• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARAONPOZNEJ OSOBNOST PODLE JEDNODUCHEHO OBRAZKU - nechces kreslit? NEHADEJ!!
    AMANT
    AMANT --- ---
    to neni mozny tohleto, spolecnost se stava laxnejsi a toto auditko je toho digitalnim dukazem.

    zadavam, jedna se o progresivniho domaciho regionalniho politika

    AMANT
    AMANT --- ---
    BURKHAR: flintu tam mas taky a m si nikdy nic nezpival, i dys sem te tajne neprimo vyzival:P
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    CYBORCA: Teď už asi jsem, když mě tu Amant zadal. :P
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    AMANT: Ale já přece s oblibou zpívám: "Zbrojovka je nejlepší klub na světě! Dneska každá kunda fandí Kometě." :) Ale dobrý, jsem polichocen tvým zadáním.
    AMANT
    AMANT --- ---
    Bren, Spilberk, Kometa (Brno), salina a ty u nyxu:)) melo to bejt spis vtipny a ne te nejak fakovat;)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    AMANT: Vysvětli mi pls ty hinty. :)
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    AMANT: No, nejsme si jiste, ze Burkhar je nejaka osobnost. :))
    A zde se body jiz drahnou chvili nerozdavaji, jak si racte povsimnout v prispevcich nize. :)
    AMANT
    AMANT --- ---
    a proc jste to nenapsaly!? to by prece takhle mohl rict kazdy..jako ja ti to verim samozrejme, ale prijde mi to skoda, protoze zrovna tenhle bod ti nekdy v budoucnu muze chybet..budiz ti to tedy pouceni pro priste...:P :))
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    My jsme si to myslely! :)
    AMANT
    AMANT --- ---
    ok, mel to bejt Burkhar, zadejte kdo chcete
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    AMANT: podle ausvitzu... prashek?
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    AMANT: :D
    AMANT
    AMANT --- ---
    CYBORCA: do vkusu jste se mi samozrejme trefila okamzite, avsak me historicke znalosti klopytly:)) byl jsem prilis zahleden v uhrancivy zrak predmetneho Dobyvatele, no...:))
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    AMANT: Ja to zcela pochopila. Je jasne, ze si na odvaznejsi vytvarne vyjadrovani obecne, velice potrpite, jak napovida jiz vase ikonka. Budu doufat, ze priste se vam lepe trefim do vkusu. Udelam pro to sve, velice vlohami omezene maximum. Hezky vecer. :)
    AMANT
    AMANT --- ---
    CYBORCA:snad to nevyznelo prilis agresivne, jen jsem vas chtel lehce odkychnout z vasi vytvarne komfortzony k ponekud odvaznejsim vytvarnym asociacim:P :)
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    AMANT: Dekuji za vysvetleni, priste se vynasnazim hintovat dle pokynu. :)
    AMANT
    AMANT --- ---
    BURKHAR: aha tak tady musim hodit hint, ze ten osvetlenej hrad za oknem neni v praze no:))
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Marek Prchal?
    AMANT
    AMANT --- ---
    AMANT
    AMANT --- ---
    BURKHAR: no prave?! za me jedno z nejslabsich zadani v dejinach klubu!!! inteligentni clovek asociuje nepreberne variant a o napovedu musi vlastne zebrat.

    CYBORCA: kdyz uz teda konkistador (ergo volime ze tri moznosti), tak snad hintujeme budto mistnosti plnou zlata, nebo vyrvanym srdcem, coz provadi knez v jaguari kuzi, nebo cokolada. protoze podobne ohavne byli obleceni v ty dobe vsichni, do ameriky prijeli na plovoucich drevenych domech, ze kterych vyjeli na jelenech bez parozi. po iks mesicich na mori. jesteze nevime, jak smrdeli. nebo aspon ja sem za to rad, ze to jisti mezoamericti historikove radeji zamlceli.

    a nyni mi doprejme vydatnou tichou porci inspirace.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam