• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTREVORKONÍRNA - kavárenská pivnička
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    no, řekněme, že policajti přijeli s nařízením až těsně před zavíračkou...
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    VAMPYRCIK: Zrovna mě to napadlo, jestli proběhla a pokud ano, tak jestli byli účastnici kostýmech 30ych let,s tommy gunama :-)
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    VAMPYRCIK: Se nesmí prodávat, tak ji půjčujte na zálohu. kdo ji nevrátí, tomu záloha propadne.
    VAMPYRCIK
    VAMPYRCIK --- ---
    to nasere že vyhlásej prohibici zrovna na vodka party co? =)
    VAMPYRCIK
    VAMPYRCIK --- ---
    tak mě napadá rychloakce - ID VAMPYRCIK A ANARCHY oslava narozenin dnes (středa 12.9.) 20 h =)
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    SHADDIE: no my jedeme vytacet med :o(
    MRTREVOR
    MRTREVOR --- ---
    pokusím se. dík :)
    EETEE
    EETEE --- ---
    MRTREVOR: ty si to taky užij! ;-)
    MRTREVOR
    MRTREVOR --- ---
    zítra večer už budu v Dublinu, ale pozdravuj ho a ať si to užije! :)))
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    Přátelé, všichno kdo znáte a máte rádi ID ANARCHY, tak zítra od 20 h má v Konírně rozlučku se svobodou. Kdo z vás ho opravdu zná a přátelí se s ním, tak vás určitě rád uvidí.
    YAGGIA
    YAGGIA --- ---
    V úterý 8.5. otevíráme výstavu fotografií autora a našeho milého hosta Petra Makovičky. Všichni milovníci umění i příjemného posezení jste zváni. Přijďte podpořit nás i autora od 18:00. Jedná se o první vernisáž konanou v Konírně pod názvem Sedm Hříchů.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    RUSALKA: No já tam včera byl a veselil se :-)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    SHADDIE: A pro ty, co to uz daavno vi z Taborske, to znamena co? Ze se jde se Shaddiem do Konirny veselit? .)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    Na vědomost se dává, že ode dneška jsem (po půlročním martýriu) držitelem platného povolení k trvalému pobytu na území této mlékem, strdím, pivem, byrokraty, šermíři, airsofťáky, rusky a romsky hovořícími osobami atd oplývající země :-)
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    RUSALKA: no sotek nikdy nepotreboval na extremni hyperaktivitu nic , je proste o dva jointy a jednoho tripa napred noo :o)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Na vyrocni oslave 19. let zalozeni Konirny jsme s Jjem, Shaddiem a dalsimi overili, ze Sotek je extremne hyperaktivni az sileny po poziti jednoho caje !bez alkoholu.. .))
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    MRTREVOR: ..ze bych se po delsi dobe stavila? .))
    MRTREVOR
    MRTREVOR --- ---
    !!!
    15. 2. 2012 má Konírna 19. let výročí od založení
    !!!
    Nekoná se sice žádná oficiální oslava, ale když se něco tak nějak samo semele, kdo by se zlobil, že? :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam