• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARAONPOZNEJ OSOBNOST PODLE JEDNODUCHEHO OBRAZKU - nechces kreslit? NEHADEJ!!
    ARAON
    ARAON --- ---
    ZCR: No tak ja to uznam, ale nerad. Tady se totiz nehadaji filmy, ale postavy. Takze bud Roy Batty, nebo Rutger Hauer.
    ZCR
    ZCR --- ---
    MATHES: no dobře, dohnal jsi mne k tomu, ale tahal jsem to až z paty, kde jsem to před lety mohl vidět:
    John Kenneth Muir's Reflections on Cult Movies and Classic TV: CULT MOVIE REVIEW: Blade Runner (1982)
    http://reflectionsonfilmandtelevision.blogspot.cz/2010/05/cult-movie-review-blade-runner-1982.html

    to moje je jen taková drobnost:



    MATHES
    MATHES --- ---
    ZCR: zkus uhadnout, co je tohle a jestli uhodnes, tak klidne pak zadat muzes ;)
    ZCR
    ZCR --- ---
    (že jsem tak smělý, nemohl bych jeden mimo pořadí? pokud se nebude líbit, smažu a zmizím)
    ARAON
    ARAON --- ---
    A protože jsem zrovna dotvořil tohle, tak to sem dám. Zase fixky. Sorry. :-P
    MATHES
    MATHES --- ---
    ARAON: The Lord of Gifts indeed :)
    ARAON
    ARAON --- ---
    MATHES: Tar-Mairon...
    MATHES
    MATHES --- ---
    ARAON
    ARAON --- ---
    MATHES: No jasně.
    MATHES
    MATHES --- ---
    Keith Richards?
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    ARAON: je překrásnej. kdyby bylo v mý moci teď něco nakreslit,šla bych do toho.
    ARAON
    ARAON --- ---
    Já si nikdy nejsem jistej, jestli jsem to udělal tak jednoduché, že je každému trapné hádat, nebo jestli vážně nikdo neví. Hádám to první. Ale i tak, pro jistotu: člen legendární hudební skupiny.
    ARAON
    ARAON --- ---
    No a aby nebyly kecy, tak zase v Malovani... ;-)
    VIHATIZKA
    VIHATIZKA --- ---
    ARAON: tak to jsem ráda, že ses ji ujal.
    ARAON
    ARAON --- ---
    VIHATIZKA: Tak já si tu Švorcovou teda hádnu. Minule jsem si jí taky zabral já. ;-)
    VIHATIZKA
    VIHATIZKA --- ---
    LUCYA: nojo, za to se omlouvám.
    LUCYA
    LUCYA --- ---
    MATHES: no stejně tady před nedávnem byla
    MATHES
    MATHES --- ---
    mazu svou odpoved dle pravidla 5. - ochota by byla, ale skolni wi-fi je proti :/
    VIHATIZKA
    VIHATIZKA --- ---
    VIHATIZKA
    VIHATIZKA --- ---
    LUCYA: che guevara

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam