• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    MINERWA: ..ale v unosny mire. A asi ne najednou ;)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    [SERVER ERROR]
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    tak co, no, člověk se uprostřed toho všeho marasmu taky rád podívá na něco hezkýho :))
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    MARTHA43: ona se nenamahala neco sebou nosit, vykladnich skrini je po emste habadej :-)
    MARTHA43
    MARTHA43 --- ---
    KVJETAAK: heh... to mi pripomnelo moji segru ;) ta ma pro jistotu vzdycky jedno v ruce (nebo pri sobe - v kapse a tak ;))
    SAGEMA
    SAGEMA --- ---
    MINERWA: množné číslo přídavných jmen středního rodu, např. malé města. To mi úplně trhá oči a uši.
    SAGEMA
    SAGEMA --- ---
    MINERWA: s jedním žiju
    HANNA
    HANNA --- ---
    MINERWA: můj/svůj, psaní číslovek
    MINERWA
    MINERWA --- ---

    Ve které gramatice(až 3) se podle Vás nejčastěji vyskytují gramatické chyby na plakátech, letácích, cedulích a veřejných nápisech?

    211 hlasy od 92 respondentů

      MINERWA
      MINERWA --- ---

      jak byste popsali polskou vlajku?

      119 hlasy od 119 respondentů

        KVJETAAK
        KVJETAAK --- ---
        MINERWA: sice jsem dal jedno, ale to pocitam jenom moje, zbylejch 6 jsem jeste neodstranil po bejvalce, ktera nedokazala prejit z ejdnoho pokoje do druhyho, aniz by se na sebe 2x podivala, coz jsem nikdy poradne nepochopil :-)
        MINERWA
        MINERWA --- ---
        [SERVER ERROR]
        MOC_ART
        MOC_ART --- ---
        MINERWA: no hele záleží jak moc blbá nebo ošklivá bude. když bude ošklivá jako id karkulka po čelní srážce s kamionem a chytrá jako např. id continuity, nebo hezká třeba jako olyfka ale zase blbá jako nira, nebo i hůř, tak si prostě nevyberu a radši zůstanu sám bez výčitek že jsem udělal nejhorší rozhodnutí života.
        MINERWA
        MINERWA --- ---
        COLOMBIAN: nepočítá
        NYKRUK
        NYKRUK --- ---
        ZUZKAOU: bohatství je na posledním místě. Chytrost je dle mě ve vztahu rozumět neustále tomu druhému tak, že nemusí klást otázky.
        ZUZKAOU
        ZUZKAOU --- ---
        NYKRUK: tak co když je bohatý/á ...

        A ještě je jaksi otázkou, co je ta chytrost. Schopnost řešit IQ testy? Suma vědomostí? Expertnost v nějakém povolání? Schopnost každého přehádat?
        MINERWA
        MINERWA --- ---
        NYKRUK: právě, občas mi připadaj takový připomínky bezmyšlenkovitý
        NYKRUK
        NYKRUK --- ---
        ZUZKAOU: tak chemie tam musí být už v prvopočátku, abychom se k téhle otázce vůbec dostali.
        NYKRUK
        NYKRUK --- ---
        MINERWA: když bude chytrá a krásná (pro mě) tak jedině plus. Ale v manželství je intelekt důležitější.
        ZUZKAOU
        ZUZKAOU --- ---
        MINERWA: chemická a myšlenková kompatibilita.
        CARLITO
        CARLITO --- ---
        MINERWA: řeky bych že závislost na hazardu ( automatech ) má velký vliv na zdraví ( psychické )
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam