• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    TYET
    TYET --- ---
    ZUZKAOU: vím že se něco hraje, ale ani jedno z toho není předmětem mého těšení
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    [SERVER ERROR]
    CARLITO
    CARLITO --- ---
    prosil bych anketu : na co se těším víc ?
    a. semifinále ms v hokeji
    b. finále ligy mistrů
    muž / žena
    SYPH1
    SYPH1 --- ---
    já bych ty plakátovací tabule zakázal všude
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    FIONOR: Zaprve jsem reagoval na 4PTO a na jeho výrok o rozstřelování aut o billboardy, což asi nebude ten hlavní důvod a zadruhé pokud nemáš věrohodné statistiky o vlivu billboardů na nehodovost, tak ohánět se tímto argumentem při rušení billboardů je poněkud ignorantské... Jinak já jsem jenom pro, aby billboardy zmizely, ale jako hlavní důvod vidím estetické a etické hlediska.
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    4PTO: Jakože při nehodě někdo může narazit do billboardu, tak zrušíme billboardy? A stromy kolem cest předpokládám taky vykácíme?
    4PTO
    4PTO --- ---
    PATISLAV: tady je ale spíš myšleno z ohledu bezpečnosti.. tomu mrtvýmu je jedno jestli se mu auto rozpůlilo o reklamu na zboží nebo na kulturu..
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    VON_GILOTINE: reklama by měla existovat jen taková, které se můžeš bránit (např. nezapnutím televize nebo nekoupením časopisu). Reklama ve veřejném prostoru je hnus a měla by být regulována. Dovedl bych si představit, že by zůstaly jen pozvánky na kulturní události a podobné věci.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    tak jak se to vezme ze. ja bych zas zpet pred 89 nechtel. (nerikam ze to byl svet bez reklamy, ale kdo pamatuje, pamatuje)
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    MUI: svět bez reklamy by byl geniální
    GREGI
    GREGI --- ---
    [SERVER ERROR]
    GREGI
    GREGI --- ---
    MUI: to je jen tokio... vynehal se to no:))
    GREGI
    GREGI --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    [SERVER ERROR]
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GREGI: Paříž
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KBN: si ho najdu, zjistim, kde pracuje, pak to bude sekec .))
    KBN
    KBN --- ---
    00KUBAT: otravuj ji! ja chci vidět jak ti ta frajerka MINERWA rozbije hubu přes net :-D :-D
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    00KUBAT: a já si zase myslim, že ty si ten hovnivál, dej si mě prosím do ignorace a přestaň mě otravovat, prosím tě naposledy, pak ti rozbiju držku .)
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    MINERWA: Možná bych ti i oponoval... Třeba v téhle diskuzi myslím s přehledem vedeš v hovnech ty.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KBN: v hovnech chlapi vedou, na to anketa netřeba .))
    KBN
    KBN --- ---
    MUI: co to je za pič*vinu ??



    NAVRH NA ANTETU

    víc mi smrdí

    ženské hovno - mužské hovno

    jsem muž - jsem žena
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam