• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    4PTO
    4PTO --- ---
    BIOH: ok, ty si mysli že většina nyxu trpí, já si budu myslet že většině je to u prdele, ale nevkládej mi hovna o tom jak já chápu nebo nechápu demokracii
    BIOH
    BIOH --- ---
    4PTO: ny nyxu je několik tisíc uživatelů, těch 73 co si tady kliklo opravdu není většina, připomíná mi to analogii v volbami, bohužel tkhle jko ty chápe demokracii noho lidí
    4PTO
    4PTO --- ---
    BIOH: většině: je to u prdele ;)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Bude flejm? :DDDD
    BIOH
    BIOH --- ---
    NYX: proč má ale trpět většina populace co má IQ větší něž záložka do knihy
    4PTO
    4PTO --- ---
    ALESH: ty vážně neuznáš, jak to musí otravovat, když ti pořád dokola bez vidiny konce , lidi píšou kam zmizela ta a ta diskuse? jo, je to otázka gramotnosti uživatelů, tj jasný, ale když tu ta gramotnost prostě chybí? maximálně trapní mi teda přijdou akorát ti trolové kvůli kterým to tak je..
    ALESH
    ALESH --- ---
    POZITRON: ja se bavim a to mi staci.) Ja zas povazuju za maximelne trapny nemoznost si prejmenovat vlastni diskuzi.
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    LODBROG: Ten se hodí pro vědecké funkce, nějaké sezení na hradě není nic pro něj.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    AHA: Jméno klubu je možné změnit pouze jednou a to tak, že nové jméno je součástí starého jména, tj. je možné pouze stávající jméno oříznout z jedné nebo druhé strany. Podnázev je možné měnit zcela volně.
    trochu divný
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    MINERWA: chybi ti tam moznost "povazuji to za maximalne trapny"
    MINERWA
    MINERWA --- ---

    chápete název diskuze?

    104 hlasy od 104 respondentů

      LODBROG
      LODBROG --- ---
      Ještě že ne Cimrman...
      MAIKA
      MAIKA --- ---
      ELIS: co náš kája gotů :)))
      CORIOLANUS
      CORIOLANUS --- ---
      ELIS: Václav Bělohradský
      NICOLE
      NICOLE --- ---
      87HIGHFLYER: sis nevšim, že nyx už dávno není pro pokročilé uživatele internetu? :))
      NYX
      NYX --- ---
      VON_GILOTINE: Oni si nestezovali, oni hlasili "bug" v podobe duplicitniho klubu. A ja prisel a spoustu casu vysvetlovanim, ktery bych umel stravit necim uzitecnejsim.
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      HARDCABB: fakt jo? jezismarja, posrany kreteni. a kde do pice vzali pravo si stezovat, jednou ses tam s PALEM a HASHEM (a MUI) admin a muzete si delat co chcete je to vas klub prece do pice. skoda ze se nam nedostane seznam stezovatelu. ostatne stejna sorta posira netovy humory uz hodne dlouho.
      ALESH
      ALESH --- ---
      HARDCABB: co takovi lide hledaji v NIH?
      HARDCABB
      HARDCABB --- ---
      VON_GILOTINE: muzu za to ja, chtel jsem zatrollit a zmenil jsem nazev novych internetovych humoru na ustav.p.d.v.
      lidi z toho byli tak v pici a psali nyxovi ze se nasral a zakazal to :)
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      kluby jako SEDM, Bulvarni Nora, ten klub jak se ted jmenuje po Fukovi (takyty ne-masakry), kluby kde se meni tema pro fotky co se postujou...jejich identita stala/stoji dodnes na promenach nazvu. cemu a jak pomuze zakaz zmen nazvu verejnych klubu mi unika..
      KABUNGA
      KABUNGA --- ---
      ...splet sem se...to sou jiný okurky... což nic nemění na tom, že častý změny sou vtipný a někdy i kreativně výstřední...viz. Bulvární nora...kterou mám tak rád...
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam