• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    PSYSBEE: používám plnou verzi od prvního dne přechodu z Windows po x letech zpet na android. Naprostá spokojenost, je to vlastně v leccem lepší i než ten windowsackej, dá se tam dost věcí nastavit. Jediný, co občas pozlobi je ze se při přesouvání věci na ploše nějak stav rozhodí a najednou se mi třeba nějaká složka zobrazuje přes jiný ikony a tak. Ale má to funkci backup a restore nastavení plochy a i její zámek, takže se to dá vždy snadno vyřešit, pokud člověk nezapomene ten aktuální stav uložit. Krom toho ze plocha vypadá windowsacjky, tak i aplikace jsou uspořádány jako ve Windows, ploch jde nastavit i víc... Za mě fakt doporučuju pro někoho kdo přechází a Windows styl mu vyhovoval.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    PSYSBEE: wow :D misky vah se lehce naklonil na stranu androidu.. Zkoušel jste to někdo? Já pořád zubynehty držím L950 a furt doufám, že vydrží, dokud se jako zázrakem nevyloupne něco novýho s widlema.... :D ale pomalu se chystám na změnu a spíš se kloním k jablku... tohle ovšem mění situaci :))
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Čau, hele nemohl by jste nekdo prosim zkusit jestli vám funguje Uber? Me jeste nedávno fungoval, ale ted se mi vubec nejde přihlásit (porad hlaska ze app vyžaduje internetové pripojeni) a kdyz se chci přihlásit pres web tak následuje redirect a stránka nedostupná...divny je, ze na Surfacu to funguje bez problémů, na L950 vubec...diky za info
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ROMANICAK: Me se tohle deje i na androidu. Ty nove SDXC karty maji fakt problemy s mobily, protoze tam krome rebootu se jim nikdy neodpoji napajeni.

    Pro pouziti tam kde je potreba aby fungovala, tak kupuji SDHC 32GB a jeste je cele prvne projedu 0x0A
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    MCKIDNEY:
    LADINEK:
    Nakonec nejaka podivna zavada karty. Po par pokusech o cteni (backup pred formatem) zacala odpadavat. Napred jen errory, ale pak se uplne odpojovala az nakonec zdechla uplne. Jeste ze pravidelne zalohuju :-)
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    ROMANICAK: a normálně ve čtečce u kartu přečteš?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Typicky je to formatovani, nebo SDXC radic. Pokud power off a start nepomuze, pak problem neni v karte.

    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    Aha, tak asi to bude tim, ze nevidim kartu ani v telefonu, jako moznost uloziste....ze by :
    Lumia 950 XL Micro SD card bug - Microsoft Community
    https://answers.microsoft.com/...50-xl-micro-sd-card-bug/0464b33b-e155-4227-a452-349af78ce369?page=2

    Windows 10 Mobile: How To fix "Scan SD card & Fix Erros" / performance
    https://nokiapoweruser.com/how-to-fix-microsd-card-issues-on-windows-10-mobile/

    Why my Lumia 950XL unable to detect microsd card? - Windows Central Forums
    https://forums.windowscentral.com/...50-xl/402497-why-my-lumia-950xl-unable-detect-microsd-card.html

    Chjo, zas prace s tim systemem...
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Ahoj,

    prosim o rady - tusite nekdo proc nevidim ve Win10 SD karty ve svym Lumia 950XL? vidim jen Phone (interni slozky). Nic jsem neinstaloval, jen pripojil telefon kablikem.

    Nejake rady nez zacnu procitat pulku internetu a stravim na tom dva dny?

    Predem diky.
    RUSSIANBLUE
    RUSSIANBLUE --- ---
    ELHO_CID: je to tak 10let co jsem tam pracoval. Z cca 300 opravených jednotek zaměsíc se mě vracela 1-2 jako opakovaná oprava. Dělal jsem desktopy, servery a ntb s integrovanou grafarnou.

    Jaká situace je teď nevím.
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    Surface 6, 8 GB RAM, 256 GB disk nyní za 999 EUR na německým Amazonu
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Atta Elayyan, autor appky MetroTube, zemřel při teroristickém útoku na Novém Zélandu:
    We remember Atta Elayyan of MetroTube-fame, killed in Christchurch, NZ attack | Windows Central
    https://m.windowscentral.com/we-remember-atta-elayyan
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MILAZAJICEK: na pozaruky lowend znacek notasu zasadne neautorizovany servisy, tam by ti tu klavesnici sehnali, min aspon anglickou
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    HONCKA: zkušenost je různé stará. Posledně mě pobavilo když jsem kamarádovi k asi pět let starému NB Acer sháněl klávesnici a v servisu mě řekli že díly už se nedodávají. Být lepší než servis na idepady není asi velkej problém :) ale ten byl lepší než hp paviliony. V lenovu to opravili na podruhy. V HP to zvládli vrátit jako funkční a podruhy opraveny ale s novou závadou.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MILAZAJICEK: jak stara je tvoje zkusenost? Z lowend znacek ma nejlepsi, ma treba lepsi servis nez treba consumer lenovo
    LADINEK: delej si co chces, delal jsem 5 let na prodejne a neautorizovanym servisu, takze jisty zkusenosti mam
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    MILAZAJICEK: Acer není ČLR, ale Taiwan. Akorát je to z velkých Taiwanských IT firem ta nejhorší. Jejich představa zákaznické podpory je, že spustí fórum, kde se můžou zákazníci vybrečet.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    HONCKA: jak je na tom v současnosti servis Acer? Vždycky to byl důvod proč mi Acer nesmí do baráku. A samozřejmě podobný čínský značky.
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    HONCKA: Tak primárně jsem psal, ze chci nahradit T510 pac uz je proste na me moc tezkej a nějak jsem očekával, ze je jasný, ze chci PC ;-)

    A diky za tip, ale chtěl bych si zkusit nejaky Surface zařízení, proto taky dotaz zde...
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    LADINEK: tak to rovnou napis, ze to chces i na neco jinyho
    Surface go ma smysl akorat v ty 128gb variante a to te vyjde s klavesnici na 20, to uz je lepsi si 3k priplatit na switch 5
    Acer Switch 5 celokovový - Tablet PC | Alza.cz
    https://www.alza.cz/acer-switch-5?dq=5039825
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    HONCKA: Chci si k tomu treba pripojit disk, stahnout a upravit fotky z fotaku, pouzivat mys a normalni klavesnici, obcas si nainstalovat nejakej x86 program pokud bude treba a nechci iTunes, nechci bejt odkazanej jen na aplikace v apple store a vlastne bych i ozelel ten dotykovej displej. Ano, mas pravdu ze by byl lepsi asi nejakej ultrabook, idealne treba Surface Laptop, ale je to jednou tak drahy nez Go ;) takze asi tak....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam