• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTREVORKONÍRNA - kavárenská pivnička
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    už se stalo.
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    MRTREVOR: Už vidím jak všichni napochodují přes přeturistovanou Prahu do Konírny v kůži, nebo latexu.. :))
    MRTREVOR
    MRTREVOR --- ---
    :P
    Ale máš pravdu, takže oprava: první další akce je
    26. 8. 2011 :)
    VAMPYRCIK
    VAMPYRCIK --- ---
    MRTREVOR: 27.8. je sobota :D
    MRTREVOR
    MRTREVOR --- ---
    fotky z pilotní akce jsou převážně v držení páně Í-Áčkově, jejich umístění na net je tedy na něm. U některých fotek pak samozřejmě vzhledem k obsahu nejenom na něm :)
    MRTREVOR
    MRTREVOR --- ---
    Oznámení:
    Tímto se všem omolouvám za dlouhou prodlevu mezi vytořením klubu a prvním oficiálním prohlášením. Může za to moje absence na internetu od doby kdy jsem požádal o založení klubu.

    Dále se omlouvám Vítkovi, že jsem jej smazal, ale na podobné novinky o našem klanu je tu "rádio", tady to bude pokud možno POUZE O KONÍRNĚ! Promiň a díky všem za pochopení.

    Na nástěnce je zatím prdlajz, protože musím teprve vymyslet co tam bude, pořípadě, jaké dostanu intrukce od našich vrchních - na netu nebývají často.

    A konečně to nejdůležitější: tradice "Pátků - bláznů svátků" by rozhodně měla být založena a držena, nicméně začínáme pravděpodobně až od dalšího pátku, tento pátek mají obě holky volno, a zatím není známo, že by paní majitelka sama měla na něco takového odvahu. Jestli ano, oznámím to sem co nejdříve a půjde patrně o nějaké méně náročné téma. Uvítací nápoje jsou zatím v řízení, takže pro začátek půjde prostě jen o zábavu v duchu "hraví alkoholici sobě"!

    Seriál pátečních párty tedy začíná v Pátek za čtrnáct dní, tedy 27.8.2011!

    Připomínky jsou samozřejmě vítány a právo mazat vyhrazeno, takže se nemusíte upejpat! :D
    VERRDENA
    VERRDENA --- ---
    kdy bude další párty? ;)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    Ahoooooooj děti :-)
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    ECHO_SNP: tak tam bych nemohla - nevedu
    ECHO_SNP
    ECHO_SNP --- ---
    latex, kůže a podobně. kdo neměl kožený hadry, tak nastavil svojí.
    VERRDENA
    VERRDENA --- ---
    tak hurá ;)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    Ahoj smečko. Mohl by mne někdo zatáhnout do tématu .. o co vlastně jde? Šotku?
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    ECHO_SNP: bylo téma?
    ECHO_SNP
    ECHO_SNP --- ---
    No, minulá akce byla dobrá, ale bojim se fotek :)
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    napište sem někdo něco, už :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam