• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    BRENMCGUIRE: nemel si to na uefi a ted to skousis na legacy?
    BRENMCGUIRE
    BRENMCGUIRE --- ---
    MILAZAJICEK: Tak asi je nějaký problém na desce s řadičem. Ale přitom jsem na ní W10 už používal, když byl ten upgrade. Ale ted co je ta poslední verze instalace W10 tak....
    Mě ten disk s W10 co jsem instaloval na jíné desce nenabootuje. Uvidíme až se druhá deska vrátí z reklamací jestli to pojede nebo se podělal disk?
    Takže jsem udělal na jiný disk novou instalaci a ta jede. Ale fakt mě to vytáčí.

    A už se mi stačil MS nakýblovat i do mobilu na androidu.

    Čirou náhodou nemá někdo možnost komunikovat s MS korporátní podporou pokud to píšu správně? Protože ta standartní veřejná od MS je na dvě věci. Když tak pošta prosím. Díky.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    BRENMCGUIRE: nemyslim. Ted jsem přehazoval funkční instalaci do jiného pc a jediný co neslo je licence. Chtělo to nový číslo.
    BRENMCGUIRE
    BRENMCGUIRE --- ---
    Mám otázku, je možné že W10 zavedli blokátor že pokud vyměním desku tak se nainstalované Windows nespusti?
    Jsem ted provedl nouzovku novou instalaci na jiný disk, ale je to fakt totál….
    Teď jsem tam hodil starou desku u které nevím jestli je ok. Ale už má své odsloužíno.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Nicmene alespon nase telefony neztraci signal "protoze je drzime spatne". :D
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ROMANICAK: My jsme v tom pekle a je to nas trest za necinnost a pochlebovani nesmyslnym praktikam jako je Windows Update, Cloud, SW jako sluzba....

    Microsoft je jenom nas certik co nam to pripomina co jsme v minulosti prohlasovali za uzitecne a dobre pro bezpecnost. Nic se uz nezmeni a jsme odsouzeni k nekonecnemu utrpeni :)

    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    FRK_R23:
    Obecne - kdokoliv, kdo si o necem si nekdo mysli ze je cool feature a da tam default ze nejde vypnout, patri do horouciho pekla!
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Tayk me neskonale sere Quick Acces, kterej taky museli vymyslet v samotnym pekle. Kdyz neco proste nejde "unpin", tak s tim uz musim umrit na veky veku?

    Opravdu existuje nekdo, kdo si mysli ze tohle je cool feature?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ROMANICAK: Zasrany psychopati tyve, doufam ze jim taky nic nefunguje

    Kazdopadne dik
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    FRK_R23:
    To jsme na tom stejne...ja hledam jak nevypinat/neusinat display, prohledam pulku tech internetu a prectu desitky stran diskusi, abych nakonec prisel na to, ze se to nastavit neda a nema to zadny reseni ani duvod.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ROMANICAK: Jenze ona vubec neni v settings, nasel jsem tohle

    Can't remove a Keyboard layout in Windows 10 - Microsoft Community
    https://answers.microsoft.com/...-keyboard-layout-in-windows-10/058acf33-16d9-47f4-a24b-245b8823d90e

    a otvira se mi atomovy silo v kapse
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    FRK_R23:
    Musis se napred prepnout na jinou, odebirat se daji pouze aktualne nepouzivane klavesnice
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Prosimvas pridala se mi nejak sama treti klavesnice (cs qwertz) a ja se ji ted nemuyu ybavit

    v nastavenim vidim jen svoji qwerty

    nevite nekdo co mam delat? me jinak asi jebne, protoye mit Z nahore me vzloyene boli
    diky
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    ROMANICAK:
    Hmm, tak dokonce je to tam v Tweak sekci, ale slider se okamzite vraci zpet na default hodnotu, nejde to zapnout...ach jo.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    Pokousim se o https://windowsphone.stackexchange.com/.../how-can-i-make-my-lumia-950-xl-screen-timeout-after-never

    resp ofiko ze store, ale kdyz to prepisu na 0 a ulozim, tak tam stejne je porad 1, a nejde nastavit vic jak 5 minut
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Tusite nekdo, jak se da nastavit, aby se na L950XL nikdy neusinalo? Ja tam vidim max 5 minut limit, coz ted potrebuju kvuli hre prekonat. Ona je pitoma a jak se zhasne, tak se ukonci bez ulozeni.

    Získat My Colony – Microsoft Store v: cs-CZ
    https://www.microsoft.com/cs-cz/p/my-colony/9nblggh4x533?activetab=pivot%3aoverviewtab
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    ZOOEY: Kdybys chtěla něco ještě s WP8, tak L930 bohužel nejsou, ale mají tam pár L830. Jinak s W10M mají relativně dost L950, ale zpracování a design, oproti těm starším Lumiím od Nokia, je dost tragické :)
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    DAN_F: tezko rict, zkusim zjistit)) dik za tip na provereny zdroj
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    ROMANICAK: Protože si nechceš připustit, že pro OS / zařízení, ke kterým upínáš svoji mobilní budoucnost, neexistuje prakticky žádný trh :D

    ZOOEY: A ten zvyk na "svůj OS" máš ještě na Windows Phone 8, nebo na Windows 10 Mobile? Jinak nejlepší by možná bylo vzít něco použitého z mp.cz.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam