• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    ALESH
    ALESH --- ---
    MINERWA: stejne tak jako slo zjistovat jaky kdo ma uzivatelky ID, nebo zjistoit v kolik jsem usnnul/odesel z prace podle casu v historii navstivenych...
    ALESH
    ALESH --- ---
    MINERWA: ten nejen kvuli kostkam. I kvuli anketam a dalsim klubum. A hlavne proste z principu. Tohle je dalsi ze seriie zmen, co dela z nyxu vic a vic sterilni misto. Menit nazev kostek nebude tak zabavne, kdyz ta prvni cast nezvu bude porad stejna.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ALESH: kosky sou výjimka a jako výjimka by měly zůstat, je mi jasný, že to děláš kvůli kostkám, a vlastně mě to taky sere
    NYX
    NYX --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: dodatky budou [asi] dnes vecer. navic budu pripadne rozumne zmeny delat rucne.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    vždyť se ještě psalo něco o nějakých úpravách, tím myslím dodatky k názvu klubu. nebo to už se zase zavrhlo?
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    ELIS: vaclav cilek nebo stanislav grof
    ALESH
    ALESH --- ---
    MINERWA: ja vim, to byla jen narazka na lidi, co remcaj kvuli kazdy kravine ze emigrujou a nikdy to neudelaj, jen o tom porad mluvi :)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ALESH: tam je strašná nuda
    ALESH
    ALESH --- ---
    ALESH: zvazuju emigraci na cyber :]
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SVATY: a to by měla bejt moje motivace jo? bejt blbej aby mi to bylo jedno?
    ALESH
    ALESH --- ---

    Vadi vam, ze NYX zakazal zmenu nazvu u verejnych klubu?

    169 hlasy od 168 respondentů

      MINERWA
      MINERWA --- ---
      ELIS: jan kraus
      SVATY
      SVATY --- ---
      87HIGHFLYER: Právě že bys díky tomu spoustu problému neřešil. Vem si jen takovou blbost jako je ted ACTA mě osobně to fakt sere, ale věř mi nebo ne většině je to uplně ukradený a vlastně ani netuší o co se jedná
      HARDCABB
      HARDCABB --- ---
      neemigrujes
      00KUBAT
      00KUBAT --- ---
      Jestli bude prezidentem ten senilní idiot Schwarzenberg, tak emigruju.
      JOPS
      JOPS --- ---
      ELIS: jednoznacne ZEMAN :))) kdyz uz, tak at je sranda :)
      JOPS
      JOPS --- ---
      87HIGHFLYER: kdyz ses blbej a mene vnimavej, tak ti unika spousta souvislosti a nejses aspon nasranej.
      MOC_ART
      MOC_ART --- ---
      ELIS: já
      ALESH
      ALESH --- ---
      ELIS: alexandr hemala
      PATISLAV
      PATISLAV --- ---
      Hlavně ne populistu a všeználka Okamuru a Klausovu bývalou nohslednici Němcovou a jeho aktuální ližprdelnici Bobošíkovou. Zbytek z toho výběru bych asi přežil.
      ZUZKAOU
      ZUZKAOU --- ---
      KABUNGA: no musel by solit Hněvkovice a Dalešickou přehradu a vracet tam vodu z elektráren, aby měl kde pěstovat ty chobotnice, ale obří mechy už různé ekology zpacifikovali.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam