• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYSHAAKTerraria
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    SVORO: Neboj, řeší se to i v této diskuzi a vypadá to, že časem půjde vytvořit server jen pro nové postavy...
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    SVORO: Tak nehrej na serveru, protoze evidentne od toho cekas neco, co muzes realizovat i bez nonstop beziciho serveru. Vytvor si vlastni svet s nekym se domluv a hrajte jen a pouze oba najednou. Takovym zpusobem semtam hrajeme s tomasem3333 a je to lepsi, nez se logovat na server, ktery muze nejaky kreten kompletne rozkopat a vykrast.

    A nebo dokopej Myshaaka, aby server zahesloval a dal pristup jen vaznym a serioznim zajemcum. Nicmene stejne to dopadne tak, ze kdyz nebudes online, tak tam nekdo jiny bude kopat a stavet a nezbydou na tebe zadne itemy ani exploring.
    SVORO
    SVORO --- ---
    ZELGARIS: Nevím nekoukal jsem se... , ale prostě mi to přijde trochu tupý no...


    MYSHAAK: Chapu :) ,ale tak nějak jsem měl za to, že tu jsou lidi soudný a jsou jen né všichni jako vživotě vždy se dá narazit na idiota :/ (no ofense:)
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Upřímně jsem dodnes nepochopil, proč je u Terrarie postava a svět zvlášť...
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    SVORO: Jasně, bylo by fajn, kdyby se začalo od píky, ale technicky to u Terrarie zajistit nejde, takže je to o dohodě všech hráčů. Můžu vydávat heslo jen proti místopřísežnému prohlášení, že hráč začne s novou postavou, ale bojím se, že by to bylo prd platný :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    SVORO: Why, nebylo fajn pozorovat tu plosinu nalevo, kde dva hraci stale dokola vyvolavali Eye of Cthullu a zabijeli ho?
    SVORO
    SVORO --- ---
    Chjo škoda, že to nepochopili rozhodli se tam vlízt s equipem :/

    Asi budu hrát singl
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Tak kde jste, lidi? Server je tu jen pro Vás! Logujte se, budujte, kutejte, bojujte! Furt jste chtěli server a zatím na něm hraje SVORO single :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    Minecraft já nějak nemusím... ani nevím proč mi nesedí ://
    EZEE
    EZEE --- ---
    to je jak MC :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    Ta hra je zlá !!! jsem se u toho zasek do 4 :/ :D
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    BTW můj server můžeš vyškrtnou z nástěnky uplně, protože jsme přešli na linux a Terraria server je jen Win ;)
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    ZELGARIS: Ja o nem vedel, cekal jsem, kdo ho sebere :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    MYSHAAK: Tak zas si nemuzu stezovat, po 2 minutach na serveru jsem nasel Magic Mirror :)

    TOMAS3333: Tak tak.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    MYSHAAK: zelgaris je strasny hater, jeho si nevsimaj
    SVORO
    SVORO --- ---
    Tak já nevím :) Já to hraji teprv od čtvrtka nebo tak nějak :) takže se na všechno koukám jak vyvoraná myš :))

    Jinak mám za to, že tady by bylo fajn tvořit nějaký zajímavý stavby a tak, ale to dost zaleží na domluvě :))
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    ZELGARIS: nez se to kompletne vyrabuje, tak to chvili potrva, z toho bych strach nemel. A az k tomu dojde, pujdeme rabovat jinam, tj. Vytvorime si svet novy... Pro zpestreni je sever fajn a muzeme tu ostatnim prezentovat svůj skvely equip :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Ja jsem pro nove postavy, ale defacto je to uplne jedno, protoze staci, abys tam dva tri dny nehral a ostatni budou mit o dost lepsi equip, vsechno tam bude rozkopane, poklady vybrane, atd.

    Aniz bych chtel nejak dale Terrarii hatovat, pac se ve dvojko sem tam docela bavime, tak souhlasim s nazorem, ze Terraria server sux.

    Je dobry snad jen proto, aby se hraci mohli sejit a treba povymenovat itemy, ktere nemaji a nechteji je hledat v singlu.
    SVORO
    SVORO --- ---
    Jen dotaz na tom serveru nový postavy? :)))
    SVORO
    SVORO --- ---
    Tak fachá :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam