• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    BEJKARNA
    BEJKARNA --- ---
    VON_GILOTINE: Jak invalid? Ty nárazníky nejsou pružný náhodou. Kde je ta hranice dostatečnejch zácp a jaký maj bejt semafory aby to nebylo trošku jinde?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    BEJKARNA: your argument is invalid. parkovani v parizi je trosku jinde. stejne jako zacpy, semafory nebo cokoliv souvisejiciho.
    BEJKARNA
    BEJKARNA --- ---
    NOP: Od toho tam ty nárazníky jsou, byli jste někdy v Paříži? Tam má promáčklej alespoň jeden nárazník tak 90% aut řekl bych.

    MINERWA: I'd be the first motherfucker to see a new galaxy, or find a new alien life form... and fuck it. And people'd be, like, "There he goes; homeboy fucked a Martian once."

    Clerks 2 - Jay and Silent Bob - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=K7OxJhtDlXw&feature=related
    GREGI
    GREGI --- ---

    Kolik jste viděli zápasů hokeje (současné mistrovství)

    140 hlasy od 140 respondentů

      PANDA_JE_MRTVA
      PANDA_JE_MRTVA --- ---
      GREGI: něco jako Brendan Gleeson třeba v The Guard
      MOC_ART
      MOC_ART --- ---
      GREGI: londýnskej
      KVJETAAK
      KVJETAAK --- ---
      GREGI: Misfits Kelly akcent :))
      GREGI
      GREGI --- ---
      00KUBAT: jo ten taky miluju ale zajimaly me konkretne tyhle dva

      jinak nejlepsi je asi UK jamajskej

      The English Language In 24 Accents - YouTube
      http://www.youtube.com/watch?v=dABo_DCIdpM&feature=related
      00KUBAT
      00KUBAT --- ---
      GREGI: indický
      ZUZKAOU
      ZUZKAOU --- ---
      GREGI: přízvuk, co maj vzdělaní skotové.
      GREGI
      GREGI --- ---

      Jakej akcent angličtiny se vám líbí víc

      130 hlasy od 130 respondentů

        KVJETAAK
        KVJETAAK --- ---
        HOBORG: Tywoe, kdyz jsem jeste nemel trvaly v Praze, tak jsem behem 1 mesice musel 4x do Sokolova kvuli SPZkam, protoze nejakej umelec bere jako normalni, ze se pri vyjizdeni opira o ostatni auta? 4x 800,- + 4x 300 kilaku + 4 dny volna; jen z tohodle hlediska uz me sere, ze nekdo hlasi, ze to jinak 'nejde'. Za 10 let v Praze se mi to stalo jednou a to jsem fakt nemel jinou sanci - 10 cisel z kazdy strany a Twingo nemelo posilovac rizeni a to jsem se jeste cejtil blbe ja, protoze tohle se fakt nedela
        PATISLAV
        PATISLAV --- ---
        A dveře auta se při kolmém parkování taky špatně otvíraj, že jo, takže je vlastně v pořádku, když s nima člověk trochu bouchne do auta vedle, zvlášť když je třeba zrovna fungl nový. Ať ten hajzl nemá z auta radost zbytečně dlouho.
        HOBORG
        HOBORG --- ---
        KVJETAAK: tak nemel jsem vzdycky traktor zejo, treba ta celica byla takova hezka :)
        ale stejne to nechapu, vztekat se kvuli takovy blbosti, stejne s tim nic nenadelas.. vase vec, vase nervy :)
        RAGNAROK
        RAGNAROK --- ---
        HOBORG:
        Jasne vzdyt to jsou plechovky.
        KVJETAAK
        KVJETAAK --- ---
        HOBORG: Ti dneska prijedu ukazat auto, mi sam reknes jak bys byl nadsenej Ty, i kdyz u Tebe by to musela bejt aspon Tatrovka nalozena piskem, aby to na Tvynm aute bylo videt :)))
        HOBORG
        HOBORG --- ---
        ted to nedelam, prave proto ze mam kouli a neda se to udelat bezpecne, ale jinak v tom nevidim zadnej problem. samozrejme nemyslim tim ty auta obouchat, ale samotnej dotyk nic neudela. bejt takhle precitlivelej na takovy picoviny tak si radsi auto v praze vubec neporizuju protoze bych se z toho musel zblaznit
        KVJETAAK
        KVJETAAK --- ---
        CORNELA: hele ja mam auto 14 dni a mam ho uz tak vorvany, ze bych za tohle toho cloveka vytahnul z auta a nafackoval, proto taham v kufru golfovy hole - oko za oko
        KVJETAAK
        KVJETAAK --- ---
        CORNELA: tak mu porad, at to auto laskave proda a nebo se vyhyba Zizkovu :)))
        KVJETAAK
        KVJETAAK --- ---
        Krasny je, ze otukavani pripada normalni jen chlapum zatim :D
        NOP
        NOP --- ---
        Já tu anketu nevymejšlel.
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam