• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Mě se po dvou Android telefonech už do třetího nechce, ale je to past, protože se mi nechce ani do Applu... Ale po zkušenostech s Androidy se mi odpor k Applu razantně oslabil, takže mě to poprvé v životě začíná napadat jako reálná myšlenka... No uvidíme...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Já definitivně odložil WP teprve tenhle rok (640 LTE). Z nějakého důvodu mi tam přestala fungovat GPS a trochu mě začal srát usb/nabíjecí vstup, ve kterém už pořádně nechtěl držet konektor. No a foťák to taky nemělo z nejlepších.

    Schválně jsem ho teď vytáhl z šuplíku. Tak dobře se to drží. Ten pocit, že když ti křápne na zem, tak sice možná odletí zadní kryt, ale jinak se tomu nic nestane. Je teda asi o půlku lehčí, než můj současný telefon (LG G6) i když rozměrově samozřejmě o půlku menší není :) Výdrž je zvláštní. Když používám to LG jako hotspot, tak je baterka za chvilku v prdeli a hřeje se jak kunda, ta stará 640 zvládá hotspotit, že to skoro nepoznáš ani na nabití ani na termokameře. Když na tom LG ale jedu jenom hovory/sms, tak vydrží dlouho. Jakmile ale jedu třeba video/youtube tak to je hroznej drain. Když jsem tuhle zkoušel čumět na YT a zároveň měl tel v nabíječce, tak se začal naprosto nechutně vařit.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    HAWLIS: Spis po na navratu k sensible levnym a malym telefonum. Pro ty co meli Lumia s Wp 8.1

    Android se zhorsuje, iphone se zlepsuje, ale pred rokem jsem WP jeste daval nekomu to slapalo dobre.

    Duopoly nikomj nesvedci
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    HAWLIS: tady v té skupině to klidně přiznám, taky bych se vrátil, kdyby to fungovalo jako v době Lumií 930 a 1520.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    MCKIDNEY: toužíš po návratu WP?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NECROMAN: Ja nevim jak ty, ale ja spis touzim. Pristi telefon asi bude Apple :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nokia Lumia 920 byla představena přesně před 10 lety spolu s Windows Phone 8, vzpomínáme...
    Nokia Lumia 920 announced with Windows Phone 8, 4.5-inch display, wireless charging, and 'PureView' camera - The Verge
    https://www.theverge.com/2012/9/5/3293369/nokia-lumia-920-windows-phone-8
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    ACID: Jak je to teď nevim kupoval jsem před pár lety a víc to po mě zatím nechtělo...
    ACID
    ACID --- ---
    Asi sry za velikost, z telefonu to nepoznám
    Live tile mailu rotuje neprectene, ne jen poslední mail jako widget, v kalendáři pokud je víc věcí, tak taky zobrazuje víc
    ACID
    ACID --- ---
    L830

    ACID
    ACID --- ---
    Zajímaly by mě právě ty live tiles na kalendář a mail, widget mám na oboje a není to úplně ono..
    Těch 130 byla jednorázově? Mám pocit, že teď to jsou měsíční platby
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    ACID: Taky mám na kalendář widget, na mail nepoužívám, ale je taky k dispozici, galerie live tile ukazuje náhledy fotek, jinak cena byla myslím cca 130Kč... Jinak už si upřímně moc nepamatuju, jak to bylo na ofiko microsftím telefonu...

    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    já mám normalne Widget na kalendář, počasí a email

    live tiles jako takový mi moc nechybí :)
    ACID
    ACID --- ---
    Jak fungují live tiles kalendáře, galerie a mailů? Je to stejné jako to bývalo na Lumii?
    Nikde se mi nepodařilo dohledat, kolik ta placená verze vůbec stojí..?
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    ACID: Mám ho jak na mobilu, tak na tabletu...
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    ACID: Já jo, co by Tě zajímalo?
    ACID
    ACID --- ---
    Používáte někdo Launcher 10 na Androidu v placené verzi?
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    This is Microsoft's canceled Andromeda OS on a Lumia 950
    https://youtu.be/MmfsHI_NSwc
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    KEJML: já to tak měl s předešlým Androidem, ale s tím novým no luck. Nakonec jsem jak píše prášek exportoval z Outlook soubor a importoval jsem ho do Google přes web upload.
    Aspoň jsem přitom ty kontakty trochu vyčistil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam