• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    návrh na anketu:
    Aktuální vývoj kauzy Neutrino VS rychlost světla po zveřejnění špatně zapojenýho drátu. Jsem pro (čistě pocitová záležitost, pochybuju že tu je někdo, kdo to dokáže zhodnotit na základě svých znalostí a intelektu...pokud jo, prosím o kontakt v poště:):

    Neutrino je rychlejší
    Světlo je rychlejší
    Nemám na to názor / nic si nemyslím atd
    1 hlas veřejně

    díky moc
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    THE_SECOND_GUY: Blbost. Proč bych to dělal?
    (Jo, harddisk jsem prolejzal, když jsem hledal, kam přede mnou ukryla své nahé fotky,ale to jsme hledal konkrétní věc :)

    ALONSY: Chlapi jsou taky jen ženy... .)

    COLOMBIAN: Hm, sranda se koukat, kdo se považuje za "holku spíše štíhlejší" :)))
    WREES
    WREES --- ---
    BEJKARNA: a taky je z toho dobrej likér...:-)
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    BEJKARNA: je to taková věc pro ty, kdo mají na řízku radši strouhanku než maso:)
    BEJKARNA
    BEJKARNA --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: Z květů černýho bezu je nejlepší šťáva, fakt ale dobrá :) Dělá máma skoro každej rok, když to kvete. Nikdy jsem to nejed ale počítám, že to může být zajímavý.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    THE_SECOND_GUY: bez tebe by to ale nebylo ono, jako jekyll bez hydea, akorát pořád nevim kterej ste kterej
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    87HIGHFLYER: no hlavní sranda je tu spíš minerwa, bez ní tenhle klub možná ani nemusí existovat....
    hlavně nevěřim, že minerwa je skutečnej člověk.... zatim ani ty fotky, ani názory neodpovídaj skutečný ženský....
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    no, ale sranda tu je, ne že ne:)
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    MINERWA: já se zabavuju tim, jaká jseš ošklivá blbka, přestože tě snad 3/4 nyxu považuje za kundu....
    ale normálně jsi opravdu ošklivá holka, nevtipná, spíš otravná.... tak to je ta sranda, jak každej nadrženec ti na nyxu dává pluska i k věcem fakt debilnim....
    nj, prostě hezkej ksichtík, ukázat trochu tu sexuální dostupnost a hned se z tebe každej posere....

    ale jinak proti tobě nic nemam, klidně si dál piš ty svý blitky...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    THE_SECOND_GUY: nech si ty svý pindy, mně nic neudělaj, ani nezměním náladu, najdi si jinou zábavu
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    MINERWA: borgové jsou jenom ve startreku, laskavě začni vnímat skutečnost... tj. tu věc, kde se ti ostatní smějou... ne věcem, který pastuješ, ale tobě přímo....
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    THE_SECOND_GUY: takže nakonec si borg :D a nemiluju tě
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    MINERWA: a že ty se do toho vůbec sereš....
    ty na mě reaguješ tak často, že si začínam myslet: ty mě asi miluješ....
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    VLK_PETR: to je nadtrol, on z toho má ještě zábavu, že mu odpovídáš na takovou blbost
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    VLK_PETR: smůla, s tvou inteligencí a morálníma hodnotama bys mi moh tak akorát lízat mozoly na chodidlech...
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    THE_SECOND_GUY: Hlavně že pán je nadčlověk. Já bych Ti chtěl čoveče někdy sahat aspoň po kotníky.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    THE_SECOND_GUY: spíš zajímavý je, že když to nedělám já, dělá to on
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---

    Jedli jste někdy kosmatice?

    143 hlasy od 143 respondentů

      THE_SECOND_GUY
      THE_SECOND_GUY --- ---
      hlavně jste tu všichni ubohý lháři...
      každej když má možnost si projede partnerovo mobil nebo i harddisk....
      kdo ne, tak lže, případně je inteligenčně fakt na výši skriptu co počítá poměr mailů a spamů ve vašich schránkách
      ELIS
      ELIS --- ---
      PANDA_JE_MRTVA: Tak ja se priznam klidne verejne, ze jsem to nikdy neudelala a neudelam. Prijde mi to ubohy a zbytecny. Ma-li se neco provalit, provali se to i tak. Hlavne tim clovek tresta sam sebe, kdyz muze najit neco horsiho, nez cekal, nebo proste jen neco blbe pochopi.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam