• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARAONPOZNEJ OSOBNOST PODLE JEDNODUCHEHO OBRAZKU - nechces kreslit? NEHADEJ!!
    GAF
    GAF --- ---
    stačí nějaká z jeho rolí (jméno sám neznám, přestože jsem ho viděl už spoustukrát a jeho sardonicky zlej úšklebek je fenomenální)
    GAF
    GAF --- ---
    tady asi lepší:

    G3X
    G3X --- ---
    MATHES: aj, tak to sem prehledl, tak ja neco nakreslim a pockam na moment, az dojdou zadani ;)
    ZULLUU
    ZULLUU --- ---
    zis se nezblaznete, proste nemam mys a sponze boba se mi kreslit fakt nechce a ze to neslo jsem nevedela
    MATHES
    MATHES --- ---
    G3X: skoda ze ses nepodival i na tu vetu nad obrazkem...
    GAF
    GAF --- ---
    ARAON: jé počkejte, já teď nemám....

    Kecám, zadám ^^
    G3X
    G3X --- ---
    omlouvam se, ale nez sem zkusil hadat, tak sem prave na tohle na nastenku kouknul, ale jelikoz tam podobne pravidlo napsane neni, tak sem v tom nevidel takovej problem
    ARAON
    ARAON --- ---
    GAF: Jasan. A máš čas zadat? ;-)
    GAF
    GAF --- ---
    ARAON: Jean Belmondo ^^
    MATHES
    MATHES --- ---
    ARAON: volal me nekdo?

    muzem pridat pravidlo 5. Pokud hadas, jsi schopen a ochoten dat nove zadani. Pokud ne, tak NEHADEJ.
    ARAON
    ARAON --- ---
    Hrábnu do archivu a zrestartujeme...
    Photobucket Pictures, Images and Photos
    ARAON
    ARAON --- ---
    Aaargh. Potřebujeme moderátora a rozdávat RO za tohle...
    G3X
    G3X --- ---
    dik, bohuzel nemam cas malovat obrazek, takze se vzdavam vkladani, jenom mi to bylo hned jasny, kdyz sem se na ten obrazek podival :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    G3X: odpoved za dva bludistaky. je to tak - Artus, tesne pred tim, nez se stal kralem :)
    G3X
    G3X --- ---
    Kral Artus?
    MATHES
    MATHES --- ---
    JUDAS: ehm... to ne :)
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    Dark Knight?
    MATHES
    MATHES --- ---
    jestli nekoho zajima, proc ma jednu ruku, tak proto, ze jsem na druhou zapomnel.
    MATHES
    MATHES --- ---
    ZULLUU: tady se povazuje za slusnost, ze kdyz uz hadas, tak jsi schopnej a ochotnej v rozumny dobe dodat novy zadani ;)

    Tak jsme si to vysvetlili a jedeme dal



    ZULLUU
    ZULLUU --- ---
    ARAON: se omlouvam, v jinym auditku to presouvali bez problemu, me nenapadlo ze to tu bude problem, tak to napiste nekdo za me ze to je cage a je to
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam