• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LE_JOUEURMódní doplňky



    Klub je zaměřen hlavně na doplňky, které se umisťují na a u hlavy - klobouky, spony, šátky,..

    Co vítáme a co je zde tolerováno:
    ~ obsahově i výtvarně zajímavé fotografie
    fotografie Vás samotných a Vašich doplňků
    ~ dotazy, tipy, triky a rady
    ~ diskuse nad výše zmíněným a přiměřeně souvisejícím

    rozbalit záhlaví
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    HHANULKA: Karolíny světlé, je tam malý obchůdek, kde mají krásné květinové čelenky, náhrdelníky a tak podobně a taky oblečení....
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    Poradil byste mi někdo, kde v Praze koupit květinovou čelenku?
    DUBPRINCESS
    DUBPRINCESS --- ---
    Zdravím všechny!
    Máte vlastní modni značku, šijete oděvy, boty, tašky, doplňky? Ještě stále máme volná místa na našem trhu! Pro více info napište na mail uvedený níže, těšíme se!

    [ MARKETI #1 - Market / Food & Coffee / Music / ostatniother / 20.12.2015 / CR - Praha - Radlická - Kulturní sportovna ]

    Záměrem MARKETI je přinášet zákazníkům originální výrobky a zároveň podpořit myšlenku zodpovědného nakupování.

    V ZONE 1 proto nabídneme jednak produkty lokálních rukodělných výrobců a designerů, jednak také (především direct trade) výrobky ze zemí Globálního Jihu. Protože je nám blízké heslo “reduce-reuse-recycle”, otevřeme ve sklepním prostoru Radlické také BAZAR ZONE se vším možným: oděvy, doplňky, vinyly, knihy atp.

    * * *

    Pokud máte zájem se zúčastnit jako prodejci, pište na booking@zionitesmusic.net, případně mně do pošty (na mailu odpovím zřejmě dříve).



    Událost na FB: https://www.facebook.com/events/714106992059204/
    ZEUS
    ZEUS --- ---
    Pomozte prosím při hledání těchto náušnic


    FAITHBABE
    FAITHBABE --- ---
    Holky, přijďte se mrknout na tenhle shop www.eystore.cz určitě se vám něco zalíbí
    BOCCA
    BOCCA --- ---
    Ahoj, zvu vás na web www.laboka.cz, jsou tam šperky za dobré ceny, určitě něco vyberete :-)
    ZARA
    ZARA --- ---
    ZARA
    ZARA --- ---
    kravata. autorka zuzana mikyta

    MEPHISTOTELLIA
    MEPHISTOTELLIA --- ---
    ahoj,tušil by tu někdo,jaké značky vyrábějí tašky,podobné těm od oilily? Pár dní nazpět jsem viděla v tramvaji slečnu s krásnou taškou ála oilily,ale samozřejmě jsem si nezapsala jméno této značky a teď se nemůžu dopátrat. Díky :)
    ELO
    ELO --- ---
    Nové květinky - na přání vaše vlastní kombinace barev!
    Pojďme přivítat jaro!
    HATOR
    HATOR --- ---
    MOTHER_ENVY: Nevím, jestli se to zobrazí, ale jsou to "Hair Hats" od Nagi Noda (netuším pohlaví). Je jich tam víc, vybrala jsem ty nejhezčí. A jsem taky zcela uchvácena :)

    http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.208064069233658.59477.112397672133632&type=1
    MOTHER_ENVY
    MOTHER_ENVY --- ---
    HATOR: Můžeš nahodit odkaz, prosím, je to božský.
    HATOR
    HATOR --- ---
    HATOR
    HATOR --- ---
    HATOR
    HATOR --- ---
    HATOR
    HATOR --- ---
    ELO
    ELO --- ---
    Zima nemusí být pouze bílá :)
    Květinky pestrých barev, které ozdobí vše - od sak, svetříků přes vaše zkřehlé ruce až po hlavu.
    Máte-li speciální přání na barevnou kombinaci a nenašli jste jí v mé nabídce? Stačí napsat, udělám květinku dle Vašeho přání...
    více na: www.fler.cz/bublinatabublinka
    https://www.facebook.com/pages/Bublibijoux/123629674319054
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    LE_JOUEUR
    LE_JOUEUR --- ---
    Chanel

    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam