• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIGregiho dílna



    Facebook fan page


    Není problém vyrobit téměř cokoliv. Rád si poslechnu vaše přání buď zde, nebo v poště:)
    rozbalit záhlaví
    EZEE
    EZEE --- ---
    GREGI: Krasny. Idealni model. At se vam moc dari, budu sirit.
    GREGI
    GREGI --- ---
    Gregiho dílna: Ručně vyráběné šperky a doplňky
    https://www.youtube.com/watch?v=Q6mEqdULTV8
    GREGI
    GREGI --- ---
    KEVIN00: no vidis a ja uz zapomnel ze sem jich asi 20 poslal do obehu:D sem zvedavej jestli se k nim jeste dotanu:( a neni zac ja dik za nakup:*
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Úplně jsem Ti zapomněl poděkovat za ploutvičku. Super práce, díky :)

    GREGI
    GREGI --- ---
    Ani sem nevedel ze soutezime a uz sme v druhym kole:) Za hlas predem dik:* https://www.fler.cz/soutez-instinkt?detail=143

    GREGI
    GREGI --- ---
    Můj kreativní svět: Gregiho dílna
    https://vimeo.com/245069932
    GREGI
    GREGI --- ---
    Nový mumifikovaný mech, vydrží zelený až patnáct let. Geometrický květináček je z mahagonu.

    K dostání v omezeném počtu jen na trzích. A ty budou kdy? A kde?

    ... Přehled předvánočních akcí ...

    18.-19.11. Praguemarket listopad ► design & handcraft market na Náměstí Republiky, oba dny 10:00-19:00

    2.12. Gregiho dílna na Náplavce kousek od železničního mostu, od 8:00 do 14:00

    8.-10.12. MINT: Prague Fashion Market 20 Hybernská 4, pátek 12:00-19:00, sobota 10:00-19:00 a neděle 10:00-17:00

    16.-17.12. Dyzajn market zima před Národním divadlem oba dny 10:00-19:00

    GREGI
    GREGI --- ---
    MASOO: u nas na "centralnim" ;)
    MASOO
    MASOO --- ---
    GREGI: to drevo mi je nejaky povedomy;)
    Kde je skladem?
    GREGI
    GREGI --- ---
    MASOO: stredni myslis tu novou velikost kterou mam cvaknutou zatim jen takhle?:) Skladem ted mame vsechny lisky vsech drev a velikosti;)
    MASOO
    MASOO --- ---
    GREGI: máte už střední lišky na krk?;) Díky
    GREGI
    GREGI --- ---

    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    GREGI: .. wow, to je hustá slečna ..
    GREGI
    GREGI --- ---
    Zase zacinam poradne fotit:))
    Padoukove lisky
    GREGI
    GREGI --- ---
    Prsten s vlastovkou
    GREGI
    GREGI --- ---
    MOTASH: ono tech panskych "motivu" neni zase tolik. A letadla sou proste hezky tvar. A daj se vyrobit tak aby vypadaly "realne". Poprvy sem letadla delal na zakazku prave jednomu pilotovi tady. Vrtuli sem puvodne delal sam pro sebe, protoze sem chtel motylek ale ne klasicky tvar. Od te doby uz se jich dost prodalo:))
    Jinak moc rad si poslechnu navrhy na nejake jine panske motivy;)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    MOTASH: Mě to přijde naopak hodně originální a nemám to spojené jen s profesí pilota. Např. rád cestuji, tak si dám jako knoflík letadlo, vrtulku protože dělám např. zkoušky - "se vším zatočím", apod. Nebo prostě jen tak, protože nebudu mít na sobě to samé co "200" lidí v místnosti a originálně + vkusně se odliším :)
    MOTASH
    MOTASH --- ---
    GREGI: Je to moc hezký, o tom žádná. Jen mi trochu vrtá hlavou, proč ta letecká tématika. Místo motýlka vrtulku - jasně, podobnej tvar, tak trochu odlehčení "seriozního" obleku, ale proč bych si dával do klopy letadlo, když nejsem pilot?
    GREGI
    GREGI --- ---
    Sada k obleku Zebrano/Wenge
    Vrtule místo motýlku, dřevěný "kapesník" do kapsy, letadlo do klopy, manžetové knoflíky a hodinky:) Majitel bude mít nejvymakanější doplňky široko daleko;)
    GREGI
    GREGI --- ---
    Sem si maknul jako nikdy predtim:)) ted mi ostatni prace prijde jako mavnuti rukou;D Byl to docela challange...





    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam