• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    RAGNAROK: to je v poradku, ja jen, aby sis nechal nazory, ze pokud nekdo k vinu kouri je automaticky luzou.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    VON_GILOTINE:
    nezapominam -> nevim o tom
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    RAGNAROK: zapominas ze nejlepsim ceskym somelierem je zena a jeste navic kuracka.
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    ALESH: Ofc, já se pokouším být ohleduplnej. Ono nedělej lidem, co sám nechceš, že jo.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    VON_GILOTINE:
    Ty se ptas lidi na nazor a pak se divis.
    Co si myslis treba o lidech ktery vyndaj z podbundy na zastavce redidlo a zacnou ho cichat?

    Kouri u vina? To asi bude v tvem pripade velice levne vino a damy na srovnatelne urovni. No alespon se vecer umyji. ;-)
    ALESH
    ALESH --- ---
    VON_GILOTINE: snad nikdo nepise, ze jsou min lidi, ne?

    MYSKAZBRISKA: ses nejak ultrasenzitivni ne?

    VLK_PETR: ja myslim, ze kuraci jsou kazdymu ukradeny, pokud si kori tam, dke to nikoho neobtezuje :) Treba ja bych nikdy necekal, ze nekryte zastavce autobusu muze byt zahuleno.... a ted jsem toho svedkem kazdy den rano na dejvice zastavce 119.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MYSKAZBRISKA: bullshit kamo.

    ale vidim to tak, ze ty mluvis o lidech co kourej 40denne a kupujou si nejakej odpad jako redwhite nebo viceroy. to je pak asi fakt mozny to co popisujes. fuj. musi bejt ekl.
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    VON_GILOTINE: sorry,ale kuřáci pro nekuřáka smrdí i když mají nové oblečení a jsou umytí,je to cítit z kůže,potu i dechu
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    RAGNAROK: jak sis asi nevsiml tak treba naprosta vetsina zen, ktere po vecerech u vina kouri, pres den nesmrdi.
    stejne tak dalsich xx procent muzu, kteri si na sebe neberou smrdici obleceni, nedejboze vcerejsi outfit, v nemz stravili 5hodin v zakourenem baru.

    ale chapu jestli mas zkusenost jen se kurcakehosmraduplnou luzou v mhd, ze sis udelal to nejjednodussi zobecneni. ostatne staci jeden potah z jointa a skoncis na s jehlou v zile na chodniku. zatleskej si.
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    VON_GILOTINE: Jak vidíš v příspěvku nad Tebou, tak v dnešní době už je křížová výprava proti kuřákům na nejlepší cestě. Holt se musím smířit s tím, že jsem slaboučkej smrdící závislák na kterýho se "dokonalá a zdravá" společnost kouká skrz prsty.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    VON_GILOTINE:
    Jo vystihl jsi to uplne prense. Pokud sis nevsim tak kurak smrdi ikdyz nekouri.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    VON_GILOTINE: ok nekdo muze mi vysvetlit v cem kuraci jsou min li di nez ostatni? je to zalozeny na nejakym stereotypu, ze kazdej kurak je zakonite arogantni smrdici spina, jejiz jedinou zivotni naplni je foukat kour do pod nos vsem ostatnim kdyz jedi sve obedy a koji svoje decka?
    JOPS
    JOPS --- ---
    GREGI: clovece, prvni ozrani.... tezka anketa, ale fakt si nepamatuju kdy mi bylo po chlastu fakt blbe... vim ze jsem byl strasne na tohle opatrnej a pak vim presne co me zabilo. PIVO a kombinace jablecnej Jelzin.... uaaa ale kolik mi bylo, to fakt netusim :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    GREGI: jako na jakykoliv jiny lidi.
    GREGI
    GREGI --- ---
    [SERVER ERROR]
    GREGI
    GREGI --- ---
    [SERVER ERROR]
    GREGI
    GREGI --- ---

    Myslíte si že je lidské vnímání času proměnlivé?

    144 hlasy od 144 respondentů

      GREGI
      GREGI --- ---
      [SERVER ERROR]
      TOMMY69
      TOMMY69 --- ---
      BURKHAR: udelej mi prosim tu anketu i pro Ski Welt Amade..dekuju :)
      BURKHAR
      BURKHAR --- ---

      Garmisch-Partenkirchen (DE)

      85 hlasy od 85 respondentů

        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam