• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    VON_GILOTINE: lol, demente, nauč se to ty
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    VON_GILOTINE: you're fucking genius....
    but NO...
    já jsem já, já jsem ten druhej, ke kterýmu první neexistuje.....
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    uz mi to konecne doslo, jsi TLUSTECovo alterego
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    VON_GILOTINE: jo, to je rozhodně výstižný přirovnání..... malej kluk neměl rád děvčata, to spíš vypovídá něco o tobě, my ostatní jsme tyhle problémy neměli....
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    VON_GILOTINE: lol, "pohledně jednoduchého"..... zrovna tvuj mozek bych teda mít nechtěl, jestli ti ty kraviny překládá do "líbí se mi to"....
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    THE_SECOND_GUY: ne, nejsem jeden z nich a k dalsi casti tveho diskusne agresivniho vyjevu se vyjadrovat nehodlam.
    snad jen, slovo ignorant zjevne pouzivas v mylnem vyznamu, smutne.
    a se tvuj mozek si v hlave neslozi ani neco tak pohledne jednoducheho jako Kupkovu Elevaci vypovida zelbohu vic o tobe nez o autorovi a jeho dile.
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    VON_GILOTINE: ajo, ty jsi jeden z nich....
    jako abstraktní malbu taky nechápu, to opravdu dokáže kdejaká opice a stejně se ty čmáranice vydraží za nehorázný částky....
    ignorantem nazývam člověka, kterej se dívá na čmáranici a všem okolo tvrdí jaký je to srdceryvný vyjádření autorovy psýché..... přitom autor je normální schizofrenik co ještě k tomu chlastá....
    nebo schválně: takovej českej obraz Elevation..... chceš nám tvrdit, že ty barevný čáry jako nějak "chápeš" víc než my ostatní?
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    jak že se to říká? Jména hloupých na všech sloupích?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    THE_SECOND_GUY: nedelej ze sebe debila. je to stejny princip (princip! ne uroven nebo kvalita!) jako abstraktni malba. vetsina lidi si stezuje ze to umi nakreslit kazde male decko a ze to neni umeni. jen tomu nerozumi nebot jim chybi edukace a neumeji si to prelozit a rozhodne to takovym ignorantum neni urceno.

    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    VON_GILOTINE: jo, takže kdo taguje je asi tak na úrovni zvířete co si značkuje okolí... sám řikáš že normální lidi nemaj šanci to pochopit (ne že by teda vůbec chtěli), prostě je to řeč těch "nenormálních"....
    dík za potvrzení toho, co jsem si celej život myslel, konečně mam pocit, že někdo sdílí muj názor.....
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MUI: to je hodne dobry prirovnani, protoze psim chcankam taky rozumej jen psi a nejsou urceny normalnim lidem, ktery nemaj sanci jim rozumet ani je pochopit.

    subkultura.
    MOC_ART
    MOC_ART --- ---
    BADHORSE: :) nojo, myslel jsem vlevo. pro to jsem taky hlasoval.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    MOC_ART: a strany taky moc poznavat neumis vid ;)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    GREGI: Stalo se. V práci :/

    ZUZKAOU: Teda pokud je to zkratka Policie ČR...
    MOC_ART
    MOC_ART --- ---
    MARYO: neni to spíš výtah?

    mě příjde mnohem zajímavější ten bordel vpravo. pořád je tam na co se koukat. zatim co vedle je to jak v zubařský ordinaci. z tý bezcharakterní seterility by mě asi brzy rozbolela hlava. navíc, vzhledem k tomu jak vypadám, jsem na takovejch místech vždycky nesvůj, protože tam prostě vůbec nezapadám.
    MARYO
    MARYO --- ---
    FIONOR: Tohle neni žádný graffiti. To jsou počmáraný hazly z ňáký putiky.
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    POZITRON: trochu té štábní kultúry

    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    POZITRON: na první pohled vlevo, z dlouhodobějšího pohledu vpravo
    POZITRON
    POZITRON --- ---

    Lepší je

    152 hlasy od 152 respondentů

      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---
      Návrh prosím

      lepší je:


      -vlevo
      -vpravo
      -blank

      1 hlas veřejně
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam