• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    QUORRAMinerální make-up a vše o minerální kosmetice
    Vše o minerálním make-upu a minerální kosmetice jako celku. Rady, tipy, kde nakupovat, co a v jakém množství.
    rozbalit záhlaví
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    tohle uz se nevyrabi, nevite?

    doted jsem pouzivala jen bb creamy, ale dnes mi ukazala kolegyne tohle a naprosto jsem se zamilovala. jenze co prochazim vselijaky weby, tak se zda, ze se po nem slehla zem. :/
    QUORRA
    QUORRA --- ---
    XENOEKIE: Zkus a uvidíš, opravdu každému vyhovuje něco jiného a nemusíš se bát, že by minerály nebyly pro tebe :).
    XENOEKIE
    XENOEKIE --- ---
    XENOEKIE: Aspoň mě už nemusí mrzet, že už Lucy Minerals nebudou posílat mimo USA, ale jejich Ambrosia Lip Balm jsem si oblíbila...
    XENOEKIE
    XENOEKIE --- ---
    QUORRA: Ještě ne, zkusím si teda objednat TANF nebo EDM, potěšila jsi mě, díky.
    QUORRA
    QUORRA --- ---
    XENOEKIE: Ahojky, já jsem měla Lucy Minerals a nebyla jsem moc spokojená právě z toho důvodu, že mi přišel hodně prachový, ačkoliv jsem si objednala tu méně krycí variantu, tak to bylo jako mouka na obličej....možná je to opravdu tím, že tato značka není pro tebe vhodná. Zkoušela jsi i jiné?
    QUORRA
    QUORRA --- ---
    XENOEKIE: Ahojky, já jsem měla Lucy Minerals a nebyla jsem moc spokojená právě z toho důvodu, že mi přišel hodně prachový, ačkoliv jsem si objednala tu méně krycí variantu, tak to bylo jako mouka na obličej....možná je to opravdu tím, že tato značka není pro tebe vhodná. Zkoušela jsi i jiné?
    XENOEKIE
    XENOEKIE --- ---
    Tak já vám nevím, co dělám blbě. Přiznám, že zatím zkouším jednu značku - Lucy minerals, ale s výsledkem nejsem příliš spokojená. Na bradě a na nose šupinky, i když nemám suchou pleť, čelo se mi leskne. Až teď vidím, kolik světlých chloupků mám na obličeji (úplný yetti). Krém nechávám vsáknout, zkoušela jsem se postříkat růžovou vodou, asi to bude v rukách.... Kryje to pěkně, sice i ty nejsvětlejší odstíny asi nebudou úplný ideál, štětec jsem si koupila relativně kvalitní, ale jsem nějak zklamaná. Možná až nebude zima a zkusím ještě další vzorky. Nedávám toho hodně, ale neumím ho aplikovat bez prachu kolem, což mě dost irituje. Zkoušela jsem si z toho makeupu upatlal spolu s krémem korektor, ale asi se zkoukám moc zblízka - taky nic moc. Nerada bych se vzdala bez boje. Konec románu.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    QUORRA: Já mám právě ten malinký a je to super :) Dokonce se mi podařilo se napoprvé namalovat poměrně rychle a bez potíží.

    Jinak se mi hrozně líbí i tvářenka - nakonec jsem vzala odstín Dusky Rose a dobře jsem udělala, protože je naprosto perfektní. Vzorečky make-upu a všech barev korektorů jsou taky bezva :)
    QUORRA
    QUORRA --- ---
    NIGHTFURY: Já mám flat top kabuki a i po roce používání je pořád ve skvělé kondici :).
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Ááá, přišla mi zásilka z TANF a nemůžu se odtrhnout od štětců :)) ten kabuki je opravdu jak koťátko, hebounký k neuvěření.. blush brushem jsem se rovnou šla namalovat, prostě jsem nadšená :)
    QUORRA
    QUORRA --- ---
    NIGHTFURY: Já většinou použiju nějakou mističku, kam si kousek odsypu, mám na to takovou obyč z IKEA za 9 Kč :).
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Přišly mi vzorečky od Willow Tree Minerals (make-upy, tvářenky, stíny a lesk na rty), všechno v pytlíčkách. A já nějak nevím, jak je mám "naostro" otestovat, jak z toho pytlíčku nenabrat moc třeba té tvářenky.. (Just Pure Minerals vzorečky přišly v krásných minikrabičkách, ze kterých se to nabírá hodně dobře.)
    QUORRA
    QUORRA --- ---
    NIGHTFURY: Já bych řekla, že co se týče báze, tak je to jedno :D. Ta TANF mi přišla jako takové hodně řídké pleťové mléko, podruhé bych si ji už nekoupila. Btw, tady na tomhle blogu http://denjekrasny.blogspot.com/search/label/the%20all%20natural%20face je několik článků o TANF, jsou tam i vzorky stínů, tvářenek, tak to můžeš omrknout :).
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    QUORRA: Jo, ten štětec už mám taky v košíku :) Korektory vyzkouším, jsem zvyklá na krémové, tak snad to nebude velký šok :)
    Tvářenku zkusím, díky za tip, koukala jsem na odstín Peachy Rose, ale nevím, jak moc intenzivní ten odstín může být :)
    Ta báze pod minerální make-up je v něčem jiná než normální báze? Nebo je to jedno?
    QUORRA
    QUORRA --- ---
    NIGHTFURY: Jj, ty vzorky jsou dobré, sice nejsou moc velké, ale člověk si udělá reálnou představu. Jako štětec na make-up používám jejich Baby Buffer Brush - je podle mě ideální, ale záleží, jestli preferuješ rovný štetěc nebo kulatý. Korektor jsem měla práškový žlutý - tam mi vadilo, že jsem musela tu žlutou ještě zakrýt make-upem, otravovalo mě to :), ale fungoval celkem dobře- Nicméně mám radši tekuté nebo krémové korektory. A pak jsem měla TANF korektor krémový v kalíšku, ale ten mi nevyhovoval, protože jsem si omylem objednala špatný odstín. Ty krémové korektory jsou celkem hutné, ale zase ne nějak extrémně moc, řekla bych, že je to co se týče výkonu průměr. Tvářenky - nejraději mám Everyday is a Good Day, je to krásná korálově růžová barva, podle mě sluší všem.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    QUORRA: Jinak bázi pod make-up mám gelovou od Revlonu a není úplně špatná, takže novou zatím nesháním..
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    QUORRA: Zatím mám v plánu ty vzorky minerálního make-upu (abych si našla správný odstín, nejsem schopná to odhadnout), štětec na make-up, štětec na tvářenku, tvářenku :) a pak se mi líbí sada korektorů, ale nejsem si jistá, jak moc můžou fungovat..
    QUORRA
    QUORRA --- ---
    NIGHTFURY: Asi ne vyloženě vyhnout, ale měla jsem tu bázi pod minerální make-up a nenadchla mě, taky mi moc nevyhovovaly ty krémové odličovače. Čističe v prášku fungují prý tak napůl A jestli něco rozhodně můžu doporučit, tak jsou to ty jejich Body Butters nebo Monoi tahitský olej.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Tak koukám na stránky The All Natural Face a plánuji, co si pořídím, až zase budou nějaké finance.. je tam něco, čemu bych se měla raději vyhnout? (Mám smíšenou, poměrně bledou, lehce problematickou pleť.)
    QUORRA
    QUORRA --- ---
    Tak jsem objednala nějaké vzorky JustPureMinerals a Lucy Minerals, dám vědět, jak se mi líbily :).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam