• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUDECírkev létající špagetové příšery
    PRENATAL
    PRENATAL --- ---
    SUMIE_DH: Počítám, že Jeho Nudlovitost to zařídila tak, že i internetoví piráti ochlazují zemi, a tak jednou z mála možností, jak zabránit pokračujícímu přehřívání Země, je zvolit piráty do vedení a je lhostejno, zda to jsou internetoví piráti, Pirátská strana nebo silniční piráti.
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    And what if Her Sacred Snout shalt feast on theyr filthy appendages? Aneb IPU vs FSM... flame, anyone?
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    Doufám, že se nás sejde dost k registraci... .)
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    book - sám jsem kdysi chtěl zakládat :)
    SUMIE_DH
    SUMIE_DH --- ---
    This made my day! Fakt mě to pobavilo.
    Možná z toho udělám obstojnou zbraň proti po nováčcích hladovějícím jehivistům.
    BTW- jak se to má s jezením špaget (vařím je fakt často) a co říká Velká Špagetovost na internetové piráty?
    JUDE
    JUDE --- ---
    převzato:

    Věnoval jsem se studiu této víry, pročež shrnu své dosavadní teologické poznatky (čímž prosím Jeho Monstrózní Špagetovost, aby byla shovívavá, pokud se dopustím nějaké nepřesnosti případně chybného výkladu).
    Na počátku nebylo nic, jen létající špagetové monstrum a pivní sopka. Jeho Špagetovost se ráčila natolik opít, že v kocovině a mrzu ze dne předešlého stvořila svět. Učinila tak v Pátek, blbě ji bylo ještě v sobotu a v neděli, čímž je dáno, že pastafarián by neměl v tyto dny pracovat.
    Je zjevné, že tvoření světa v tomto stavu bylo ledabylé a nedokonalé (čímž je zodpovězena odvěká otázka, proč je svět nedokonalý). Jeho Nejvyšší Těstovinotost tak učinila před 10000 let (některé prameny ovšem uvádějí 20000 let). Aby zmátla všechny budoucí badatele a šťouraly, kteří vyznávají evoluční teorie a zároveň se přesvědčila o pevnosti víry ve svou Nejvyšší Nudlovitost, stvořila zároveň falešné důkazy o stáří Země a je přítomna všem měřením a směšným pokusům vědců dokázat cokoliv jiného. (Záměrně jedním ze svých špagetovitých tykadel zkresluje výsledky měření).
    Jedním z počinů Létajícího Špagetového monstra je i stvoření Ježíše Krista (komukoliv se empiricky podaří prokázat opak, získává odměnu 1 000 000 dolarů). Jelikož však jsem přesvědčený pastafarián, tak o tom nepochybuji, odměna je volná…
    JJ, ještě jeden poznatek: Takové koule, jako má Náš Nejnudlovitější, nemá nikdo …
    NOMM
    NOMM --- ---
    ja to vzdycky tusil ze musi byt neco vic. hlasim se jako pokladnik cirkve.
    PRENATAL
    PRENATAL --- ---
    Také jsem přesvědčen, ze naše oči vznikly z masových koulí, ale rovněž počítám, že křesťany a další ateisty o tom nepřevědčíme :) Rámen
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    Pozdravena a pochvalena budiz Letajici Spagetova Prisera, milosrdna, slitovna!!!
    CYRILL
    CYRILL --- ---
    In Pasta we trust!
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Mi to pripomina Coming of the Great White Handkerchief ze stoparova pruvodce :-)))
    JUDE
    JUDE --- ---
    Pomoz planetě staň se pirátem!

    Piráti byli ve skutečnosti svatí muži, uctívači FSM (Létající špagetové příšery). Byli hodní, měli rádi pivo a zpěv, a že ubližovali lidem, jsou jen pomluvy. Tito svatí muži udržovali klima v rovnováze svou vírou. Když jejich počet začal klesat, klima se destabilizovalo. Korelace mezi křivkou teplot a počtem pirátů je zcela evidentní.
    JUDE
    JUDE --- ---
    Za několik dní se objeví tzv. milánské plátno! Canvas milanese!
    JUDE
    JUDE --- ---
    JUDE
    JUDE --- ---
    ‪Pastafarianism: Creation‬‏ - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=6uvF-RQsBdg&feature=related
    JUDE
    JUDE --- ---
    ‪Evidence that God = Spaghetti Monster!‬‏ - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=nIBfNsPDw1I&feature=related
    JUDE
    JUDE --- ---
    spageti akbar al dente!!!
    JUDE
    JUDE --- ---
    ‪I Believe in the Flying Spaghetti Monster (AKA Pastafarian Beliefs)‬‏ - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=vaKbwMS3pvc&feature=channel_video_title
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam