• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARAONPOZNEJ OSOBNOST PODLE JEDNODUCHEHO OBRAZKU - nechces kreslit? NEHADEJ!!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    A já celou dobu myslel, že to je Karel Čapek a nápověda pod tím odkazuje na Povídání o Pejskovi a Kočičce.
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    c9oooooo? jakoze oboje?
    VIHATIZKA
    VIHATIZKA --- ---
    OLTSKUL: jo,jo
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    VIHATIZKA: kockopes? nečas?
    VIHATIZKA
    VIHATIZKA --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    omlouvam se za zdrzeni - zase v praci za proxynou, dostanu se k tomu nejdriv vecer, takze klidne nekdo v mezicase zadejte :)
    ARAON
    ARAON --- ---
    JUDAS: A to zase jo. Pořád se ale moc nevyplatí dělat čistě PC verze her. :-( Jsem zvědavý na ten jejich Steam Box. Ale to už jsem totálně off topic a pokorně se omlouvám.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    MATHES: Richmond, ale jinak to mas spravne :D
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    ARAON: ehm, rad bych se ohradil.. PC hrani zaziva renesanci panacku! Steam nam ukazal cestu!
    ARAON
    ARAON --- ---
    JUDAS: Hraní na PC je mrtvé. A v Česku se drží jen kvůli tomu, že se na konzole hůř pirátí. ;-)
    MATHES
    MATHES --- ---
    JUDAS: neni to Richard from behind the Red door?
    ARAON
    ARAON --- ---
    Marylin? :-)
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    mno tak toho sem si musel vyguglit :D mne napad tak leda Donald Swayze, ale ten je tak neznamej, ze jsem nepredpokladal, ze by to mohlo bejt spravne :D

    JUDAS
    JUDAS --- ---
    ARAON: mozna kdyby to nevyslo jen na pitomejch konzolich, tak je uspech zarucen do 2 minut :) Anyhwey, jdu na to..
    ARAON
    ARAON --- ---
    JUDAS: Jasne. Cekal jsem zaplavu spravnych odpovedi a ono nic. Zacinam mit obavu o uspesnost pripadne filmove verze. ;-)
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    ARAON: Nathan Drake
    ARAON
    ARAON --- ---
    Hm. Tak koukam, ze nejak nic. Dobra. Je to postava z veleuspesne serie pocitacovych her, ktera je castecne inspirovana Malcolmem z Firefly/Serenity. Nathan Fillion je nejcastejsi volbou fanousku pro pripravovanou filmovou verzi, ovsem je nepravdepodobne, ze by byl do role obsazen, hlavne diky veku.
    ARAON
    ARAON --- ---
    OLTSKUL: Ne. Ale potkal jsem par obrazku, kde tyhle dva davaji (z nejakeho naprosto nepochopitelneho duvodu) vedle sebe. ;-)
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    ARAON: Malcom aka Mal?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam