novej telefon si pořídím už s W 10. Můžete mi někdo objasnit, jestli je mezi tím sw hodně velkej rozdíl, nebo proč mám chtít Windows 8.1/Windows 10? Nebo je to jedno? Díky
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Jasně, furt se bude myslet dopředu, aby se tak nějak zapomnělo na to, co nefunguje teď.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam