• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CUKYStreetCulture : Radio, které jde vidět
    CUKY
    CUKY --- ---
    Lou Reed Satellite Of Love (HQ) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=MO5reyuzXis
    CUKY
    CUKY --- ---
    Víra je mocná! :D
    SHARC
    SHARC --- ---
    věř a tvá víra tě uzdraví :)
    CUKY
    CUKY --- ---
    No u tebe to nebylo o mašince, ale nějak sem si nerozuměl s tvým traktoráckým setupem, každopádně já věřím, že to bude fungovat jak má :)
    SHARC
    SHARC --- ---
    uvidime, kdyztak si muzes pujcit muj, ale s tim si mel minule taky problemy, zejo? ;)
    CUKY
    CUKY --- ---
    Jo to sem taky zvědavej, jak to dopadne, hlavně zvláštní věc se mě děla u behringera, ve čtvrtek co sme hráli s Chemixem, se nechtěl vycentrovat fader a z pátka na sobotu co sem hrál v Bunkru mě lítal sem tam bez toho abych se ho dotknul, teda pravda, že mě to nedalo a doma sem to zkusil vše zapojit a najednou fader byl přesně na půlce a ani se nehnul. Takže záhada.
    SHARC
    SHARC --- ---
    no to teda bude! ja jsem vcera kvuli priprave mocneho setu byl nucen dokonce vynechat qigong, tak doufam, ze se to ve ctvrtek radne zuroci ;)
    CUKY
    CUKY --- ---
    No to bude ;)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    ty týdny se slívají (((+: ale tento-tento bude výjmečný ((+: cuky a mako ve streetu... (+: (+: (+:
    CUKY
    CUKY --- ---
    Fakt jo? A já pořád, že minulý týden bylo úplně něco jiného, ale je to asi tak. :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    ta byla minulý tyden....a byla mimochodem moc dobrá, takže když na to příde a bude zas, tak se zlobit nebudu (+:
    CUKY
    CUKY --- ---
    No už je to tam napsané od minulého týdne na tej druhej ceduli, ale nemůžu si nějak vzpomenout, možná, že to je ale Podkováň
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    už se nám to krátí, jsem zvědavá jaký bude zase pivní speciálek (((+:
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Takže dnes, to bude mocné (+: A k tomu výborný pivní speciál dvanáctistupňový poutník. Tomu snad nemůže nikdo odolat...heslo dne-doraž i ty do streetu !!!
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Bezva (+: že vím pro co ?
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    tak sem hlasoval:)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Máš chuť projevit svůj názor ? Koukni na nástěnku a zahlasuj do ankety !!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam