• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYSHAAKTerraria
    MATHEF
    MATHEF --- ---
    EZEE: zrdcadlo mam taky, docela sikovna vecicka :) co ten hloubkomer? funguje vam nekomu?
    EZEE
    EZEE --- ---
    ADETYX: hrajem pres tunngle, ale uz to jde i pres steam, jen je potreba otevrit port 31337
    ADETYX
    ADETYX --- ---
    ja bych klidně zahrál, hrál už to někdo via hamachi?
    EZEE
    EZEE --- ---
    vecir nekdo da? co s tim serverem?:)
    SUMI
    SUMI --- ---
    YouTube - ‪How to run Terraria in Widescreen‬‏
    http://www.youtube.com/watch?v=R9d3rGMxjOs&feature=feedu_more

    kdyby někoho štvalo, že to nepodporuje widescreen..:)
    EZEE
    EZEE --- ---
    btw k ty vybave, kamos ma uz i zrdcadlo, funguje to jako HS ve wowku, port domu proste, takze kopacka do pekla a zrdcadlem zpet:)
    EZEE
    EZEE --- ---
    ASACHI: cesta nahoru trva minutu? tak to nejsi vubec hluboko :D
    SUMI
    SUMI --- ---
    Časem bychom mohli zařídit server až udělaj dedicated..:) nebo bychom mohli zkusit někoho na koho se budou všichni schopný napojit na hamachi...a udělat nějaký ultra nyx dobrodrůžo..
    SUMI
    SUMI --- ---
    ASACHI:
    musíš kopat hluboko...je tam pak víc truhel a peklo..:)...taky můžeš najít dungeon (buď upe vlevo nebo vpravo)..nebo vykydlit mordor (to jak tam lítaj soul eaterové) rozbít ty vejce a dát bosse...najít podzemní jungli, snažit se najít lítající ostrovy...craftit a hledat rare itemy...
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Ja jsem se absolutne zasekl a nevim co mam delat.
    Mam postaveny domecek, udelany vsechno mozny, prvni NPC ...
    ale uz jsem vykutal do hloubky tak moc ze cesta nahoru trva minutu a NIC jsem nenasel ... zadna jeskyne, nic krome kamene ... jeden velky fail ~_~
    udelal jsem zatim tak 4 itemy ... do 400 daleko ...
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Zatím jen svítící helma a rychlý boty, přesto je to super :)
    SUMI
    SUMI --- ---
    MATHEF:
    je to šílená závislárna..když už jsem to chtěl v noci vypnout tak mě přepadli goblini, tak jsem si přece nemohl nechat ujít nějakej ten souboj...:) jinak jak na tom jste s výbavou? já celkem bídně..
    MATHEF
    MATHEF --- ---
    tak terraria je naprosta bomba :)

    btw, funguje vam hloubkomer? mam ho v invu a nikde nic nevidim
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    DEII: mrkni na nejaky pekny let's play, treba http://www.youtube.com/watch?v=Pd8DfafcLm8 a zadny trial nepotrebujes ;)
    DEII
    DEII --- ---
    ma to naky trial?
    EZEE
    EZEE --- ---
    Muze nekdo zalozit stalej server nebo musime na domluve? Jsme takhle omezeny na cloveka co zakladal :( nebo kdyby slo si poslat mapu nejak..nevim
    EZEE
    EZEE --- ---
    pokud vam nejde pripojit se na vlastni server, asi zadavate spatnou IP, ja se na muj server pres moji IP 90.177.206.34 ale pres interni 10.0.0.1 krasne pripojil!!! pecka muzeme smazit
    EZEE
    EZEE --- ---
    Tak mi celou dobu blokoval IP AVAST AV zasrannej:) Taakze ted uz se na me pripojite i PRES STEAM!!
    LEVIATHAN
    LEVIATHAN --- ---
    nezkoušel jste to někdo v linuxu, jestli to má pro mne cenu kupovat
    EZEE
    EZEE --- ---
    Mini Easter Egg:)

    v menu muzete chytat mesic a slunce mysi :)) blbina, ale pro info :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam