• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    SMOKY: pokud takova dvojice plodi deti, povazuju to za krajne nezodpovedny az nemoralni, i kdyz tezko trestatelny. Ale zakazovat a trestat souloz mezi sourozenci mi prijde jako zvlast nechutnej puritanskej prezitek. A nejvypecenejsi jsou moralisti, kteri by incest zakazali, ale potraty pritom taky. Kognitivni disonance jak brno.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GREGI: ne izolepou , ale kombinací papírové pásky a gafy. Za izolepu beru to průhledné, igelitové.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SMOKY: ale pokud jsou plodní, tak by měli mít genetické vyšetření. A stejně ty děti raději neplodit.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    SMOKY: No, tenhle trest mi přijde naprosto mimo mísu. Vlastně trestají člověka za to že byl adoptovanej.
    SMOKY
    SMOKY --- ---

    Incestni vztah

    137 hlasy od 137 respondentů

      ESTEN
      ESTEN --- ---
      GREGI: tak to beres spatne
      GREGI
      GREGI --- ---
      SMOKY: beru to jako izolepu:)
      SMOKY
      SMOKY --- ---
      GREGI: Izolepou ne, s ducktape jo :)
      GREGI
      GREGI --- ---
      [SERVER ERROR]
      GREGI
      GREGI --- ---

      Chybi vam papirove padesatikoruny?

      161 hlasy od 161 respondentů

        GREGI
        GREGI --- ---

        Izolepou se da opravit temer cokoliv (alespon provizorne)

        154 hlasy od 154 respondentů

          SMOKY
          SMOKY --- ---
          ALESH: Hele, ja nekourim, ale stejne si myslim, ze to je kokot :)
          ALESH
          ALESH --- ---
          RAGNAROK: Sahat kurakovi na cigarety je jako pichat do vosiho hnizda. Tady je, rekl bych, vetisna kuraku, takze to vubec nema smysl. A uz vubec ne zpusobem jakym to delas ty. Zacit kourit ohledeplune, pripadne prestat musi kazdy sam od sebe...
          L4MA
          L4MA --- ---
          RAGNAROK: takze nezkousel.. :D hlavne ze mas plnou hubu kecu vo energeticky hodnote... di poobedvat trochu vodky s pivem a zapijej to treba absinthem... :)
          RAGNAROK
          RAGNAROK --- ---
          L4MA:
          Aha no tos mel rict hned ze se tady hadam se smazkama. Hejtiky do posty. Uz to tady nebudu dal zasirat.
          L4MA
          L4MA --- ---
          RAGNAROK: a zkousels nekdy celej den/dva/tri chlastat pivo nebo vino a mas srovnani s tridenim samzenim? :) myslim ze bys byl prekvapenej, kilojouly nekilojouly...
          KABUNGA
          KABUNGA --- ---
          ...prosím řekni, že tohle nemyslíš vážně už...

          RAGNAROK
          RAGNAROK --- ---
          FLOE:
          Jako konretne o cem? Ano priznam se ze kokain ani tabak neuzivam to neznamena ze o tom nemohu nic vedet. Popiras ze Zeme obiha kolem slunce?
          btw ethanol 29 kJ/g a sacharidy 17 kJ/g ktere jsou v pivu a vinu rovnez pritomne a rada dalsich dulezitych latek tudiz mohou slouzit jako potravina pokud se pozivaji jako potravina a ne jako droga (v rozumnem mnozstvi). Takze nechapu proc bych se mel divit v tomto pripade. VON_GILOTINE: Takze je to bud tvoje hloupost nebo trollism.
          RAGNAROK
          RAGNAROK --- ---
          VIXLE:
          Ale no tak. To z toho vubec neplyne.
          VLK_PETR
          VLK_PETR --- ---
          VIXLE: No vono je hlavně zvláštní, jak se dneska vlastně všechno toleruje, jen my kuřáci jsme stvůry, co mají chodit kanálama :D Můžu chodit zhoubovanej, zhulenej, ale běda jak si zapálím :D
          Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam