• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    HANNA
    HANNA --- ---
    MINERWA: nebo tak
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KBN: no tak to je snad jasný, že nemůžu, mysli, předtím než něco plácneš, v anketě ta možnost nejde zmrazit, aby nešlo hlasovat a pokud chceš 2d anketu, tak tu možnost musíš mít, i když je nelogická, logičnost ankety pak závisí na hlasujících, ale nějakej debil by se vždycky našel, že jo .)
    KBN
    KBN --- ---
    MINERWA: můžeš mi prosím vysvětlit jak u míchaného vejce budeš jíst jenom žloutek nebo bílek??
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    VON_GILOTINE: Takže je to nemoc kolen?
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    MADLENKA: to co se označuje jako podzimní deprese není, ale většinou onemocnění, ale dočasná nenálada způsobená ubýváním světla. Která samozřajmně může být spouštěčem samotného onemocnění u jedinců, kteří k tomu inklinují.
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    VON_GILOTINE: ježiš - to jsi mě špatně pochopil! Já to vůbec nechtěla zlehčovat. to co popisuješ jsem zažila a několikrát a nikdy to nešlo vyřešit bez medikamentózní léčby. Myslela jsem to tak, že to je nemoc duševní, nikoli fyzická.
    ALESH
    ALESH --- ---
    HARDCABB: nechapu moc otazku.

    Ale podzimni "deprese" je imho obycejna rekace na ubytek deniho svetla. (tepla atd.)
    Jarni unava je zas dana tim ze se telo zotavuje po zime. (ja to teda nepocituju, ale verim ze jsou lidi co ano). A ovlivnit se da urcite oboje. Takze asi blank...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MADLENKA: tak takovy moudra si nech radej do svych svetu. v nasich tak nefunguji. az se treti den nebudes moct zvednout a cokoliv (jakoukoliv stastnou myslenku) se pokusis pouzit na svoji obranu, na sebrani sily se zvednout, ti zdisintegruje pred ocima (mysli)..tak prijd znovu a vysvetluj ze je to jen stav mysli.
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    HARDCABB: věřim a mohu ji ovlivnit

    deprese je snad vždycky stav mysli
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    Madlenka se na nyxu projevuje především s nadsázkou ;)
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---

    na podzimni depresi a jarni unavu

    126 hlasy od 126 respondentů

      LODBROG
      LODBROG --- ---
      4PTO: Spíš jarní únava z podzimní deprese.
      I když... ať už se na nyxu MADLENKA projevuje jakkoliv, tak určitě ne depresivně... :)
      BURKHAR
      BURKHAR --- ---
      GREGI: Jarní zánět dutin a průdušek...
      ENDRUE
      ENDRUE --- ---
      GREGI: celej rok
      CARLITO
      CARLITO --- ---
      4PTO: spíš jarní únava z podzimní deprese .)
      4PTO
      4PTO --- ---
      MADLENKA: podzimní deprese z jarní únavy? :D
      MADLENKA
      MADLENKA --- ---
      GREGI: ano - volně navázala na podzimní depresi :)))
      ALESH
      ALESH --- ---
      GREGI: spis jarni demenci.
      GREGI
      GREGI --- ---
      [SERVER ERROR]
      MARTHA43
      MARTHA43 --- ---
      syrovy jim jen tehdy, kdyz mi z obalovani zbyde osoleny rozslehany vajicko.. smicham ho se strouhankou a to je fakt mnamka ;))
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      87HIGHFLYER: tak pokud je to volský oko uděláno tak, že ten žloutek je tekutej, tak ho snim, ale prostě tuhej žloutek nemůžu
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam