• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    INF1466Star Wars: The Old Republic™ - You were deceived!
    hutt
    Oficiální web | Updates
    Jak používají dřevěné kostky a stavebnice děti pri hře
    Oldrepublic.cz | SW-Tor.cz | Přehled cz/sk guild
    Torhead | DarthHater DB | R2-DB
    STAR WARS: The Old Republic - Known In-Game Issues: Updated September 4th, 2014
    Known issues

    Zapište si své postavy na nástěnku

    rozbalit záhlaví
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MALY_BOBIK: Mno u Vás, ono moc jiných CZ Imp guild není :-)
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    WIRUSS: a ty ses u koho ?
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    ja to zkousel pred par mesici a nejak se nedokazu donutit to hrat. Po tom, co sem hral poslednich par let wow mi tohle prijde hrozne spatny :-) Hlavne to tak strasne zmenili, ze se absolutne nevyznam v interface a v nastaveni a je to takovy cely divny :-/ Jinak bych to hral rad
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    No já jsem to začal hrát s datadiskem, bohužel Imp guilda se nesnaží lidi udržet nějakým progresem OPS tak je to takové ...
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    ja to hraju furt a tak nak to stale bavi :) zkousel jsem WOW ale to me nak nechytlo
    Jestli jste na Republice tak tam je vcelku silna CZ/SK komunita. Na Impech se tak nejak drzi nase guilda ale ta je spis casual na pokec nejakej HC progress tam necekejte
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---
    WIRUSS: Jj, už jsem to dohrála a stačily mi tři večery.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    CELLINDRA: Hlavně dost krátké tak 4 hodinky více ne...
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---
    Daaaamn, zapomněla jsem si zaplatit subscription a teď nebudu mít Nautolana... :(
    Už někdo hrajete Onslaught? Jaký to je?
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---
    CUCHULAIN: V poště ;)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    CELLINDRA: a prozradíš jméno postavy? :-) na nástěnce jsem Tě nenašel.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    WRATA: jasně. teď aktuálně si nemůžu pořídit nějaký odznáček, ale bez toho asi vydržím :-)
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    CUCHULAIN: jednicku ted parim na telefonu :-)
    WRATA
    WRATA --- ---
    CUCHULAIN: Social pointy nejsou prakticky k nicemu takze nezoufej :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    WRATA: jo, zatím jedu solo. jen asi 15 minut jsem jel v grupě s nějakým náhodným průchozím. takže nemám social pointy :-)
    WRATA
    WRATA --- ---
    CUCHULAIN: SWTOR se uplne bez problemu da hrat jako solo hra jen na story kteryho je tam fakt pozehnane :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    BARTUC: Mě se hodně líbíl KOTOR (1 i 2), ale to je single, ne mmo.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    CUCHULAIN: ja taky zboznuju SW a swtor sem hral fakt dlouho a intenzivne, ale nejak to uz asi neni pro me :-/ ale jsem rad, ze ta hra je a ze si ji lidi uzivaji :-)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    BARTUC: no jo.. je to podobný a navíc WoW má asi vytuněnější engine. ale zase mám rád Star Wars a SWTOR má navíc F2P :-)
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    tyjo já to na instaloval, odehrál jsem asi hodinu a smazal jsem to. Nevim proc, ale po rokach ztravenych ve WoW to uz pro me nebylo hratelny. Navic je to zase to samy :-/
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---
    CUCHULAIN: Já to aktuálně hraju :) Teď dojíždím expansiony za republikovou postavu, abych měla obě připravený na Onslaught - novej expansion, co má bejt v říjnu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam