• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    MOC_ART
    MOC_ART --- ---
    COLOMBIAN: no, kdo by nechtěl bejt rentiér. hele já nejsem nijak náročnej. mně stačí ke spokojenosti málo a malej domek ve středomoří bych si přál moc, ale když mi někdo nabídne na výběr ten domek, nebo byty který mi na něj za pár měsíců vydělaj a můžou vydělávat dál peníze který pak můžu nacpat třeba do svejch dětí, na nějakou charitu nebo cokoli, mám tu volbu celkem jasnou.
    MOC_ART
    MOC_ART --- ---
    MATHEW: tak stačí abys je pronajímal žejo. jeden třeba za 15k a máš mesíčně 300k. za rok si koupíš ten domek ve středomoří, další rok jachtu, časem třeba ten zámek s pozemkem na vysočině kde ti zbyde místo i na tu dílnu.
    MATHEW
    MATHEW --- ---
    moc to nechápu. prostě bych si přál to nejdražší, pak to prodal a koupil si to co doopravdy chci
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    asi chtel rict cenu.
    SVATY
    SVATY --- ---
    GREGI: Problém je ten že to všechno stejnou hodnotu nemá a za 20 bytů v centru prahy by si člověk potom polovinu těch věcí koupil a ještě by mu zbylo :)
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    GREGI: Ale jelikož jsem zvolil malý dům u středozemního moře a má to mít stejnou hodnotu, tak bych si k tomu s dovolením vzal malou chatu ve švýcarsku :))
    GREGI
    GREGI --- ---
    ten obr dum v cechach...
    GREGI
    GREGI --- ---
    [SERVER ERROR]
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---

    kolik poznáte souhvězdí?

    143 hlasy od 143 respondentů

      GREGI
      GREGI --- ---

      Byli jste někdy členen folklórního spolku?

      146 hlasy od 146 respondentů

        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---
        SMOKY: dík za osvětlení:)
        4PTO
        4PTO --- ---
        SMOKY: Zrada
        WREES
        WREES --- ---
        SMOKY: ani nevíš jakou si mi udělal radost :-D
        KVJETAAK
        KVJETAAK --- ---
        SMOKY: napsal jsi to jasne, neboj nic :-)
        SMOKY
        SMOKY --- ---
        KVJETAAK:
        WREES:
        87HIGHFLYER:
        Myslel jsem vsechna vejce, ktera spotrebuji - cili je koupim a pouzuji na vyrobu cehokoliv (jak volske oko tak buchta). Nemyslel jsem jiz koupene vyrobky obsahujici vejce. Asi jsem se to napsal nejasne, sorry :).
        MATHEW
        MATHEW --- ---
        hubu
        WREES
        WREES --- ---
        si tak řikam...dyť i míchaný vajíčka je vaječnej výrobek...tak proč by se to nemohlo počítat v koláči kterej vyrábim doma a spotřebuju do toho celý vajíčko který si koupim...anketa je o spotřebě vajíček v domácnosti ne?
        WREES
        WREES --- ---
        no tak chlapci tak se kvůli mojí nepozornosti nehádejte :-)
        KVJETAAK
        KVJETAAK --- ---
        87HIGHFLYER: kdyz prijdes domu a chces si dat vajicko natvrdo a najednou zjistis, ze vajicka nejsou, protoze Ti WREES upekla kolac, tak se vajicka fakt asi nezpracovali v domacnosti a odesli do nohupu, ano? :-)
        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---
        KVJETAAK: zeptej se autora ankety jak to myslel;) Já jen čtu co je tam napsaný (nevim odkud si, ale pokud někdo napíše ne výrobky obsahující vejce - třeba ta tvoje buchta - tak do toho výrobky obsahující vejce nepočítám, takhle mě na základní škole naučili chápat text a do teď mi to stačilo ke vší spokojenosti)
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam